.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    pafkata
    Guest

    Зачервяване и болка при уриниране

    моля ви който има представа от проблема да си каже мнението
    от няколко години имам парене при уриниране
    каналчето ме боли и пениса ми е зачервен по долната му част(зачервяването обхваща и тестисите)
    след уриниране също така продължава да се отделя течност (урина или някакъф сектрет не мога да определя)
    правиха ми изследвания на урината гледаха ми бареците на ехограф но нищо не намериха
    откриха ми само хламидии за които пих антибиотици и скоро трябва да направя изследвания да видя дали са изчезнали
    Ако някой може да ми каже каква е причината за това зачервяване и тази болка при уриниране да каже моля

    Moderated by Aleandra
    т. 7 от Правилника!

  2. #2
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    Re: Зачервяване и болка при уриниране

    Цитирай Първоначално написано от pafkata
    моля ви който има представа от проблема да си каже мнението
    от няколко години имам парене при уриниране
    каналчето ме боли и пениса ми е зачервен по долната му част(зачервяването обхваща и тестисите)
    след уриниране също така продължава да се отделя течност (урина или някакъф сектрет не мога да определя)
    правиха ми изследвания на урината гледаха ми бареците на ехограф но нищо не намериха
    откриха ми само хламидии за които пих антибиотици и скоро трябва да направя изследвания да видя дали са изчезнали
    Ако някой може да ми каже каква е причината за това зачервяване и тази болка при уриниране да каже моля

    Moderated by Aleandra
    т. 7 от Правилника!
    idi na urolog be 4ovek,kfo 4aka6,6tom 6e ti praat izsledvaniq 6e razbere6 kfo ti e,nie kak da ti pomognem?
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  3. #3
    Guest
    пич незнам да има лекар в форума
    сору човече но не ти трябват нашите коментари а специалист

  4. #4
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Зачервяване и болка при уриниране

    Цитирай Първоначално написано от pafkata
    моля ви който има представа от проблема да си каже мнението
    от няколко години имам парене при уриниране
    каналчето ме боли и пениса ми е зачервен по долната му част(зачервяването обхваща и тестисите)
    след уриниране също така продължава да се отделя течност (урина или някакъф сектрет не мога да определя)
    правиха ми изследвания на урината гледаха ми бареците на ехограф но нищо не намериха
    откриха ми само хламидии за които пих антибиотици и скоро трябва да направя изследвания да видя дали са изчезнали
    Ако някой може да ми каже каква е причината за това зачервяване и тази болка при уриниране да каже моля

    Moderated by Aleandra
    т. 7 от Правилника!
    ВЪЗРАСТ бе хора, ВЪЗРАСТ?!

    "от няколко години "??!!

    хламидиите могат да са крайно упорито нещо!

    а на някой колега мина ли му на ум да проследят какво се случва с простатна жлеза през тези "няколко години" ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си