.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    ми аз нямам определен вечерен час. много често се прибирам към 11, за да не се притесняват, а по-късно си се изнизвам и си седя и пия до късно с приятели и гаджета.

  2. #27
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    Re: Родителите ми не ме пускат до късно навън....

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    оххх, какво да направя, за да започна да се прибирам по-късно!?върша почти цялата домакинска работа вкъщи, а наште са толкова досадни и консервативни, на 15 ме пускат до 22 часа навън!!!!!! всичките ми приятели могат да останат навън до колкото си искат, а аз 10 без 15 трябва да си тръгвам откъдето сме се събрали, за да мога 10 да съм си в нас!!! отвратително е!!! вече ме хваща срам, на 15 години да се прибирам в 10!!!! и то когато съм по квартала, ако съм някъде на дискотека, също 10 трябва да съм си вкъщи, но тогава трябва да тръгвам 21.30 , за да стигна навреме!!!! а се прибирам колкото са ми казали, каквото ми кажат правя, но родителите ми са толкова заухави, че сигурно когато стана на 18 ще мога да се прибирам половин час по-късно. помощ!!!!!!!какво да им кажа, за да стане вечерния ми час повече???!!!вече не знам какво да правя....
    и аз съм така даже по зле,ама не се оплаквам,разбери секи има разли4ни родители,твоите се притесняват пове4е за тебе и просто са си такива,като стане6 на 18,смятам 4е не6тата 6те стоят по разли4но.. но незнам,сега има мои връсници които ходят на но6тна дискотека,а мене едва на детска ме пускат
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  3. #28
    Аз съм момиче на 15 и мойте родители ме пускат до 10 часа но аз си идвах по късно към 10 и 10 или към 11 без 20 и вчера ми казаха да си идвам вече в 8 и половина казах и, че ние се събираме от 8 часа на там те ми отговориха като е така няма да излизаш какво да пратя с тях те не разбират, че аз имам нужда да излизам да съм с приятели.

  4. #29
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Пенка1 Виж мнението
    Аз съм момиче на 15 и мойте родители ме пускат до 10 часа но аз си идвах по късно към 10 и 10 или към 11 без 20 и вчера ми казаха да си идвам вече в 8 и половина казах и, че ние се събираме от 8 часа на там те ми отговориха като е така няма да излизаш какво да пратя с тях те не разбират, че аз имам нужда да излизам да съм с приятели.
    Трябва да ти имат доверие и да си спазваш тва дето са ти казали. Те реагират като животно, на което не си дала храна, а си обещала. И следващия път като го помолиш да ти донесе вестника, ще ти донесе листо от него.

    Обаждай им се по тела, пращай им локация къде си постоянно лайв с едно приложение Glympse се казва и като отворят линк, който им пратиш ще могат постоянно да те виждат къде си, къде отиваш, с каква скорост се движиш и т.н. Пък ти ще им даваш линка, т.е. като не им дадеш, те няма да могат да те видят къде си.
    Бтв за азкъсненията можеш да се оправдаеш с транспорта или с нещо друго, бъди изобретателна, така се прави с родителите.

  5. #30
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Интересен факт, авторката на тази тема вече е на 26 години

  6. #31
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от JDeel Виж мнението
    Интересен факт, авторката на тази тема вече е на 26 години
    Има ново мнение по въпроса бе мой В смисъл Пенка е писала че не може да излиза, днес в 5 и 16.

    Цитирай Първоначално написано от Пенка1 Виж мнението
    Аз съм момиче на 15 и мойте родители ме пускат до 10 часа но аз си идвах по късно към 10 и 10 или към 11 без 20 и вчера ми казаха да си идвам вече в 8 и половина казах и, че ние се събираме от 8 часа на там те ми отговориха като е така няма да излизаш какво да пратя с тях те не разбират, че аз имам нужда да излизам да съм с приятели.

  7. #32
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Има ново мнение по въпроса бе мой В смисъл Пенка е писала че не може да излиза, днес в 5 и 16.
    Виждам, ама Пенка не ме бърка и не променя интересния факт

  8. #33
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от JDeel Виж мнението
    Виждам, ама Пенка не ме бърка и не променя интересния факт
    Аааа ясно.
    Бтв, ако наистина се казва Пенка, това обяснява мноооого неща.

  9. #34
    От родители, които са си нарекли детето Пенка, очаквам всичко, включително и да не я пускат да излиза от тях
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #35
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    От родители, които са си нарекли детето Пенка, очаквам всичко, включително и да не я пускат да излиза от тях
    Има и по-лоши варианти. Мара. Цола. Нена. Цонка. Цона. Рут. Моцарела

  11. #36
    Рут е много хубаво име всъщност
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #37
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Рут е много хубаво име всъщност
    Е да, ако си на 95 е приятно. бзк.

    Телефонка е най-хубавото име.

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е да, ако си на 95 е приятно. бзк.

    Телефонка е най-хубавото име.
    Зависи от фамилията, наистина с българска Рут не върви
    Чайка Бележкова е яко
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #39
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Зависи от фамилията, наистина с българска Рут не върви
    Чайка Бележкова е яко
    Попаднах във фб на още по-яко и звучно име. Коца. Чудно просто. Коцоооо, ела тука ма, де ми е ракията ма?
    Коца и Коци чудно просто. Дано това Коца да е било съкратено от Константина, което е една идея по-прилична опция.

    Като се зависля, Коца не става дори за домашен любимец. Евентуално става за крава или овца. Най-добре за коза.

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Попаднах във фб на още по-яко и звучно име. Коца. Чудно просто. Коцоооо, ела тука ма, де ми е ракията ма?
    Коца и Коци чудно просто. Дано това Коца да е било съкратено от Константина, което е една идея по-прилична опция.

    Като се зависля, Коца не става дори за домашен любимец. Евентуално става за крава или овца. Най-добре за коза.

    Да, някои родители в старанието си да са оригинални се оливат
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #41
    От една страна родителите ти се притесняват за теб и затова те ограничават толкова. Но също така според мен те са изгубили доверие в теб. Опитай се да им противоречиш по-малко и прави каквото поискат от теб, така ще покажеш че може да ти се вярво
    https://zonatax.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си