.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    fafdaa
    Guest

    Как да спра хремата?

    Кажете как мога да спра сополите и да не са храча кат ненормален щот вече от мн време съм така а нямам синузит нито възпаление...капки не искам да ползвам или спрейове и сякви лекарства искам нещо като билка и да е ефикасно защото ми писна постоянно се храча щот ми се стичат сополи в гърлото, та ако някой знае нещо по пробрема ми да казва


    Moderated by krem4et0
    т.7 от Правилата на форума!

  2. #2
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Отиди в някоя аптека и питай за някоя билка..

    П.П Прави си по-често чайове и пий , за да ти мине..

    Пфффф дано темата не е ебавка!!!

  3. #3
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Еми, за да ти текат сополи и да имаш храчки, значи от нещо си настинал... разболял си се. Пий топли чайчета, обличай се топло и наистина иди в аптеката и питай за лекарство. Препоръчвам да отидеш до личния... той ще ти каже какво да правиш - ние не сме лекари
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  4. #4
    abe za da si ot dosta vreme taka,qvno naistina ima6 sinozit ........ne moje da si v takova susutoqnie ot dni i da nqma ne6to,koeto da e vutre6no vuzpalenie i tn...taka 4e otidi na lekra ili pitai v apteklite,no vzemi merki,za6toto ako ne e sinozit,opredeleno moje da stane...a tova si e dosta seriozno pridobito ili hroni4no zabolqvane s nepopravimi strani4ki efekti i posledstviq
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  5. #5
    Аватара на rashito0o
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    642
    иди до аптеката и попитаи за някоя билка
    OnLy God CaN Judge Me !

  6. #6
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Капни си малко ракия в ноздрите. Това е единственото средство, което ми помага при хрема. Нищо друго!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си