.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    quasar_
    Guest

    семена от хавайска роза

    Искам да закупя семена от хавайска роза за лична употреба. Ако някой познава човек, който може да ме снабди, ще му бъда благодарен да ме свърже с него. Нека пише на mupoo_86@abv.bg.
    P.S. Живея в Стара Загора, така че е за предпочитане 'снабдителя' да е от там, но ако не е - не е проблем

  2. #2
    Трудно ще намериш човек, който отглежда хавайска роза, понеже е доста претенциозно растение.По-скоро потърси в нета, некфи онлайн магазини за поръчки на семена..

  3. #3
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    i az iskam dori moje i da ne sa samena nqkoi ako prodava gramaj sy6to sym navit ako ima oferta da mi pi6e na li4no
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  4. #4
    начи желаещите ставаме повечко.. =Р
    поразровете се
    http://www.growhigh.co.uk/catalog/pr...roducts_id=931
    има интересни неща, салвия ала бала
    викам да праим партия и да поръчваме, после се черпиме и сичко ток и жица хахах

  5. #5
    ham neshto sam neveja za kakvo se izpolzva tova

  6. #6
    'използва се', за да постигнеш психеделичен ефект..

  7. #7

  8. #8
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    junk bate ot de si
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    В София има,бе...
    Август последно купувахме с моя приятел...
    За сега не знам, но лятото имаше
    Тряя пак да поразпитам... Взе да ми липсва "нереалността" ... Семките са филм... Бих казала повече и от гъбите... Ако смятате да го оспорвате това твърдение, аргументирайте се добре,моля ви...

    WHisskas,кажи от къде ги взахте?Аз сега за преди Метрополиса трябва да съм намерила,4е ние на партия 3ма 4овека бяхме и аз имах от кои да взема обаче ко стана нз,из4езна ми тоя и съм бясна!!!в краен слу4аи ще го карам на добрите стари бонбонони.Забравих кви са,някакви тъмно лилави,оба4е заклевам се мажат 3 пъти по-яко от пеперудите.......нещо като 4ервените звезди.....уникалното...

  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    В София има,бе...
    Август последно купувахме с моя приятел...
    За сега не знам, но лятото имаше
    Тряя пак да поразпитам... Взе да ми липсва "нереалността" ... Семките са филм... Бих казала повече и от гъбите... Ако смятате да го оспорвате това твърдение, аргументирайте се добре,моля ви...
    Определно го оспорвам Семките са тежки единствено в началото докато хващат и то ако не се приготвят като хората т.е. на чаи.Иначе пробваи 5 грама сухи гъбки ама култивирани а не диви и брани и пак ми кажи кое е по филм
    После ако си мислиш че и това е слабо в което се съмнявам, си хапни само 3 грама гъбки но ги комбинираи с MAO инхибитор и виж дали това няма да е филма на живота ти......

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Special K
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    В София има,бе...
    Август последно купувахме с моя приятел...
    За сега не знам, но лятото имаше
    Тряя пак да поразпитам... Взе да ми липсва "нереалността" ... Семките са филм... Бих казала повече и от гъбите... Ако смятате да го оспорвате това твърдение, аргументирайте се добре,моля ви...
    Определно го оспорвам Семките са тежки единствено в началото докато хващат и то ако не се приготвят като хората т.е. на чаи.Иначе пробваи 5 грама сухи гъбки ама култивирани а не диви и брани и пак ми кажи кое е по филм
    После ако си мислиш че и това е слабо в което се съмнявам, си хапни само 3 грама гъбки но ги комбинираи с MAO инхибитор и виж дали това няма да е филма на живота ти......
    Май ми са струва,че си от psy маняците... Хващаш ги раотите
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си