.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    боледувам поне по 2-3 пъти само през зимата...

    zna4i problema e takav minalata godina i v na4aloto na tazi se razbolqvah mn 4esto i iskam da pitam dali hodeneto na pluvane 6te me kali ili pone da sam malko po zdrav.

    P.S. minalata godina sam hodil samo 5-6 pati na plaj a po princip hodq mn pove4e ot tova.dali i tova okazva nqkakav efekt mersi predvaritelno
    MeGa...MEgA FEN nA ToZi ZVQRRRR

  2. #2

    Re: боледувам поне по 2-3 пъти само през зимата...

    Цитирай Първоначално написано от THE_SWIM_IS_GOOD
    P.S. minalata godina sam hodil samo 5-6 pati na plaj a po princip hodq mn pove4e ot tova.dali i tova okazva nqkakav efekt mersi predvaritelno
    Много е възможно това да е указало влияние. Аз съм забелязала, че през годините, в които пропускам морето, след това на зима доста боледувам.
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  3. #3
    Guest
    Emi principno i az bqh taka da boleduvam 4esto,no kato se zapisah na pluvane i ot togava ako boleduvam 1 v godinata e mnoy \/

  4. #4
    Ako ne se xrani6 dobre i ne se obli4a6 moje bi tova e nai veroqtnata pri4ina zaradi kqoto boledyva6 mnogo.Plyvaneto do nqkade 6te te kali no e xybavo i da xodi6 po slanceto pove4e da se izpi4a6 i tova sa6to 6te ti pomogne dori pove4e ot plyvaneto no pac tyk dvete mogat da se sa4etaqt .

  5. #5
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Напротив, прекаленото навличане с дрехи не позволява на организма да се справи сам и с най-малката инфекция. Това не значи, че трябва да се ходи по потник зимата де Лятото си прави слънчеви бани, ходи по-често бос, яж повече плодове и зеленчуци, плувай, отиди на планина..
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  6. #6

    Re: боледувам поне по 2-3 пъти само през зимата...

    Цитирай Първоначално написано от Out Of Love`f
    Цитирай Първоначално написано от THE_SWIM_IS_GOOD
    P.S. minalata godina sam hodil samo 5-6 pati na plaj a po princip hodq mn pove4e ot tova.dali i tova okazva nqkakav efekt mersi predvaritelno
    Много е възможно това да е указало влияние. Аз съм забелязала, че през годините, в които пропускам морето, след това на зима доста боледувам.
    аз пък не ходя на море от 9 години и през тия 9 години боледувах 5-6 пъти

    можеш да взимаш от онези витамини Центрум, дето ги има в аптеките - те ти засилват имунитета
    обличай се добре, не стой на течение, не пий газирани и студени напитки през зимата и такива неща
    просто се пази и си набавяй витамини

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си