.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561

    Първи кръг на УЕФА

    ЦСКА - Тулуза
    Литекс - Хамбургер
    Локо СФ - Рен

    д*ба.. за кой ли път ЦСКА вади най-тежкият възможен жребий

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    тия, дето биха лион преди 1-2 седмици ?
    поне с 3-4 класи над един отбор от скиори

  3. #3
    и 3-те отбора дръпнаха малките клечки и са изтеглиха най-тежките саперници според мен на Литекс ще е най-тежко успех на всички

    пп. Поне в българия ще дойдат големи клубове и ще може да ги видим на живо :P :P :P

  4. #4
    Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург...
    Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? Та ЦСКА са европейска сила!
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Out Of Love`f
    Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург...
    Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? Та ЦСКА са европейска сила!

    ХАХА
    много смешно ?
    все пак са ги били
    иронията в думите ти е нагла и безсмислена
    ЦСКА не е европейска сила, но това най-малко може да го твърди една фенка на Левски
    гледай си в собствената паница(.. от финландска сьомга)
    да ти е сладко

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Out Of Love`f
    Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург...
    Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? Та ЦСКА са европейска сила!

    ХАХА
    много смешно ?
    все пак са ги били
    иронията в думите ти е нагла и безсмислена
    ЦСКА не е европейска сила, но това най-малко може да го твърди една фенка на Левски
    гледай си в собствената паница(.. от финландска сьомга)
    да ти е сладко
    Извинявай, ако иронията ми те е наранила... [-o<
    Не разбирам само защо се оплакваш... Тулуза е един отбор на средно европейско ниво, каквито и ЦСКА претендират че са. Жребият на Литекс и Локо също не е никак лек.

    А това, че съм фенка на Левски, значи ли, че не мога да се интересувам от другите BG отбори? И защо намесваш Левски при положение, че тази тема няма общо с тях?
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  7. #7
    Аватара на Alcohooligan
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Club "Old Number One" / RPU :D
    Мнения
    686
    Нашия жребий е най-тежък.Точка.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Out Of Love`f
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Out Of Love`f
    Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург...
    Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? Та ЦСКА са европейска сила!

    ХАХА
    много смешно ?
    все пак са ги били
    иронията в думите ти е нагла и безсмислена
    ЦСКА не е европейска сила, но това най-малко може да го твърди една фенка на Левски
    гледай си в собствената паница(.. от финландска сьомга)
    да ти е сладко
    Извинявай, ако иронията ми те е наранила... [-o<
    Не разбирам само защо се оплакваш... Тулуза е един отбор на средно европейско ниво, каквито и ЦСКА претендират че са. Жребият на Литекс и Локо също не е никак лек.

    А това, че съм фенка на Левски, значи ли, че не мога да се интересувам от другите BG отбори? И защо намесваш Левски при положение, че тази тема няма общо с тях?
    ...Защото са достатъчно комплексирани

    След загубата 7:1 от Ман. Юнайтед от Рома изпратили официален факс до ЦСКА с текст: НЕ СТЕ САМИ! И разбира се най-новата оферта от Вивател плащате за 90 минути а говорите още 6 БЕЗПЛАТНИ!!!

  9. #9
    Много тежък жребий за чорбата Сега е времето да докажат че са отбор и да бия френските педали!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Alcohooligan
    Нашия жребий е най-тежък.Точка.
    е, така е
    KuP0 - без коментар..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Alcohooligan
    Нашия жребий е най-тежък.Точка.
    е, така е
    KuP0 - без коментар..
    Твърдите, че Тулуза е по-силен отбор от Хамбургер и Рен? Защо? Аз не мисля така. Най-малкото, от тези трите само той не беше поставен... Вярно че от възможните съперници за ЦСКА имаше доста по леки варианти, но все пак Тулуза отпаднаха с голяма разлика от Ливърпул, отбор, който ЦСКА преди 2 години уж неслучайно победи... Няма какво да се оплаквате!!!
    Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш,
    разбираш колко много ти е нужно... и започваш да тъжиш.
    И знаеш, че не ще се върне вече, и празното местенце те боли.
    Дори светът надолу да обърнеш, пак не ще го върнеш ти.

  12. #12
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    Тулуза са силен отбор, но не могат да се сравняват С НАЙ- ДОБРИЯ ОЛИМПИК ЛИОН. 6 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ!!!!!!! Този сезон дано е 7
    Убеден съм, че сега ще изкарат Тулуза евро гранд. Ама такова е винаги оправданието на свинете! Успех все пак!

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Out Of Love`f
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Alcohooligan
    Нашия жребий е най-тежък.Точка.
    е, така е
    KuP0 - без коментар..
    Твърдите, че Тулуза е по-силен отбор от Хамбургер и Рен? Защо? Аз не мисля така. Най-малкото, от тези трите само той не беше поставен... Вярно че от възможните съперници за ЦСКА имаше доста по леки варианти, но все пак Тулуза отпаднаха с голяма разлика от Ливърпул, отбор, който ЦСКА преди 2 години уж неслучайно победи... Няма какво да се оплаквате!!!
    къде твърдя, че тулуза е по-добър от хамургер и рен?
    алкохоолиган е фен на литекс - техният жребий е наи-тежък поне на пръв поглед
    ПРО, бай Борат се опита да изкара след мачовете, че Тампере излезнал много тежък противник, с история и минало
    кой тука ми цитираше колко титли имали във .. Финландия

  14. #14
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    В момента говорим за ЦСКА, а не за Левски. Какво общо има този жребий с Левски. Толкова ниско сте паднали горките, че дори насила помните отборите от които е падал Левски. Загубите на Левски от Слован, Аалст и т.н., които толкова старателно помните НЕ СА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА НА ОТБОРА ВИ!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от PR0
    В момента говорим за ЦСКА, а не за Левски. Какво общо има този жребий с Левски. Толкова ниско сте паднали горките, че дори насила помните отборите от които е падал Левски. Загубите на Левски от Слован, Аалст и т.н., които толкова старателно помните НЕ СА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА НА ОТБОРА ВИ!
    извинявай, ама за тия загуби за 1-ви път чувам
    май теб още те боли, че ги споменаваш

    и стига сте мислили, че са оправдания
    Тулуза завърши трети във Франция
    не са сериозен отбор така ли ?!?

  16. #16
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    имат класа, но нямат класата на Барселона, Челси и Вердер. Френското първенство като цяло не е много силно. Класен, но преодолим съперник

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от PR0
    В момента говорим за ЦСКА, а не за Левски. Какво общо има този жребий с Левски. Толкова ниско сте паднали горките, че дори насила помните отборите от които е падал Левски. Загубите на Левски от Слован, Аалст и т.н., които толкова старателно помните НЕ СА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА НА ОТБОРА ВИ!
    я виш кфа е темата е !!!!!!!!!! не е за ЦСКА мой чуек ... Много мразя такива дет не са стъпвали на стадиона да ми говорят за футбол ! чули-недочули от някой дартак няква глупост ! По предните коментари кой каза че толуза са по дубри от хамбургер и рен бе ??? леле злета по дубре непишете , само са излагате.... [-o<

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Цитирай Първоначално написано от PR0
    Тулуза са силен отбор, но не могат да се сравняват С НАЙ- ДОБРИЯ ОЛИМПИК ЛИОН. 6 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ!!!!!!! Този сезон дано е 7
    Убеден съм, че сега ще изкарат Тулуза евро гранд. Ама такова е винаги оправданието на свинете! Успех все пак!
    Свинете преди 2 години като треснахме славния Олимпик Марсилия (бивш евро шампион) ги изкараха едва ли не нищо особено. Тогава прасетата тръбяха наляво и надясно,че единствения стойностен отбор във Франция е Лион,а всичко друго било "плява". Сега изведнъж се падат с тоталните евро анонимници Тулуза от Франция и веднага ги оприличават на световен гранд,а жребия им бил по-труден от на всички други Бг отбори... Нищо че Тулуза за разлика от Хамбургер и Рен беше НЕпоставен на жребия...

    Такава е чорбарската идеология... Това са техните виждания,там е тяхната сбърканост - в преиначаването на историята,както на цялото им съществуване,така и на измислените им и прашали евро успехи от черно-белите архиви,на зловонното блато на комунистическия футбол у нас и фалшивите им титли... КУР ЗА Ц(*КА! И СЕГА,И ЗАВИНАГИ!
    чакай бе, шефе
    ти си тоя дето говори хем за история, хем за Марсилия като евршампион
    марсилия тогава не бяха нищо особено, а ги бихте, когато се бяха класирали
    ако с такава победа се гордееш... ама то няма и с какво друго
    все пак си из футболните идиоти на европа

    живи и здрави да са, още 100 години поне да ме разсмиват

  19. #19

    Re: Първи кръг на УЕФА

    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    ЦСКА - Тулуза
    Литекс - Хамбургер
    Локо СФ - Рен

    д*ба.. за кой ли път ЦСКА вади най-тежкият възможен жребий
    смотаняк погледни срещу какви отбори играят литекс и локото и ще ми говориш за тулуза които от както са създадени европа не са помирисвали

    Craig David-Walking Away

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561

    Re: Първи кръг на УЕФА

    Цитирай Първоначално написано от lamzzzercho
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    ЦСКА - Тулуза
    Литекс - Хамбургер
    Локо СФ - Рен

    д*ба.. за кой ли път ЦСКА вади най-тежкият възможен жребий
    смотаняк погледни срещу какви отбори играят литекс и локото и ще ми говориш за тулуза които от както са създадени европа не са помирисвали
    аз съм фен на ЦСКА и коментирам основно жребия на любимият ми отбор, а ти се научи през това време да пишеш правилно, ламерззз

    П.С. десет пъти, специално за такива като теб, казах, че жребият на литекс е най-тежък

  21. #21
    добре красавице

    Craig David-Walking Away

  22. #22
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Цитирай Първоначално написано от PR0
    Тулуза са силен отбор, но не могат да се сравняват С НАЙ- ДОБРИЯ ОЛИМПИК ЛИОН. 6 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ!!!!!!! Този сезон дано е 7
    Убеден съм, че сега ще изкарат Тулуза евро гранд. Ама такова е винаги оправданието на свинете! Успех все пак!
    Свинете преди 2 години като треснахме славния Олимпик Марсилия (бивш евро шампион) ги изкараха едва ли не нищо особено. Тогава прасетата тръбяха наляво и надясно,че единствения стойностен отбор във Франция е Лион,а всичко друго било "плява". Сега изведнъж се падат с тоталните евро анонимници Тулуза от Франция и веднага ги оприличават на световен гранд,а жребия им бил по-труден от на всички други Бг отбори... Нищо че Тулуза за разлика от Хамбургер и Рен беше НЕпоставен на жребия...

    Такава е чорбарската идеология... Това са техните виждания,там е тяхната сбърканост - в преиначаването на историята,както на цялото им съществуване,така и на измислените им и прашали евро успехи от черно-белите архиви,на зловонното блато на комунистическия футбол у нас и фалшивите им титли... КУР ЗА Ц(*КА! И СЕГА,И ЗАВИНАГИ!
    Каза един горд Български националист!Треснахте Олимпик Марсилия,щото на тях им беше тамън през уйо за тоя мач,но както и да е..Интересно ми е като ги опердашим тия педали какво ще ви е оправданието...Но Дучето си го каза най-добре:"“Когато имаш малшанс при жребия, имаш пък редкия шанс да побеждаваш велики отбори и да ги детронираш. Късметът го оставяме на нашите приятели от “Подуяне” - да му се радват. По някой път обаче се получава така, че той става резил. Аз им дарявам от сърце и късмета и от сърце резила. На нас нека да ни е трудно. Но колкото по-трудно, толкова после по-сладко. Запазвам си и трудното, запазвам си скалпа на Ливърпул, на Нотингам Форест, на Аякс. Така че аз предпочитам този малшанс, който ни се падна сега, и да воюваме сладко, трудно за всяка една победа. Когато победим, наистина просто да чувстваш това удовлетворение и онази радост на цялата държава и на целия народ. Така че - какво пък толкова – ние сме ЦСКА. Ако бяхме “онези другите” - не дай боже Тампере."
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  23. #23
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    Вие и Ливърпул бихте, когато вече се бяха класирали....ама а де биете се в гърдите

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от PR0
    Вие и Ливърпул бихте, когато вече се бяха класирали....ама а де биете се в гърдите
    Зиези не говори за тази победа .. имаме и други, спокойно
    за разлика от един друг отбор историята ни е пълна с прекрасни моменти

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от PR0
    Вие и Ливърпул бихте, когато вече се бяха класирали....ама а де биете се в гърдите
    Зиези не говори за тази победа .. имаме и други, спокойно
    за разлика от един друг отбор историята ни е пълна с прекрасни моменти
    Отбора на ЦК БКП?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си