.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    vapros4e plsssss otgovor4eta

    zna4i stava vapros imam gadje vsi4ko si e ok no ne go poznavam i neznam dali mu ima ne6to no iskam da vi pitam ako primerno ima celuvka s ezik moje li ako toi ima spin da se zarqza znam 4e nqma za6toto go pitah no plsss kajete vazmojno li e ako se celuvame s ezik da hvanem hiv ili spin ???

  2. #2
    gallaz`4e
    Guest
    offf ne ne moje6 nqma na4in spin se predava samo po polov put t.e. ako pravi6 seks bez prezervativ po kruven put 4rez prelivane polzvane na 1 sprincovka i t.n. i ot zarazena sus spin maika na bebe do kolkoto znam po slunkov put moje samo sifilis da se predade no ne sum mn sigorna

  3. #3
    Guest
    sifilisa e ... 4uvala sam za ne go no nqkoi ako moje da adde po to4no prestava 6e sam adsaki blagodarna mersi predvaritelno

  4. #4
    gallaz`4e
    Guest
    sifilis su6to moje da se predade po polov put no moje i 4rez slunka pri celuvka ili ostanala po 4a6a. sled okolo 6 sedmici (tolkova e inkubacionniq period) na mqstoto ot koeto si se zarazila se poqvqva rana ili malka qzvi4ka. I tova se s4ita sa purviq simptom sled o6te 6 sedmici ranata se razrastva poqvqvat se sifilidi koito mn bolqt i sa kato petna malko moje da ima6 i temperatura . ako sifilisa na se lekuva umira6 sled 2-10 godini ili ostava6 traino ovredena (moje da si luda i paralizirana)

    tova kaza 4i4ko Google

  5. #5
    Guest
    lele pove4e mai nqmam namerenie da se celuvam a moje li da vzema nqkvi predpazitelni merki ako nqkoi znae kak i kakvi plssss kajete

  6. #6
    Guest
    1. men me e strah ot ku4eta 2. toi zadaljitelno li e da e bolen ili ne

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    1. men me e strah ot ku4eta 2. toi zadaljitelno li e da e bolen ili ne
    Не, не е задължително.
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  8. #8

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си