.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 74
  1. #1
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063

    Максим Стависки и катастрофата-трябва ли известните да....?

    Максим Стависки и катастрофата-трябва ли известните да минават между капките?

    Световният шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки е причинил снощната тежка катастрофа на пътя Приморско - Бургас, при която загина един човек, а момиче е в кома в тежко състояние.

    Максим е навлязъл с управлявания от него джип Хамър в насрещното движение. Проверка с дрегер е установила наличие от 1.2 промила алкохол в кръвта му.

    Полицията в Бургас потвърди информацията на БГНЕС, че при проверката с дрегер действително е отчетено наличието на алкохол. Днес се очакват резултатите от кръвната проба.

    Инцидентът стана в 19.45 ч. снощи на десен завой в района на река Ропотамо. Стависки е бил сам и управлявал джипа си Хамър. Той не е пострадал сериозно при инцидента и не се е наложило да му бъде оказана медицинска помощ.

    В катастрофата са участвали и две леки коли - Ауди и Хонда Сивик. Повторният оглед на мястото на катастрофата край Ропотамо по пътя Приморско - Созопол вече приключи.

    На водачите на джипа Хамър-3 Максим Стависки и лек автомобил Ауди-А4, е извършена проба с дрегер. Той е отчел наличие на алкохол в кръвта на Максим Стависки, потвърдиха от полицията в Бургас.

    Взета е кръв за анализ, който да покаже алкохолното съдържание в кръвта. По случая е образувано досъдебно производство. Своевременно е запознат дежурният прокурор от Окръжна прокуратура Бургас Огнян Стоянов.

    Провеждат се необходимите процесуални действия. Назначени са автотехническа и химична експертизи. От полицията потвърдиха, че джипът на Стависки е навлязъл в насрещното платно и се е ударил челно в леката кола Хонда.

    При катастрофата загина шофьорът на Хонда-та Петър Петров, а возещата се на задната седалка в ляво 18-годишна Мануела Горсова е в кома, с опасност за живота в бургаската болница.

    Взета е кръв за анализ, който да покаже алкохолното съдържание в кръвта
    Взета е кръв за анализ, който да покаже алкохолното съдържание в кръвта
    Возещата се на задната седалка от дясно в същия автомобил - Йоана Шопова, 19-годишна, е настанена в МБАЛ - Бургас, с комоцио, без опасност за живота.

    В болницата е и возещият се на предната седалка в дясно Валентин Петров, 17-годишен - брат на шофьора. Той е с контузия на гръден кош, без опасност за живота.

    Максим Стависки е сред известните лица - участници в кампанията "Ако си пил - слез, искам да стигна жив".



    Другата точка ,която искам да засегна е породена от един репортаж за депутатите и това ,че те самите измислят закони по пътищата ,а карат безрасъдно и после се оправдават като деца....

    Какво мислите трябва да стане с Стависки?

  2. #2
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Имаше таква тема вече.
    - Всички авто-части на едно място!

  3. #3

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    385
    Като.. чух.. тая новина.. не можах да повярвам.. понеже аз него мн го харесвам.. както и Албена.. просто не съм го очаквала.. ама....

    За да е справедливо.. трябва да го осъдят.. за колкото си трябва... там.. това че е известен.. не го оправдава въобще...
    is my religion

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..

  5. #5
    доста дискотиран въпрос..............но............той си заслужава да си изгие в затвора.........това е мойто мнение и никой няма да го промени..... поне е богат може да даде пари на ущетените от него хора...........
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  6. #6
    определено не!това че е известна личност не означава че можеш да си правиш каквото искаш!

  7. #7
    smqta se 4e pri nad 4etiri promila 4ovek e martav taka 4e maksim e bil mn piqn ne smqtam 4e trqbva da my se razmine nezavisimo kolko e izvesten
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    След като кара в нептрезво състояние,предизвиква катастрофа и отнема човешки живот трябва да бъде наказан.Размина му се само защото е известен и е лице на кампанията да не се кара пиян.НЕ се и учудвам.
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  9. #9
    Аз мисля,че едва ли е толкова важно дали е пил 2 или три водки "Финландия",дали промилите му са под или над 1.2 .
    Страшното е ,че той уби човек,младо момче,стягащо се за сватбата си .Петър е трябвало да се ожени на 27 октомври!
    Годеницата му стана вдовица-преди да стане булка!А Максим просто смъртоносно изпързаля наивно възторгващта му се до вчера България!
    Хората наистина обичаха дуото -Алби и Макс!Даваха им ордени ,общински терени ,правеха ги рекламни лица на кампании!
    Включиха се преди време в поредната с наслов-"Ако си пил -слез,искам да стигна жив".
    И хората са му вярвали!Онзи,23 годишнят ,пометен от Хамъра ,сигурно и той е слушал умните съвети по радиото.
    Не е карал пил ,в мъртвото му тяло не е открит алкохол!
    Но не стигна жив!
    Защото един пийнал национален герой го удари смъртоносно!Животът е ужасно несправедлив!
    Какво пък толкова........"Умри ,заспи,не повече "успокои ни класикът Шекспир!"Като куче" е добавил един герой.
    Позорът тежи много повече от славата ,като 3-тонен "Хамър "е.
    Това е от мен!Моето мнение!Съжалявам ,ако съв обидила феновете на Максим и Албена,но аз мисля ,че съм права???

  10. #10
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Затвор!
    Всички сме равни пред закона
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
    е тва незначи че може да убива хора?
    По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено

  12. #12
    Определено известните личности не са имунизирани срещу катастрофи и както всеки един друг човек трябва да си понесат последствията!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Еми пил е ще си носи последствията.Ако бях на родителите на момчето щях да го съдя до дупка.А известните , че се разминават така си е. Карат с превишена скорост , пияни и пр. , а полицаите не ги спират , не ги глобяват , защото им имат страха.И пожелавам на всеки , който кара пиян или бърза като идиот (незнайно защо да се прави на велик за да види колко "вдига" колата му) да не стигне далеч.

  14. #14
    А всъщност какво наказание му наложиха?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    той и да го беше нарязал на парчета с бръснарско ножче пак нищо нямаше да стане ..

    правосъдие няма никъде вече...парите въртят света
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Communist
    Затвор!
    Всички сме равни пред закона

    подкрепям другара Communist =D>
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  17. #17
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Имаше таква тема вече.
    Съжалявам не съм видяла

  18. #18

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    385
    Ами... каквото и да заслужава.. каквото и да не заслужава... няма смисъл да се говори.. и той като другите.. ще остане безнаказан..
    is my religion

  19. #19
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Абе оня ден гледах репортаж по нова за депутатите дето издават законите по пътищата.Как карат без колан и спират където си искат.Баща ми се скъса да псува ,щото той веднъж ще е без колан и ще го глобят ,а тия смърфове си карат и се оправсават тъпо "ама аз тъкмо щях да си сложа колана" или "аз по принцип не съм много съвестен шофьор " е къв си тогава бе деба????

  20. #20
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    естествено че ще мине между капките, и всичко ще се забрави, все едно някой помни как Кирил Маричков уби една жена на място, а нейната снаха принуди да стои година и половина в гипсово корито, не естествено защото бе в разщвета на групата и успеха си-всичко се забрави, така ще стане и с максим-сега той е на върха-най-добрия в света-всичко ще мине и отмине и ще се забрави, момчето ще си изгние в гроба а останалите вечно ще имат някакви травми окато той ще продължи да си живее живота и да е облагодетелстван от всеки и всичко-такъв е живота...
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  21. #21
    Guest
    Мисля, че това, че е известен не го прави невинен! Вместо да се подготвя за олимпиадата в Пекин, да го бяха тикнали в затвора, където му е мястото след като уби невинен човек! А уж беше в кампанията - НЕ КАРАЙ ПИЛ! Жалка история - нямаме правосъдие.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Majestic12
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
    е тва незначи че може да убива хора?
    По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено
    ти можеш ли да четеш ?
    и да отиде в затвора и да не отиде, с него и Албенка е свършено..

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от aniezina
    естествено че ще мине между капките, и всичко ще се забрави, все едно някой помни как Кирил Маричков уби една жена на място, а нейната снаха принуди да стои година и половина в гипсово корито, не естествено защото бе в разщвета на групата и успеха си-всичко се забрави, така ще стане и с максим-сега той е на върха-най-добрия в света-всичко ще мине и отмине и ще се забрави, момчето ще си изгние в гроба а останалите вечно ще имат някакви травми окато той ще продължи да си живее живота и да е облагодетелстван от всеки и всичко-такъв е живота...
    какво за Кирил Маричков? Кога и какво се е случило, моля някой запознат да разкаже по-подробно.

    Благодаря

  24. #24
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Цитирай Първоначално написано от Бате Хитлер
    Мисля, че това, че е известен не го прави невинен! Вместо да се подготвя за олимпиадата в Пекин, да го бяха тикнали в затвора, където му е мястото след като уби невинен човек! А уж беше в кампанията - НЕ КАРАЙ ПИЛ! Жалка история - нямаме правосъдие.
    а според теб как ще спечели още медали и призове за България от затвора-не е правилно но наистина нямаме правосъдие, но както казах всичко ще се забрави както стана с маричков...и не, не е изгорял-той ще си продължи живота и да печели медали-нали мислуха да се оттеглят-сега няма да го направят за да покрият злодеянието му с лаври за българия-още медали...ще видите че така ще стане...жалко-но истина...
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Majestic12
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    каквото и да стане изгоря и най-успешният ни спорт в последно време..
    е тва незначи че може да убива хора?
    По тази логика, може да взриви сграда и пак ще му бъде простено
    ти можеш ли да четеш ?
    и да отиде в затвора и да не отиде, с него и Албенка е свършено..
    Със сигурност е свършено със спорта, но защо продължавам да чувам, че се подготвят за следващата олимпиада? Умът ми не го побира..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си