.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Guest

    ежедневни превръзки

    Хора може ли да ми кажете колко горе-долу струват ежедневните превръзки, по колко са в пакет и на коя фирма са най хубави ??? Мерси, предварително за отговорите !!!

  2. #2
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
    Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
    Light, нощни и т.н

    1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
    А вече двойните са повече около 3.60

  3. #3
    Аватара на punkrock
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Dreamland Varna
    Мнения
    1 106
    Отиди в магазина и виж бе
    Aveee eiii ! Selski pr1chki ! Gadna vi e trevata Ne davam i edna stotinka za taQ pumiq, na tiQ na tiQ na tiQ.. Taka che i da q pluQ i da q Bogotvorq - Istinata e EDNA - vseki VTORI pushi Q !

  4. #4
    Guest
    ами аз харесвам наи много discreet deo тези от рекламата-ароматизирани са(deo)и са 1.55 20 броя в кутийка

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ами аз харесвам наи много discreet deo тези от рекламата-ароматизирани са(deo)и са 1.55 20 броя в кутийка
    exactly

  6. #6
    ne gore kadeto citira a po gore bqh az!

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
    Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
    Light, нощни и т.н

    1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
    А вече двойните са повече около 3.60
    a tezi ot 2.60-2.70 kolko sa vutre v paketa?

  8. #8
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
    Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
    Light, нощни и т.н

    1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
    А вече двойните са повече около 3.60
    Ъъъъъ сега съм объркана Аз до колкото знам няма Allways Ultra ежедневни превръзки а Alldays които са на същата фирма.И освен това за първи път чувам за нощни .Ама не знам де.... .
    По темата Не мога да ти кажа нищо за цените но според мен най-добри са Carefree.Discreet не се залепват хубаво

  9. #9
    Guest

    :)

    аз откакто ми е дошло, т.е. преди година ползвам Libresse, много са удобни пък и майка ми тогава ми каза "аз по принцип чак такива превръзки не си купувам" - направо все едно ми ги издигна в култ наистина са добри, на скоро смених на always normal - жълтичките, пак стават

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
    Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
    Light, нощни и т.н

    1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
    А вече двойните са повече около 3.60
    Ъъъъъ сега съм объркана Аз до колкото знам няма Allways Ultra ежедневни превръзки а Alldays които са на същата фирма.И освен това за първи път чувам за нощни .Ама не знам де.... .
    По темата Не мога да ти кажа нищо за цените но според мен най-добри са Carefree.Discreet не се залепват хубаво


    аз пък си мислех че само при мен Discreet не залепват хубаво,поне ся се успокоих та казваш тези ка керифрии,са хубави,дебели ли са тънки ли са,дай ми малко информация [-o<

  11. #11
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
    Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
    Light, нощни и т.н

    1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
    А вече двойните са повече около 3.60
    a tezi ot 2.60-2.70 kolko sa vutre v paketa?
    Light - са по 10 в пакета.
    Нощните са мисля по 7 - 8 ,. защото са по-големи самите превръзки и в нормален пакет явно не се събират
    А двойните пакети ...вътре са по 18-20

  12. #12
    оф какво всички говорите на момичето и за дневни и ношни превръзки и тя се обърква!-не се заяждам,но помнете ежедневните превръзки са много малки!!!Ношни или дневни ежедневни превръзки няма!!!Има си само ежедневни бе хора и те са много малки!

  13. #13
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Абе ти май си нямаш представа от превръзки!!!!
    Отиди в някоя близка аптека и попитай няма ли нощни превръзки на Always ultra!!!!??? Ама иначе говориш, като не си сигурна!!!
    Изобщо не обърквам момичето, казвам й просто какви има и т.н!! ЕЕЕ значи.... компетентни хора...

    П.П Нощните превръзки първо ,че са по-дълги, второ , че са и по-сигурни!

  14. #14
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Абе ти май си нямаш представа от превръзки!!!!
    Отиди в някоя близка аптека и попитай няма ли нощни превръзки на Always ultra!!!!??? Ама иначе говориш, като не си сигурна!!!
    Изобщо не обърквам момичето, казвам й просто какви има и т.н!! ЕЕЕ значи.... компетентни хора...

    П.П Нощните превръзки първо ,че са по-дълги, второ , че са и по-сигурни!
    Hello??? Ние говорим за ЕЖЕДНЕВНИ превръзки! Това са тези тъничките които се ползват ВСЕКИ ден а не по време на менструация!

    Carefree са малко по-дебели от Discreet обаче залепват много хубаво и дори целия ден да не я сменяш изобщо не мръдва. Аз до скоро имах бяло течение обаче превръзките попиват всичко и винаги ми е било много комфортно и съм се чуствала сухичка....Тва е.Препоръчвам ти ги.Много по-добри са

  15. #15
    Guest
    Az polzvam Carefree i sum mn dovolna. Struvat mai nqkude kum 3lv ne sum sigurna 20 v paket. Ima razli4ni aromatizirani, nearomatizirani, za pra6ki i dr.

  16. #16
    да има превръзки always нощни,но те не са ежедневни!!!!!!Ежедневни са онези тънките и малките без крилца!!!!!!!!!!!!!!!!1

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Az polzvam Carefree i sum mn dovolna. Struvat mai nqkude kum 3lv ne sum sigurna 20 v paket. Ima razli4ni aromatizirani, nearomatizirani, za pra6ki i dr.
    ти какви ползваш, и ако може да кажеш имали по 40 или по 60 в кутия,примерно?

  18. #18
    ами аз използвам discreet DEO(ароматизирани)И ги има по 20,40 и 60 броя Супер са пробваи ги има и АIR-за дишане на кожата и NORMAL-обикновени

  19. #19
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Az polzvam Carefree i sum mn dovolna. Struvat mai nqkude kum 3lv ne sum sigurna 20 v paket. Ima razli4ni aromatizirani, nearomatizirani, za pra6ki i dr.
    ти какви ползваш, и ако може да кажеш имали по 40 или по 60 в кутия,примерно?
    Би трябвало да има(тука където съм аз има и не виждам защо да няма и в БГ).Аз лично съм ползвала само от тези за прашки

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си