.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    Газове или нещо друго?

    Здр!Ами проблема мие,4е постоянно имам газове..не се смейте!Просто си излизат колкото и да стискам а това не е мн удобно!А ме е срам да отида при ли4ната,защото каквато е ще ми каже"абе бягай от тука ти се с такива пролеми никакви".Тя е такава и н еми обраща внимание никакво.Да ще я сменяме но до тогава?!?Пък и наи-ве4е когато съм да ре4ем на кафе и си помисля "ами сега ако ..."и то става.Е да не се уща простто е нещо като балон4ета(смисал не мирише).Но все пак понякога се 4ува!От какво е вазможно и как да го преодолея?

  2. #2
    Guest
    питай в аптеката какво могат да ти препоръчат!

  3. #3
    пий еспумизан капсули

  4. #4
    Guest

    Re: Газове или нещо друго?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здр!Ами проблема мие,4е постоянно имам газове..не се смейте!Просто си излизат колкото и да стискам а това не е мн удобно!А ме е срам да отида при ли4ната,защото каквато е ще ми каже"абе бягай от тука ти се с такива пролеми никакви".Тя е такава и н еми обраща внимание никакво.Да ще я сменяме но до тогава?!?Пък и наи-ве4е когато съм да ре4ем на кафе и си помисля "ами сега ако ..."и то става.Е да не се уща простто е нещо като балон4ета(смисал не мирише).Но все пак понякога се 4ува!От какво е вазможно и как да го преодолея?
    спри всичко газирано, не яж сурови храни (предизвикват метеоризъм понякога) и изчакай ден-два- ако не мине, питай в някоя свястна аптека какво ще ти препоръчат срещу метеоризъм.

  5. #5
    Guest
    Ok,misi mn

  6. #6
    наистина има хапченца в аптеката за този проблем и не са скъпи. намали пикантните храни,боба,лещата и газираното

  7. #7
    Guest
    Ok 6te probvam

  8. #8
    Guest
    amii pie6 li mn prqsno mlqko, da znae6 4e to pravi gazove :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си