.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Синини

  1. #1
    Guest

    Синини

    Здравейте , надявам се някой да се е сблъсквал и с подобен на моя проблем . Аз съм на 19 , по краката си често откривам доста големи синини , а изобщо не мога да си спомня да съм се удряла някъде . Имате ли идея на какво може да се дължат, дали са признак за нещо по сериозно , и на какъв точно лекар да отида за тях . Много ви благодаря предварително.

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    Споко стават и такива глупусти! все пак на краката при някои хора кръвоносните съдове са по слаби! и дори леко да се удариш излиза синина! еми какво да ти кажа, тичай повече и внимавай какво ядеш иначе не би трябвало да е нещо сериозно!
    Raise your fist!

  3. #3
    mi tova moje da e ako ne6to te sarbi i ti si si go po4esala pri nakoi e taka ne se pritesnqvai moje prosto da si s 4yvstvitelna koja

  4. #4
    От бурният сеkс така става

  5. #5
    Спокойно! Аз съм момиче на 15 и от когато се помня съм все със синини, само че аз знам че съм се ударяла ама не помня
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  6. #6
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Синини

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здравейте , надявам се някой да се е сблъсквал и с подобен на моя проблем . Аз съм на 19 , по краката си често откривам доста големи синини , а изобщо не мога да си спомня да съм се удряла някъде . Имате ли идея на какво може да се дължат, дали са признак за нещо по сериозно , и на какъв точно лекар да отида за тях . Много ви благодаря предварително.
    най-общо се дължат на повишена пропускливост и/или слабост на капилярните стени.
    причините водещи до това могат да са разнообразни:
    -хормонални контрацептиви
    -аварийни хапове като постинор&ескапеле
    -антикоагуланти като аспирин и всички съдържащи аспирин /ацетилсалицилова киселина/ комбинирани хапове
    -дефицит на рутин....и т.н...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си