.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Roxann
    Guest

    За гъбичките

    zdraveite hora iskam da spodelq 4e i az se zarazih s gabi4ki po nqkakav na4in no,iskam da kaja 4e sa mnogo uporiti hodih na hilqdi ginekolozi i vse o6te se pritesnqvam za tova dali sam izlekuvana napalno.poqvqva se ne6to kato bqlo te4enie i se strahuvam da ne se poqvqt pak.kajete ne6to po vaprosa

  2. #2
    Guest
    Бялото течение е нормално всяко момиче над определена възраст го има.Притеснявай се за него ако започне да мирише гадно или промени цвета си.Иначе не се плаши.Ако си се излекувала и спазваш добра хигиена течението няма да е предпоставка за появата на гъбички

  3. #3
    da i az smqtam 4e sam izlekuvana no pak si jiveq sas tozi strah,da nqmam pak gabi4ki,i ve4e mi pisna da visq po ginekolozi,koito nemogat da me izlekuvat.dano nqmam ve4e i tova dae normalno bqlo te4enie

  4. #4
    Guest
    mila i az imam podoben problem,oba4e az imam vsi4ki priznaci z agabichki te4enie mirizma sarbej vsichko no problema e 4e tar4a po razli4ni ginekolozi 2 godini ve4e i navsqkade mi kazvat 4e sam 4ista i 4e nqmam nito gabi4ki nito ifekcii i ne mi minava i si te4e imirishe a imam dobra higiena

  5. #5
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Бялото течение е нормално всяко момиче над определена възраст го има.Притеснявай се за него ако започне да мирише гадно или промени цвета си.Иначе не се плаши.Ако си се излекувала и спазваш добра хигиена течението няма да е предпоставка за появата на гъбички
    да да....все едно да се твърди че е на всеки човек над определена възраст нещо да му тече непрекъснато от носа е нормата ставаща патология не от самия факт, а само при промяната на цвета, консистенцията и миризмата.....
    ама че глупости....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си