.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Misho90
    Guest

    Много важен въпрос

    Знчи искам да попитам защо не мога да си забелвам половия член,все още съм детствен...от това ли е-вкарайте ме малко в час моля!

  2. #2
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Може би имаш Фимоза - слепване на кожичката, в следствие, на което не може да се изкара целия пенис. Недей да се опитваш насислтвено да го изкарваш, защото може да се получи парафимоза, когато вече нещата стават опасни, защото може да гангреняса и да се наложи отрязване на тъй обичания ти пишок.
    Не се плаши, не е толкова сериозно в началото, но трябва да отидеш на лекар. Процедурата е кратка и в повечето случаи безболезнена. След това ще ти е малко неудобно, но се преживява.
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  3. #3
    Misho90
    Guest
    Значи тя се показва малко главата..но...

  4. #4
    Misho90
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^Sam90^
    Може би имаш Фимоза - слепване на кожичката, в следствие, на което не може да се изкара целия пенис. Недей да се опитваш насислтвено да го изкарваш, защото може да се получи парафимоза, когато вече нещата стават опасни, защото може да гангреняса и да се наложи отрязване на тъй обичания ти пишок.
    Не се плаши, не е толкова сериозно в началото, но трябва да отидеш на лекар. Процедурата е кратка и в повечето случаи безболезнена. След това ще ти е малко неудобно, но се преживява.
    Ами,ако не отида на лекар...ще се оправи ли в последствие?

  5. #5
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Мммм до колкото знам - не. Бях чувал някъде, че можеш да пробваш всеки ден по малко да дръпваш или нещо такова, ама не те съветвам да рискуваш. Знам, че ти е неприятно да отидеш на лекар и сигурно се срамуваш, но така е най-добре. Аз също бях изправен пред доста неприятен проблем, заради небрежност в секса и се притеснявах много, ама не беше страшно
    Отивай и ще се оправиш бързо... ако е това проблема, разбира се.
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  6. #6
    Posly6ai ^Sam90^ tova e nai dobroto re6enie da ide6 na doctor kofti e no pone 6te te opravqt 6te mine i 6te zamine ina4i trqbva da og misli6 i kakto ti kazaxa po lo6o 6te stava po xybavo nqma.Predi mnogo vreme edin priqtel razpravq6e 4e imal sa6tiq problem otidi si na lekar i go opravixa nabarzo.

  7. #7
    Misho90
    Guest
    Добре..а при какъв доктор трябва да ида..и това свързано ли е с престои в болницата,защото не искам родителите ми да разбират...?

  8. #8
    Guest
    Казва се фимоза и се прави операция да се оправи.

  9. #9
    Misho90
    Guest
    Добре..а при какъв доктор трябва да ида..и това свързано ли е с престои в болницата,защото не искам родителите ми да разбират...?

  10. #10
    Misho90
    Guest
    Някой няма ли да даде повече инфо?

  11. #11
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    При гинеколог най-добре отиди, той ще ти обясни
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  12. #12
    Guest
    Защо да не разбират родителите ти ? Това не е нищо срамно , дори не е венерическо заболяване, че да те притесни да им кажеш . За лекаря - отиди при личния си и той ще те насочи . Операцията , до колкото знам , е съвсем рутинна и те изписват почти веднага .От само себе си няма да се оправи , но е възможно да предизвика усложнения по нататък

  13. #13
    Misho90
    Guest
    В какъв смисъм веднага?Без преспиване?

  14. #14
    да ходи на лекар

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си