.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    Guest

    Избелване на зъби със сода и сол ?!

    Четох из нета, че можеш да си избелиш зъбките със сода и сол.Мойте зъбки са жълтички , пробвах избелващи процедури и избелващи пасти.Поизбелиха ми се , но за кратко.След 2-3 месеца пак си станаха жълти.Зъболекаря ми каза да ги мия със сода, пък в нета пише и малко сол да добавя.Това ще навреди ли на емайла ми ?

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    не! аз го писах 1 път в форума! пробвал съм става! ама не прекалявай! не мий само с сода и сол! може докато се избелят и после по 2 - 3 пъти седмично!
    Raise your fist!

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    не! аз го писах 1 път в форума! пробвал съм става! ама не прекалявай! не мий само с сода и сол! може докато се избелят и после по 2 - 3 пъти седмично!
    Възможно е, пък и аз четох т'ва в некво форумче /не беше това/. Разбира се, че ги мия и с паста за зъби. А трябва ли да си мокря четката или не? В онова форумче пишеше, че водата ''разлагала'' содата и солта и ефектът се губел. Впрочем аз ще си мия зъбите през ден по веднъж със содата.

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    не! аз го писах 1 път в форума! пробвал съм става! ама не прекалявай! не мий само с сода и сол! може докато се избелят и после по 2 - 3 пъти седмично!
    Възможно е, пък и аз четох т'ва в некво форумче /не беше това/. Разбира се, че ги мия и с паста за зъби. А трябва ли да си мокря четката или не? В онова форумче пишеше, че водата ''разлагала'' содата и солта и ефектът се губел. Впрочем аз ще си мия зъбите през ден по веднъж със содата.

  5. #5
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    e malko moje da se namokri
    Raise your fist!

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    e malko moje da se namokri
    Мерси,пич!От довечера почвам! Ще пиша и резултата .

  7. #7
    mia27
    Guest
    ami az sam ga probvala i si mokrq 4etkata no ne bih kazala 4e ima koi znae kakav efekt.no,vse pak poizbelva malko

  8. #8
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    е за 2 дена нищо не става! ама ако си упорит естествено че ще стане и избелва много хубаво!
    Raise your fist!

  9. #9
    Guest
    emi az ne sam gi mila prodaljitelno vreme edin dva psti 6te probvam

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    е за 2 дена нищо не става! ама ако си упорит естествено че ще стане и избелва много хубаво!
    Избелва но с това ти отива и емайла. Вредно е! Зъболекарят ми беше казал, че не е хубаво дори да се използват пасти с хлор, които са за избелване, а вие говорите за сода. Пак повтарям: рушиш си емайла по този начин! Просто си мий зъбите 3 пъти на ден с хубава паста,

  11. #11
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Аз знам, че и лимонивият сок избелва, и си спомням като малка тати ме караше със пастата и лимонив сок да слагам. Мисле, че може да сложиш и малко сол, но не съм сигорна
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  12. #12
    Guest
    еми аз се сещам че четох някаде , че зъбите ти се избелват с лимонтозу и сол обаче мисля, че по този начин си вредиш на емаила вместо да го избелиш

  13. #13
    Аватара на rashito0o
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    642
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    еми аз се сещам че четох някаде , че зъбите ти се избелват с лимонтозу и сол обаче мисля, че по този начин си вредиш на емаила вместо да го избелиш

    избелват се ама после пък ще се наложи да се ходи пак на заболекар щот си обреждаш сериозно емайла на зъбките
    OnLy God CaN Judge Me !

  14. #14
    Guest
    Значи да не се мия със сода и сол ?!

  15. #15
    И това в продължение на колко време ?

  16. #16
    Голям фен Аватара на cveteto64
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    500
    Цитирай Първоначално написано от rashito0o
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    еми аз се сещам че четох някаде , че зъбите ти се избелват с лимонтозу и сол обаче мисля, че по този начин си вредиш на емаила вместо да го избелиш

    избелват се ама после пък ще се наложи да се ходи пак на заболекар щот си обреждаш сериозно емайла на зъбките
    +1
    "Колкото повече, толкова повече..!"

  17. #17
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Темата е стара..
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  18. #18
    Голям фен Аватара на vanesa0pld
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    783
    Хората са ангели с по едно крило. За да полетят трябва само да се прегърнат.
    (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)


  19. #19
    Има доста по добър вариант от содата.Аз си го поръчах от сайт -на мен поне ми избели хипер зъбите .Ако някой се интересува да ми пише ЛС.
    Прекаленото използване на содата -разрушава емайла.Успех

  20. #20
    BurnX86 какъв е начина?

  21. #21
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Истънява емайла и после става много лошо по добре недей или ако пробваш го прави рядко а не всеки ден !

  22. #22
    Содата прецаква зъбите! Пробвай blend-a-med 3D white pearl ... избелва ги! аз я ползвам, обаче е малко по-скъпичка ... 10ина лева е, ползвам я само вечер и на сутринта ефекта се вижда! .. но не зависи само от това, аз лично съм спряла безалкохолното, ограничавам се и с кафето, пия много мляко и като цяло млечни продукти и тн. Колкото и да ги тъкаш със сода и каквото и да правиш, ако се храниш и пиеш неща, които са неблагоприятни за белотата на зъбите, няма да можеш да се радваш на бяла усмивка! ...
    Take the evil out the people, they'll be acting right,
    cause both black and white is smokin crack tonight,
    and the only time we chill is when we kill each other,
    it takes skill to be real, time to heal each other ...
    -2Pac-

  23. #23
    Средство за избелване на зъби - http://track.ibright.bg/product/iBri...4&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

  24. #24
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    Само веднъж пробвай, но нещо не ми се избелиха, а и чух, че поврежда емайла на зъбите..

  25. #25
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Внимавайте със содата, защото е абразивна и може да си повредите емайла. Това ако направите става много лошо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си