.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    darkangelm
    Guest

    Пениса ми има :(

    Здравеите моля помогнете знам че сте писали за този проблем но не мога да намеря тази тема сигурен съм че вече ниакои е ходил на лекар . На 17 години съм не съм имал полов акт искам да питам
    на какво се дължи това че имам някакви пъпчици на пениса не са разположени на целия но ги имам забелязвам че от някои излизат косми но другите където са горе тие от какво се получават
    Помогнете кажете някакво лекарство или какво ви е казал лекаря ви

  2. #2
    Guest
    Fordyce's spots?(виж в гугъл)
    Ако да споко,няма да се реже нищо

  3. #3
    _--_
    Guest
    Няма нужда от притеснение приятлю. Това е нормално явление, като акнето по лижето примерно. Появяват се на почти всички мъже на почти всички възрасти. Не са вредни и се довят като козметичен проблем а не като болестно състояние. Някой хора си мислят, че е рак или някаква болест, но няма за какво да се притесняваш. Това не е нищо особенно.
    Както и да е..повечето доктори го определят като нормално състояние и не препоръчват лечение.
    Но за тези които все пак искат да се оттървът от тези нещица, има лазерно изгаряне, което незнам дали се предлага в България въобще!
    Успех и го карай по спокойно...всичко си ти е наред!

    _--_

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от _--_
    Няма нужда от притеснение приятлю. Това е нормално явление, като акнето по лижето примерно. Появяват се на почти всички мъже на почти всички възрасти. Не са вредни и се довят като козметичен проблем а не като болестно състояние. Някой хора си мислят, че е рак или някаква болест, но няма за какво да се притесняваш. Това не е нищо особенно.
    Както и да е..повечето доктори го определят като нормално състояние и не препоръчват лечение.
    Но за тези които все пак искат да се оттървът от тези нещица, има лазерно изгаряне, което незнам дали се предлага в България въобще!
    Успех и го карай по спокойно...всичко си ти е наред!

    _--_
    да да да да и аз съм тръба .. човекът очевидн оговорише за пупки, от които излзиат косъмчета..споко, нормално е да имаш тук таме малки косъмчета по ствола. .. аз си ги махам, защото ме дразнят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си