- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- нужда от съвет
здравейте !
Имам нужда от съвет.Ситуацията е следната - супер много харесвам едно момиче а тя харесва един мой приятел.Той също я харесва но не иска да бъде с нея защото футбола за него е на 1 място. В последно време тя се сържи някак си всякаш ме харесва и постоянно гледа да е до мен. Кво да направя за да я спечеля?
еми разкрий и чувствата си, поговори с нея за теб за приятелят ти и за самата нея, дали иска да е с теб или ще тича след футболиста. С приказка става. Успех!
Излизайте заедно,поговорете си,опозмайте се по-добре и ще разбереш едва тогава какво ще стане!
"A stunning journey to hell and back."
How long could you last?
кфот и да правиш не се карай с приятеля си!
Raise your fist!
prosto budi sebe si . a ako ima6 terzaniq otnosno priqtelq si toi ve4e se e otkazal ot neq taka 4e e tvoi red da deistva6
Наистина няма да сгрешиш , ако и признаеш чувствата си. Така и тя ще разбере , че държиш много на нея! Не се предавай. След като твоя приятел е отдаден само на футбола....няма шанс да са заедно. Затова действай ти по въпроса, а и след като знаеш, че и тя има чувства към теб! Успех!![]()
нищо не губиш като и кажеш но според мене нещата понамирисват. жените имат навика да карат хората които харесват да ревнуват. може просто да е решила да те използва по най гадния начин. надявам се да не съм прав
hoseto_ в началото и аз си мислех така но него като го няма тя пак се държи по същия начин с мен. Тя ме води на места където са ходили само те двамата докато тя все още е имала някаква надежда.А ако и призная чувствата си мисля че тя ще ме мисли за някав тъпак и... но очаквам още отговори![]()
То4но така =D> =D> =D>Първоначално написано от MostHated
People Allways Leave !!!![]()
![]()
Първоначално написано от FuckLove
+1
Не се караи с приятеля си!
Патил съм така....
Запомни путки много приятели(истински) малко!
Light The Universe
Вие за приятеля ми не се плашете с него нема да се скарам . Обаче за Мими ми кажете ко да правя. Моля ви
emm govori s neq i vij kvo 6te stane.ni6to nqma da zagubi6
ama kakvo da i kaja,Hi4 qmam ideq kvo da i kaja.HELP PLS
Овцата просто те използва, бива ли да си толкова късоглед? "Държи се така дори когато него го няма". Ми много ясно бе, нали сте приятели с него - тя се надява да му споделяш подобни неща.
И се замисли, заслужава ли да си с някаква флъорца, която явно бързо си сменя желанията?
От друга страна - що за човек трябва да си, за да се сваляш на двама близки приятели?
Айде набий си в тъпата кратуна, че животът не е цветя и рози, че жените по правило са изключително подли създания и че тая малка кучка те използва по изключително елементарен начин..
ne slagqi si4ki jeni pod edin znamenatel.tva 4e onaq e takava ne zna4i 4e siki sa taka.
Много директно казано (имам предвид като език), но вярно, вярно, вярно!!! Жени, мъже - различен тип подлост, но все я има...Хубави хора има малко, една лека доза мнителност няма да навреди на никого...Първоначално написано от Анонимко