.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Сърби ме отдолу

    hora moje da zvu4i sme6no no i az mn ne razbiram ot takifa raboti...zna4i predi nqkolko dni zapo4na da me surbi mnogo ot dolu a absolutno vseki den se kupq i ne e problema do 4istotata no...eto vseki den me surbi adski mnogo i predi malko bqh do WC i vidqh 4e sym si izcapala belioto...ima6e ne6to bqlo i gadno...nqkakvo takova plutno i gusto ..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto neznam kakvo e tova i kakvo stava... pomognete mi .. ;(

    Moderated by krem4et0
    т.1 и т.7 от Правилата на форума!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Венера
    Мнения
    1 084
    Moниторните лекари те препращат на гинеколог'

  3. #3
    imash gybichki i si iztinala
    Приятелската обич казва:

    "Ако някога се нуждаеш от нещо,

    аз ще съм тук"

    Истинската любов казва:

    " Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"

    - Jimi Hollemans -

  4. #4
    Голям фен Аватара на Devilka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    573
    Бялото = бяло течение.
    А това ,че мн те сърби не е добре.Може да са гъбички,отиди на лекар.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Made_of_Pain
    Moниторните лекари те препращат на гинеколог'
    syglasna
    Приятелската обич казва:

    "Ако някога се нуждаеш от нещо,

    аз ще съм тук"

    Истинската любов казва:

    " Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"

    - Jimi Hollemans -

  6. #6
    Това е бяло течение,но не е добре че те сърби - най-добре иди на гинеколог

  7. #7
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Ако не се лъжа, беше пуснала същата тема неотдавна.. Нейсе. Може да си пипнала някакви гъбички или бяло течение.

    Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. Съвета ми е: пробвай 2-3 дни да се миеш с топла водичка и бебешки сапун, сменяй си бельото поне 3 пъти на ден и гледай въобще да не се почесваш. Ако това не помогне - отиди на лекар.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  8. #8
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от N0Rull5
    Не лъжете момичето-гинеколог съм от 2 години вече и знам много добре.
    При теб никога не бих отишла на преглед

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  9. #9

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Филипиновци
    Мнения
    143
    Цитирай Първоначално написано от N0Rull5
    Доста сериозен проблем с изключително трудно лечение!Много е кофти.Сблъсвал съм се с малко такива случаи.Половите ти жлези са почнали да произвеждат мъжки хормони.Това,което ти е било на бельото е било течност наполовин със женски хормони,наполовин с мъжки.Най вероятно клитора ти ще се уголеми до такава степен,че ще заприлича на мъжки полов орган с големина около 5-6 сантиметра след около годинка-две.Късмет!
    Е,тва не се ли лекува?Като си гинеколог,препоръчай нещо
    На 13 години пържолата я засърбела?!Мааайка й дееба!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от naMy4Ho_KoTe
    Ако не се лъжа, беше пуснала същата тема неотдавна.. Нейсе. Може да си пипнала някакви гъбички или бяло течение.

    Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. Съвета ми е: пробвай 2-3 дни да се миеш с топла водичка и бебешки сапун, сменяй си бельото поне 3 пъти на ден и гледай въобще да не се почесваш. Ако това не помогне - отиди на лекар.
    И да лекува с бебешки сапун заболяване? Чуваш ли се?
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  11. #11
    ами ако скоро си била на антибиотици може да си получила гъбични образувания от тях (чувала съм че е вазможно), колкото до бялото нещо - това е течение, което всички имаме

  12. #12
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Цитирай Първоначално написано от naMy4Ho_KoTe
    Ако не се лъжа, беше пуснала същата тема неотдавна.. Нейсе. Може да си пипнала някакви гъбички или бяло течение.

    Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. Съвета ми е: пробвай 2-3 дни да се миеш с топла водичка и бебешки сапун, сменяй си бельото поне 3 пъти на ден и гледай въобще да не се почесваш. Ако това не помогне - отиди на лекар.
    И да лекува с бебешки сапун заболяване? Чуваш ли се?
    1. Това, което писах не е заболяване. Цитирам ”Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. ”, сиреч - ако не е спазвала хигиена => натрупали са се разни мръсотии, заради които я е засърбяло => тя е чесала там, чесала и е разранила и е почнало да я сърби все повече, тъй като не е спирала с чесането - получава се магически кръг (или там как им викаха). Тя сама ще си прецени дали може това да е причината.

    2. Бебешкия сапун (ама наистина за бебета) е почти (ако не и изцяло) лишен от разни парфюми и други вещества, които могат да раздразнят кожата.

    3. Предположих, че може да е това причината за тези сърбежи, защото неотдавна моя приятелка се бе оплакала от същото. 2-3 дни внимаваше какво допира до гениталиите си и не смееше да почеше там - и мина.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    147
    Цитирай Първоначално написано от N0Rull5
    Доста сериозен проблем с изключително трудно лечение!Много е кофти.Сблъсвал съм се с малко такива случаи.Половите ти жлези са почнали да произвеждат мъжки хормони.Това,което ти е било на бельото е било течност наполовин със женски хормони,наполовин с мъжки.Най вероятно клитора ти ще се уголеми до такава степен,че ще заприлича на мъжки полов орган с големина около 5-6 сантиметра след около годинка-две.Късмет!

    умирам си да се забавлявам в тоя форум!
    а иначе предполагам че тряя да отидеш на лекар
    Обшо взето, всичко общо е взето!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    emi..ginekolog,za da nqma problemi
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  15. #15

    Re: ;(

    Цитирай Първоначално написано от Gangsta_pichka
    ..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto neznam kakvo e tova i kakvo stava... pomognete mi .. ;(
    От малкия екран е известно, че Дядо Стефчо много добре, плацика и изчипква девойките и женичките .

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от naMy4Ho_KoTe
    1. Това, което писах не е заболяване. Цитирам ”Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. ”, сиреч - ако не е спазвала хигиена => натрупали са се разни мръсотии, заради които я е засърбяло => тя е чесала там, чесала и е разранила и е почнало да я сърби все повече, тъй като не е спирала с чесането - получава се магически кръг (или там как им викаха). Тя сама ще си прецени дали може това да е причината.

    2. Бебешкия сапун (ама наистина за бебета) е почти (ако не и изцяло) лишен от разни парфюми и други вещества, които могат да раздразнят кожата.

    3. Предположих, че може да е това причината за тези сърбежи, защото неотдавна моя приятелка се бе оплакала от същото. 2-3 дни внимаваше какво допира до гениталиите си и не смееше да почеше там - и мина.
    Ако се почешеш няколко пъти, не се раздразва толкова. А ако се е възпалила от мръсотии и заради тях има сърбеж, вече е станала инфекция и дори сърбежът да спре, инфекцията остава.

    Не мога да разбера защо не гледате сериозно на тези неща. Ако бяхте патили достатъчно, нямаше да бъде така...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  17. #17
    ами... бело течение, неудобни гащи, запарила си се..... случва се! ще ти мине, дръж се!аз си свалях душа и се разхалждах като ми станеше така

  18. #18

    Re: ;(

    Цитирай Първоначално написано от minava6t 4i4ko :)
    Цитирай Първоначално написано от Gangsta_pichka
    ..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto neznam kakvo e tova i kakvo stava... pomognete mi .. ;(
    От малкия екран е известно, че Дядо Стефчо много добре, плацика и изчипква девойките и женичките .
    също така от малкия екран е известно, че дядо стефчо почина и вече няма кой да ги плацика и изчипква
    Когато нещата не вървят и тъгата е изпълнила сърцето ти, когато сълзите напират в очите ти само ми кажи и ще дойда при теб. Аз проодавам салфетки!

  19. #19
    Guest
    Дядо стефчо е починал??? кога беееее ... ех тоя весел човечец

  20. #20
    да-това е бяло течение,но лошото е ,че те сърби-отиди на гинеколог-ако още нямаш цикъл бялото течение е признък , че ще ти идва-но при всеки е различно при някои момичеа менструацията се появява след около 2 години след като се е появило бялото течение,при други 1 година,а при трети малко след като се е появило бялото течение.

  21. #21
    Guest
    GABI4KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!ima mn takiva temi vav foruma-za gabi4kite.otivai na ginekolog 4e edno momi4e se oplakva vav foruma 4e ne samo te4e bqlo i q sarbi ami 4e q boli dokato pikae.qvno tvoito otiva natam

  22. #22
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от N0Rull5
    Не лъжете момичето-гинеколог съм от 2 години вече и знам много добре.
    Гинеколог си през кукуво лято!!!

  23. #23
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    да-това е бяло течение,но лошото е ,че те сърби-отиди на гинеколог-ако още нямаш цикъл бялото течение е признък , че ще ти идва-но при всеки е различно при някои момичеа менструацията се появява след около 2 години след като се е появило бялото течение,при други 1 година,а при трети малко след като се е появило бялото течение.
    признАк!!!!!! Айде върни се в 1 клас!

    къде бях чела пак...гЕнеколог
    абе въобщее на къде сме ние българите...?!

  24. #24
    Guest
    ako si mom4e 4estito ima6 sperma

  25. #25
    Аватара на Leksi23
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    in ur dreams
    Мнения
    785
    Може да е цистит, пари ли докато пишкаш?
    П.П.Отивай на лекар, няма нищо страшно, спокс.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си