.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1

    Кой е най-страшният хорър филм, който сте гледали... ?

    kOi e nai stra6niq horror film koito ste gledali ili koi vi e lubim .. super mnogo se zarebix po horror film4etata \/ \/ kajete nqkoe hubavo horror film4e [-o< blagodarq vi predvaritelno


    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
    ... Just smile...


  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Направи си сама такъв филм .. отивай на гробищата в полунощ , когато има пълнолуние и чакай отнякъде да изскочи върколак , а ако имаш късмет може да видиш и някоя вещица на метла.

    П.С. Има много такива теми пробвай с търсачката.

  3. #3
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Не съм гледала истински хорър... Повечето са някви гадни кървища от сорта на Тексаско клане, от които по-скоро ми става гадно и гнусно, но не и страшно. Имам някакъв избледнял спомен, че като малка съм гледала някакъв филм за един сериен убиец, който събираше органите на жертвите си в бурканчета в мазето си и беше гаден, ама сега едва ли ще ми направи такова впечатление

  4. #4
    мълчанието на агнетата не съм го гледала аз съм страхливка
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  5. #5
    Guest
    Най-страшният, от който се разтреперах, беше Страшен филм - всичките му части

  6. #6
    ЧЕРНАТА КОЛЕДА
    ТЕКСАСКО КЛАНЕ
    МЪЛЧАНИЕТО НА АГНЕТАТА

    А ако питаш за най-лудия филм
    Scary Movie-1,2,3,4 са най-щурите филми
    В момента са на мода малките коли,малките телефони...малките апартаменти...не се безпокой,един ден ще дойде модата на малките пишки и тогава и ти ще можеш да се извукаш!

    SKYPE:zdravko_kamenov

  7. #7
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Не съм гледал никога "хоръри".
    Прекалено са ми страшни
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  8. #8
    Последен изход 1, 2 и 3 са ми любими за страшни не са чак толкова но са много брутални и на повечето места си крих очите с едно мече

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    И аз съм за 4те части на Ханибал :
    Мълчанието на агнетата
    Ханибал
    Червеният дракон
    Възходът на Ханибал

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Тялом в София,Духом някъде по морето :)))
    Мнения
    561
    "Тексаско клане"...Отвратителен филм

  11. #11
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    15 минути от "Предизвистена смърт" но ми стигаха за да държа и досега изгасен телевизора,е от дистанционното,а от контакта,преди да заспя :P
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  12. #12
    Guest
    Абе ей какви са тея бози Тексаско клане.. глупости.. тва е най-голямата гнусотия..
    Виж The blair witch project е друго и не е за изпускане.. който разбира от филми ще се съгласи. Направен е като документален и.. абе гледайте го и няма да съжалявате със сигурност

  13. #13
    Guest
    А също и The shinig. Филма е по Стивън Кинг и е също страхотен

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Тялом в София,Духом някъде по морето :)))
    Мнения
    561
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Абе ей какви са тея бози Тексаско клане.. глупости.. тва е най-голямата гнусотия..
    Виж The blair witch project е друго и не е за изпускане.. който разбира от филми ще се съгласи. Направен е като документален и.. абе гледайте го и няма да съжалявате със сигурност
    The Blair Witch Project e филмът,който е пълна боза. Гледай оригиналните документални кадри,много по-добри са

    RASISTA,Въпрос на вкус,ти може да си се смял на мене ми беше гнусен филмът!

  15. #15
    Голям фен Аватара на Devilka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    573
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    От хорър филми не се плаша попринцип,защото съм много голям фен и съм изгледал почти всичко,което си заслужава да се изгледа в жанра,плюс още десетки бози,които не ги препоръчвам

    Но филма,който най ми се запечата в съзнанието,когато го гледах и който най ме наплаши беше The Ring,който незнайно защо в България го превеждат Предизвестена смърт,въпреки че буквално се превежда Кръгът,а и в целия филм става въпрос за този загадъчен кръг

    Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма

    Най-добрият хорър сериал пък е Masters of Horror - едни от най-големите режисьори в жанра се събраха в този общ проект и направиха доста добри филмчета,разделени в 2 сезона.
    Съгласна с всичко казано!А Cannibal Holocaust кадрите с животни са реални,хората не...горката костенурка и онази сладка маймунка ..
    Masters of Horror е наистина страхотен сериал!Много ми харесва.
    Също така Return of the living dead 3 беше добър.
    Други добри и по истински случай филми - The Amityville Horror и The Exorcism of Emily Rose
    А един от любимите ми е Silent Hill,въпреки че играта е по-добра!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Клането е класика! Не пишете глупости. Самият филм може да не е кой знае какво,но легендата около него и цялата истерия,която е предизвикал с появата си са култови. Оригиналът от 1974-та също наподобява много документален филм,разбира се римейка от 2003-та е комерсиален и не е толкова истински и натуралистичен. Повечето предполагам сте гледали римейка. Гледайте оригинала.
    Напълно съм съгласна

  17. #17
    "Предизвестена смърт"(двете 4асти)
    "Бугимен"
    "Шперцът"
    "Шесто 4увство"
    "Поли4бата"
    "Заветът"
    Филмите с Ханибал
    Има и още ама в момента за тия се сещам
    Когато човек иска нещо, ще намери начин; когато не иска, ще намери извинение.

  18. #18
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    "Мъртва тишина" и "Кошмарите на Уолмстрийд 1"...за втория не съм сигурна,че така се пише...филма има адски много части и е много стар и адски страшен

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    От хорър филми не се плаша попринцип,защото съм много голям фен и съм изгледал почти всичко,което си заслужава да се изгледа в жанра,плюс още десетки бози,които не ги препоръчвам

    Но филма,който най ми се запечата в съзнанието,когато го гледах и който най ме наплаши беше The Ring,който незнайно защо в България го превеждат Предизвестена смърт,въпреки че буквално се превежда Кръгът,а и в целия филм става въпрос за този загадъчен кръг

    Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма

    Най-добрият хорър сериал пък е Masters of Horror - едни от най-големите режисьори в жанра се събраха в този общ проект и направиха доста добри филмчета,разделени в 2 сезона.
    Eй аз теглих Chaos но не намерих никакви субтитри, някой ако знае да са излезнали да каже. Иначе сцената със рязането на зърното на мацката и кълцането в кръста ми е любима. За Канибалска Гибел, този филм е върховен, последното изречение от филма ме накара наистина да се замисля! гледала съм до 3-4 пъти и мога да кажа че е уникален. Поздравления имаш хубав вкус за филми Само за Предизвестена смърт ще поспоря, в такъв смисъл че този филм не ми харесва изобщо, повечето филми се въртят в такъв кръг и имам чувството че си губя времето! Поздрави... хах

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    ''The ecsorsism of Emily Rose''
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  21. #21

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    155
    "Нощта на живите мъртъвци" бая дъртичък е

    I told myself I won't miss you but I remember what it feels like beside you...

  22. #22
    Няколко са
    1.Saw
    2.Saw 2
    3.Saw 3
    4.Hostel
    5.Hostel 2

    Това са филмите, от които ми се пригади
    Ама са супер луди.Заслужава си да ги гледате

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Hostel 2 е най-тъпият и безсмислен филм, който съм гледала.. просто пълна боза, не го репоръчвам на никой, пълна липса на замисъл в сюжета .. абе изобщо не струва грам

    Иначе аз съм си фенка на "Тексаско клане" въпреки всичко

    Освен това филмът, който направо ме хвърли в пълен ужас беше "Заклинателят"

    Иначе си струва да се гледат и:
    "Самоличност"
    "Крадец на животи"
    "Поличбата"
    "Предизвестена смърт"
    "House of wax"

    но повечет от тия по-новите филми просто не могат да стъпят на качеството и стойността на по-старите трилъри по никакви показатели, въпреки че бъкат от ефекти и тн..
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  24. #24
    Guest
    saglasna sum za HOSTEL 2-mn tup film i e prekaleno ednakuv s 1vata 4ast.a ina4e Teksasko klane i Mul4anieto na agnetata sa ve4e naistina brut.oo Boje,sega vidqh 4e nqkoi e pisal i Jivite murtuvci...pulna gavra e tova,vse edno da kaje6 4e Stra6en film stava za dr osven za iztrivalka

  25. #25
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    Тексаско клане е як. И наистина е по действителен случай. Оня изрод е избил 33 души. Тези хора са имали семейства, приятели. А американците печелят от трагедията на хората...... Иначе Darknes Falls e страшен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си