.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Guest

    Тя има гъбички...

    Приятелката ми с която съм вече 4месеца ми каза че е получила гъбички там отдолу. Аз не съм спал с друга от както съм с нея но за нея незнам. Тя ме уверява че и тя не е но до колкото знам гъбичките се предават по полов път.. Мислите ли че ми изневерява?

  2. #2
    Това, че се предават по полов път не означава, че не могат да се получат при други обстоятелства. Половите инфекции се получават понякога от нищо едва ли не.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  3. #3
    Половите инфекции не се предават само по полов път,а може и да е от миене с сапун отдолу или с дуж гел-може да е от нехигиеничност и по ред други причини.

  4. #4
    Guest
    mislq 4e ne ti izneverqva za6toto tova e mnogo razprostranen problem sred jenite i izob6to ne e zad1ljitelno da e spala s dr mom4e taka 4e govori s tvoeto momi4e no ako nqma ne6to dr za koeto da se xvane6 proqvi doverie

  5. #5
    а забравих да кажа-приятелката ти да ходи и на генеколог

  6. #6
    Това не означава, че непременно ти изневерява. Причините за гъбичките може да са съвсем други.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  7. #7
    Ne ti izneverqva ,gybi4ki moje da imat dori destveno momi4e...iskam d akaja 4e ne zadaljitelno da e ot mom4e tva si e ot neiniq organizam.. neka da otide na genekolog -lekuvat se !!!a z ada i pomogne6 tuk ima mn temi za tva i az sam pisala ako te interesuva naistina razrovi se mlako
    a i ima vazmojnost da ti go e kazala ako ne i se pravi sex v nqkoi moment primerno no tva ne mi se vqrva!

  8. #8
    Edna fr polu4i tfa po su6tiq na4in gubna infekciq na polovite organi pri koeto otidahme na lekar i kazaha 4e sigurno e ot nov du6 gel i i dadaha sumati lekarstva!po-dobre otidete na genekolog dokato ne se e uslojnilo!

  9. #9
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Тя има гъбички...

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Приятелката ми с която съм вече 4месеца ми каза че е получила гъбички там отдолу. ......... Мислите ли че ми изневерява?
    няма категорично еднозначен отговор!

    могата да са следствие на контакт със боледуващ партньор, но могат и да са следствие на безброй други фактори: лекарства, интимна козметика, бельо, превръзки, общи заболявания и т.н....

    като едното не изключва другото разбира се

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Понякога се хващат гъбички дори от по-силен антибиотик ..
    Понякога от неспазване на хигиена..
    А и не отпада като вариант и ти да имаш гъбички, но само да си носител и да не са се проявили ...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    JustGotPaid
    Guest
    Да, така е. Освен по полов път могат да се хванат от: басейни, нехигиеничност, чрез кърпа използвана от някой друг... и т.н! Не буди сигурен, 4е ти е изневерила.

  12. #12
    И аз бях хванала гъбички,без да изневерявам.Отидох на гинеколог и тъй като ми беше чудно как е станало го попитах.Оказа се,че причината е,че скоро бях пила антибиотици и имунната ми система беше отслабнала.
    Така че,споко пич.Момичето може и да не ти е изневерило
    I just wanna live !
    Don't really care about the things that they say
    Don't really care about what happens to me...

  13. #13
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Гъбичките далеч не означават че ти изневерява.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  14. #14
    Roxannaa
    Guest

    za gabi4kite

    ami i az go imah sa6tiq problem,hodih na ginekolog i se okaza 4e se polu4avat ot sapuna, ot antibiotik ako e pila skoro i t .n. ne e samo pri polov pat.da znae6 4e sa mn uporiti teq gabi4ki.momi4eto ne ti e izneverilo

  15. #15
    .......
    Guest
    daaamn, a mn veroiatno e da si nositel i samiq ti da neznae6 4e ima6 takiva gadosti .. no se lekuvat... sega s7m v s76toto polojenie, nikak ne e priqtno,nooo .. spoko momi4eto ne ti izneverqva)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си