.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Остават белези, без никаква причина

    Имам много пъпки по челото и брадичката. Не ги чопля и бутам, мия си лицето и го почиствам редовно и те отново стават на белези. Ходих на дерматолог и ми преписа някакви антибиотици и нещо за мазане и пак не се махат и сега вече се чудя какво да правя. Белезите които остават са ужасни. Някой имал ли е такъв проблем (дано не съм само аз). Помощ!!!
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  2. #2

    Re: Остават белези, без никаква причина

    Цитирай Първоначално написано от BuHa|'u_InLovE
    Имам много пъпки по челото и брадичката. Не ги чопля и бутам, мия си лицето и го почиствам редовно и те отново стават на белези. Ходих на дерматолог и ми преписа някакви антибиотици и нещо за мазане и пак не се махат и сега вече се чудя какво да правя. Белезите които остават са ужасни. Някой имал ли е такъв проблем (дано не съм само аз). Помощ!!!



    ми ходи на хомеопат аз ще ти препоръчам.......аз така преди малко повече от година имах някоклко години екзема на гърба една голяма червена и постоянно се възпаляваше и сърбеше ,но от периодично ходене на хомеопат вече нямам и помен от нея. и наистина действа.ако искаш ми пиши ЛС ще ти дам кординатите на 2ма хомеопати.
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Ами къде се намира, в кой град? и каква е цената средно. Аз съм доста далеч от София или пък от Варна...
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си