.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Фотоапарат

    http://www.argos.co.uk/static/Produc...DSony.Sony.htm

    Някой може ли да ми каже дали това фотоапаратче е добро

  2. #2
    За мен става.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  3. #3
    ами около 350 лв излиза,но няма значение интересуват ме параметрите дали са добри

  4. #4
    Мен телефона ми е Cyber-shot =] Поне е кръстен на такъв фотоапарат. Какви апарати на какви цени вървят не мога да ти кажа тъй като не съм запознат много в тази сфера.

    7.2m pixels.
    Digital/Optical anti-blur. - харесва ми как звучи Това би трябвало да намалява снежинките при по затъмнени места и не толкова добра видимост( примерно както става при снимките от GSM-ите ).
    PictBridge compatible.
    На мен лично ми харесва
    Не виждам видеото на колко FPS и на каква резолюция прави ама не вярвам да е под 25 FPS, 640x480 res.
    MS PRO Duo compatible up to 4GB - ето тези карти памет са скъпички 1 GB върви 55-60 лева. Просто това е неизбежно тъй като Sony апаратите използват такива карти.

    Единственото, с което не мога да ти помогна е дали апарата си заслужава цената
    Клик ми (:

  5. #5
    Понеже не разбирам много ето виж тука има ревюта на цифрови фотоапарати.
    Клик клик
    Значи 7.2мп са си добре за непрофесионален фотоапарат.
    3х оптичен зоом също,6х дигитален също е добре.
    Но тея памети на Sony са адски скъпи,но мисля че ще станат и други по-евтини.(на други марки имам впредвид).Но ми се вижда скъпичък,но теб щом не те бърка цената.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  6. #6
    Casio developing 300 fps CMOS based camera

    МАЛИИИИИ е т'ва е животно
    7.2 MP специално за мен са презадоволителни. Cyber-shot са едни от най-добрите модели камери на Sony. Бих казал повече от задоволително
    Клик ми (:

  7. #7
    Guest
    em, zna4i za tez pari moga da ti namerq malko po dob1r aparat, no imaiki predvid markata "Sony" 3x opti4noto yveli4enie moje da se prenebregne. Ako b1rza6 da si kypi6 aparat i tozi e dob1t, no pak kazvam, za s16tite pari moje da se nameri po dobra igra4ka

  8. #8
    Истинските фотоапарати са на Никон.Но са адски скъпи.Аз имам Самсунг Дигимакс (не съм доволен),но събирам за едно Никонче.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  9. #9
    на мен ми трябва за четвъртък защото ще ходя в Лондон(в момента съм в Англия),а тук избора е голям и исках да попитам защото не разбирам от техника.мерси на всички \/

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от IcE_IcE_BaBy``
    на мен ми трябва за четвъртък защото ще ходя в Лондон(в момента съм в Англия),а тук избора е голям и исках да попитам защото не разбирам от техника.мерси на всички \/
    Отивай в магазина тогава.Ама само виж за карта с памет(друга марка Kingston,Kingmax..щото тия на Сони са мн скъпи).
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  11. #11
    # 3 x optical zoom.
    # 6 x digital zoom.
    Ето това не е много добре търси повече зуъм това не е нищо има и ГСМи с толкова зуум
    Още нещо търси фотоапарат Олимпус(най-качествената фирма за фотоапарати в света) или Кодак (2та най-добра) иначе сони не ги бива да правят фотоапарати това е някакъв хибрид между 2 марки попринцип нетрябва да е 7.2 мегапиксела а 7.1 мегапиксела т.е. са се старали не толкова до качество колкото до мегапиксели иначе за толкова пари е добре но ти казвам търси най-добре Олимпус.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Snoop Doggy Dogg
    # 3 x optical zoom.
    # 6 x digital zoom.
    Ето това не е много добре търси повече зуъм това не е нищо има и ГСМи с толкова зуум
    иначе сони не ги бива да правят фотоапарати това е някакъв хибрид между 2 марки попринцип нетрябва да е 7.2 мегапиксела а 7.1 мегапиксела т.е. са се старали не толкова до качество колкото до мегапиксели иначе за толкова пари е добре но ти казвам търси най-добре Олимпус.
    За Олимпус съм съгласен, но това за 7.2 мегапиксела... това е просто печатна измама. И на Sony Ericsson K800 пише, че прави снимки с 3.2 MP, а всъщност с малко сметки излиза 3.15***... Вероятно си е точно колкото трябва да е. Просто гонят клиенти
    Клик ми (:

  13. #13
    Да за сони ериксона го знам но не беше ли 3.16 както и да е сигурно както някои пройзводители закруглят числата може да е 7.16 или нещо от този сорт сагласен съм напълно с теб но мегапикселите не са най-важното има и доста други характеристики които да се гонят.

  14. #14
    А защо са ви 7 мегапиксела? Аз снимам на 1 в момента. 7 мегапиксела ще са големи 10 мегабайта и не са ви нужни, ако не искате да се занимавате професионално...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Snoop Doggy Dogg
    Да за сони ериксона го знам но не беше ли 3.16 както и да е сигурно както някои пройзводители закруглят числата може да е 7.16 или нещо от този сорт сагласен съм напълно с теб но мегапикселите не са най-важното има и доста други характеристики които да се гонят.
    3.145 ~ 3.15
    Клик ми (:

  16. #16
    mi az si vzeh aparatcheto.pravi hubavi snimki i v chetvartak zaminavam na fotosesiq v london

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    А защо са ви 7 мегапиксела? Аз снимам на 1 в момента. 7 мегапиксела ще са големи 10 мегабайта и не са ви нужни, ако не искате да се занимавате професионално...
    Е все пак това е Лондон ще са необходими повече от 5 мегапиксела за Лондон въпреки че и 5мегапиксела пак правят добри снимки но на 7 вече е много по добро качеството все едно да сравниш камера на ГСМ 1.3 със камера 3.2 друго си е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си