.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 72
  1. #1

    редовен/нередовен цикъл

    Знам,че има и други такива теми,но не можах да намеря същата!Значи искам да ви попитам при вас редовен или нередовен е цикъла ви?Защото при мен винаги или избързва с 2-3 дена или закъснява с 4-5 дена(както сега-закъснява)?А и ако вече ви е редовна след колко време ви се регулира?

  2. #2
    и моля ви без ебавки-ако ще е с ебавки по добре не отговаряйте на въпроса ми. [-o< [-o< [-o<

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    458
    На мен по принцип си ми е редовен цикъла и всеки месец точно на 25-ти ми идва.. ..а тоя месец още не ми е дошло.
    Може би заради смяната на сезона или по-скоро от резките промени на времето да закъснява.
    От притеснение също може да закъснява.
    Много са факторите.
    Жената е сложно животно .


  4. #4
    Guest

    Re: редовен/нередовен цикъл

    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Знам,че има и други такива теми,но не можах да намеря същата!Значи искам да ви попитам при вас редовен или нередовен е цикъла ви?Защото при мен винаги или избързва с 2-3 дена или закъснява с 4-5 дена(както сега-закъснява)?А и ако вече ви е редовна след колко време ви се регулира?
    оффф при положение че имаш цикъл от няколко месеца и ти закъснява с 2-3 дни е повече от добре...
    аз имам цикъл от 1 година и още ми пропуска с 1-2 месеца и после ми идвай да кажеш че ти бил нередовен

  5. #5
    вчера трябваше да ми доиде,но днес ми доиде(закасня само с 1 ден а за това че на теб ти закъснява с месеци-споко нормално е.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    вчера трябваше да ми доиде,но днес ми доиде(закасня само с 1 ден а за това че на теб ти закъснява с месеци-споко нормално е.
    може изобщо да не ти закъснява,а да ти идва на 30 дни, не е нужно да ти идва точно на 28 дни. Общо казано цикълът идва на 28 дни и всеки цикъл (регулиран) между 21 и 35 дни е НОРМАЛЕН.
    Аз също имам цикъл от 1 година и също все още ми се случва да пропусне около 1-2 месеца. Сега последно ми дойде на 3 юли и още не ми е дошло, гърдите цяла седмица ме болят и чакам...

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    In cRueL w0rLd ..
    Мнения
    173
    винаги ми е бил редовен и не ми се е случвало да ме пропуска нито един месец е случвало ми се е да ми закъснее или подрани 1-2 дена, но не повече а и от 2 години имам цикъл
    ~cLose t0 yoU~

  8. #8
    Guest
    zakasniava mi na men-daje sega s poveche ot 2 meseca-ujas-veche se pritesniavam-a po edno vreme imah simptomite-nadaiavam se da e ot stres ili ot smianata na vremeto-a na vas sluchvalo li se e tolkova da vi zakasniava?

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Все още е нередовен,въпреки че имам от доста време.Но не мисля,че е тревожно.Нещо от порядъка на ден-два не е от эначение.Важното е да не прескача месеци.
    [size=7][b][u]fosse cos

  10. #10
    При мен не беше редовен 3-4 години.Сега съм на противозачатъчни и ми идва точно на 28 дена
    I just wanna live !
    Don't really care about the things that they say
    Don't really care about what happens to me...

  11. #11
    Не думай...моят е нередовен. Случва се няколко месеца да е адски редовен, но при мен нищо не е ясно.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  12. #12
    Guest
    i na mene mi se e sly4val0 da mi zak1snee s 2-3 d0ri 4 dni ili da mi d0ide s1s s16t0 t0lk0va dni p0 ran0...n0o ak0 ima6 cik1l 0t sk0r0 nqma mqst0 za pritesnenie....

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    BapHa
    Мнения
    120
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    i na mene mi se e sly4val0 da mi zak1snee s 2-3 d0ri 4 dni ili da mi d0ide s1s s16t0 t0lk0va dni p0 ran0...n0o ak0 ima6 cik1l 0t sk0r0 nqma mqst0 za pritesnenie....
    tfe be6e 0t mene :P

  14. #14
    Колко пъти да казвам, че "закъснение" има само когато цикълът е много точен. Ако ти идва веднъж на 27-мия, а след това дойде на 31-вия ден, това не означава, че менструацията е закъсняла, просто е нередовна. Закъснение е и ако не дойде до 33-тия ден.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  15. #15
    на мен никога не ми е пропускало с месецим или месец-а само с дни значи цикалът ми е редовен-схванах какво ми обяснявате

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    на мен никога не ми е пропускало с месецим или месец-а само с дни значи цикалът ми е редовен-схванах какво ми обяснявате
    Менструацията ти е редовно, когато ти идва на един и същ брой дни.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  17. #17
    аха сега разбрах значи моита не е регулирана, защото понякога закъснява с наи-много 5 дни или избързва с 2-3 дена.

  18. #18
    Има голяма разлика между регулирана и редовна. Това се опитах да кажа. Моята е регулирана, но не е редовна, т.е. идва когато И падне, но в рамките на нормалното.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  19. #19
    аха сега разбрах

  20. #20
    е други отговори-редовен или нередовен е цикъла ви?

  21. #21
    Guest
    Когато имаш да добавяш нещо към предишният си отговор не е нужно да пускаш нов а просто да дадеш РЕДАКТИРАЙ и след това да си допълниш мнението. Колко хора е нужно да ти го обясняват това докато го проумееш?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Когато имаш да добавяш нещо към предишният си отговор не е нужно да пускаш нов а просто да дадеш РЕДАКТИРАЙ и след това да си допълниш мнението. Колко хора е нужно да ти го обясняват това докато го проумееш?
    това бях аз

  23. #23
    Някои не знаят как да цитират...ти за редактиране говориш...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Някои не знаят как да цитират...ти за редактиране говориш...
    разбирам че всяко нещо си има първи път но....

  25. #25
    Мен никой не ме е учил да цитирам във форуми...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си