.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    obarkana...
    Guest

    Нормално ли е?

    Здр.Зна4и супер много сам обаркана зна4и работата е там 4е цикълът ми доиде на 28-мия ден както и трябва но на втория ден от минструацията тя ми спря за едно деноно6тие и на др ден ми доиде отново об6то ми трае6е кам 5-6 дена.Нз нормално ли е това?от друга страна приятеля ми е сигурен за вси4ко 6от по принцип с презерватив го правим но преди това за 1 мин без и нз какво да си мисля. Плс даите мнение.мерси предварително!

    Moderated by Aleandra
    т. 7 от Правилника!

  2. #2
    Guest

    Re: of nz kakvo da si mislq...

    Цитирай Първоначално написано от obarkana...
    Здр.Зна4и супер много сам обаркана зна4и работата е там 4е цикълът ми доиде на 28-мия ден както и трябва но на втория ден от минструацията тя ми спря за едно деноно6тие и на др ден ми доиде отново об6то ми трае6е кам 5-6 дена.Нз нормално ли е това?възможно ли е да е цветна бременност???от друга страна приятеля ми е сигурен за вси4ко 6от по принцип с презерватив го правим но преди това за 1 мин без и нз какво да си мисля. Плс даите мнение.мерси предварително!

  3. #3
    ами от колко време имаш цикъл?Ако е от скоро мисля че е нормално,но ако не е от скоро маи не е нормално-незнам не съм сигорна-ако наистина си притеснена отиди на гинеколог!

  4. #4
    obarkana...
    Guest
    ми от 4-5 години имам цикъл но мисля 4е и предния път ми бе6е спряло за 2 4аса и нз какво дам мисля ((

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    ами от колко време имаш цикъл?Ако е от скоро мисля че е нормално,но ако не е от скоро маи не е нормално-незнам не съм сигорна-ако наистина си притеснена отиди на гинеколог!
    Браво, Пепи, научила си, че се пише гИнеколог!!! =D> Остава и да научиш, че НЕ и ЗНАМ са две отделни думи, и че не се пише сигОрно, а сигУрно!

    За грешките на създателката на темата няма да говоря, защото явно наистина е доста "obarkana...".

    По темата... Не знам какво те притеснява. Казваш, че ти е дошло на 28-ия ден. Как е спряло за едно денонощие? Предполагам, че първия ден не е било никак обилно, може би просто си имала бяло течение, съпроводено с доста малко кръв, а в деня след паузата се е засилило. Също доколкото разбрах, имаш някакви други опасения, свързани с това, че една минута с приятеля ти сте били без презерватив... Само не ми казвай, че се страхуваш, че си бременна! Нали ти е дошло, споко!!!

    Всъщност какъв ти е проблемът?
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от obarkana...
    ми от 4-5 години имам цикъл но мисля 4е и предния път ми бе6е спряло за 2 4аса и нз какво дам мисля ((
    Спряло за 2 часа ???
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  7. #7
    Guest
    притеснява се да не е цветна бременност...това и е проблема но според мен не е!

  8. #8
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Няма кои знае какъв повод за притеснение! За 2 часа -нищо не е! Спокойно... А пък , ако толкова си притеснена не е лошо да идеш на гИнеколог, дори и ей така за всеки случай да се прегледаш!
    Успех!

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Мнение?
    Окей: Пиши по-грамотно.
    [size=7][b][u]fosse cos

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си