.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Врастване на ноктите

    Имам проблем с врастване на ноктите. Кажете някакъв лек за този проблем /без да ходя на лекар/
    Благодаря!

  2. #2
    Guest
    kakvo shte reche vrastvane na noktite?

  3. #3
    То който е имал такъв проблем знае. Ноктите ми се забиват в месото, в пръста и растат навътре

  4. #4
    Guest
    aa gadost

  5. #5
    Guest
    mi edna fr na palcite i rastat taka..mi neznam kak da ti pomogna izpili gi izreji gi....neznam ..sha pitam fr si ii ako mi kaje neshto shte pisha

  6. #6
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    пробвай да не ги изрязваш много дълбоко. остави ги по-големи от общоприетото за нормалното

  7. #7
    Guest
    И при мен се получават такива враствания.Значи ако праста ти се е подул много и те боли ходи на лекар и ще ти сцепят нокъта(не боли мн).След като ми сцепи нокъта и като ми израсна нов лекара ми каза да не го режа до край ами по малко

  8. #8
    emi da ti kaja bez lekar nqma da ti mine,trqbva da ti se izvadi nokutat
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  9. #9
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от iveto89
    emi da ti kaja bez lekar nqma da ti mine,trqbva da ti se izvadi nokutat
    зависи колко е врастнал, колко е твърд...

    На мен лично ми казаха, че не могат да ми го оправят и "периодично ще си го режем"...Операцията не е кой знае какво, но при слагане на упойката боли зверски..., а и явно не може да се използва твърде често.Помня, че в рамките на 2 месеца ходих за 2-ра операция и упойката не подейства и едва ли не усещах как ме режат на живо(то си беше така, де).

    Иначе - киснеш си краката в смрадлика и бледорозов разтвор на калиев перманганат(на прах в аптеките), но бледорозов, защото иначе кожата ти се оцветява в кафяво за близо седмица)

    Но пак ти казвам, че си зависи, на един приятел на козметик му го оправиха(неговият случай беше малко по-друг)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си