.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    =]
    Guest

    Курсове по английски език

    Здравейте!

    Бих искала да ми препоръчате школа за курсове по английски език. Искам да се запиша, но не знам къде. Вие къде сте ходели на такива курсове, колко беше заплащането и доволни ли сте от начина на преподаване и получените знания?

    Сега търся из Гугъл и попаднах на накакви "Ай енд Ай". Някой посещавал ли е тяхни курсове?

    Преди време едни познати ми казаха, че са ходели в Културен дом Сердика, ако не се лъжа и са останали доволни.... Нещо по въпроса да знаете?

    Благодаря предварително!

  2. #2
    Guest
    еми кажи на какво ниво си, подготовка за някой изпит ли ти трбва?

  3. #3
    Комунист муахааха
    Guest
    Учи руски

  4. #4
    Ми аз ходя на частни уроци и съм доволна мога да кажа,че за две години доста напреднах,а за курсове- друго не знам,но в Avenir или както там се казва въпросното предприятие нищо няма да научиш,все на едно ниво ще си седиш.Е поне така мисля.

  5. #5
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    http://kosmopolitbg.com/

    Доволен съм от тях. Скоро възнамерявам да продължа изучаването на езика там.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  6. #6
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Училища Европа. На ниво са. Там съм учила и гарантирам, че са добри.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Няма да препоръчвам, по-скоро обратното.
    Не знам кое ниво си, но ако ще учиш за сертификати не отивай в "Престиж"...записах се миналата година, просто ей така и то за ниво, което бяхме покрили наполовина в училище...отидох няколко пъти и се отчаях...учителят не си беше изградил с-ма на преподаване и почна да взаимства от моите навици , точно тогава спрях да ходя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си