.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38

Тема: oovoo i skype

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia =)
    Мнения
    192

    oovoo i skype

    Аве кфо става тука...май няма да има повече скайп ... а тфа оовоо е като скайп така че теглете www.oovoo.com gadnooo ama to e po4ti sushtoto dori po qko

    Moderated by Aleandra
    т. 1 от Правилника!

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    V mechtite si
    Мнения
    114
    Да бе и аз си го свалих това ама skype си ми харесва повече
    Никога не обичам..трудно се привличам...често унижавам....рядко обужавам...често съблазнявам...и никога НЕ СЪЖАЛЯВАМ !!!


  3. #3
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Пуснал някой фалшиви предупредителни съобщения по Skype (че на всичкото отгоре и с правописни грешки), и всички се вързаха...
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Пуснал някой фалшиви предупредителни съобщения по Skype (че на всичкото отгоре и с правописни грешки), и всички се вързаха...
    Да
    Обяснявам ли обяснявам,ама никой не вярва....
    Бива,бива,ама то...

  5. #5
    боже какво им става на всички сайп си е абсолютно наред вижте [12:50:45] -=§DeSeRt_RoSe§=- каза: Hello everyone,

    It’s been a very hectic few days around Skype but I am really pleased to say that since the early hours of Saturday morning Skype has been back to normal. I’d like to take this opportunity to say a big, heart-felt thank you to all our users who contacted us with messages of support. It’s the little things that make all the difference in a crisis. We’re very sorry that Skype was unavailable because we know how much people enjoy using it. But we’re back now and we’re stronger. For more information about what happened, please take a look at our Heartbeat blog. In the meantime, thank you to everyone again – you make the Skype community what it is today.
    Heartbeat

    SkypeOut
    All working normally.
    SkypeIn
    All working normally.
    Skype Voicemail
    All working normally.
    Skype SMS
    All working normally.
    Security alerts. All working normally.
    Central contact list. All working normally.
    Sign in and registration. All working normally.
    Peer-to-peer network core. All working normally.
    Skypecasts. All working normally.
    Your Account and payments. Hansabank and
    Тази, която бе егоистка...
    Тази, която бе жестока към другите,
    която нямаше душа,
    нямаше срам,
    остана без мечти и разруши света.
    Но тази, която беше себе си...
    без лъжи, без лицемерие.
    Просто беше себе си...

  6. #6

    Re: oovoo i skype

    Цитирай Първоначално написано от mr0b1
    Аве кфо става тука...май няма да има повече скайп ... а тфа оовоо е като скайп така че теглете www.oovoo.com gadnooo ama to e po4ti sushtoto dori po qko

    Moderated by Aleandra
    т. 1 от Правилника!
    Ще има Skype. Това са някакви тъпи реклами, че няма да има Skype, за да си запишете това ooVoo...

    Омръзна ми от някакви тъпи слухове.
    Клик ми (:

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    500
    stiga s toq skype ako 6te da go ima ve4e po4na da mi pisva 6te go ima nqma da go ima mainata mu

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Изгубено
    Мнения
    485
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Толкова ли сте тъпи?!?!?!
    Скайп никъде няма да ходи!!!!!!!!
    а така стига сте се хващали на тия глупости някой решил да си прати на всички потребители и забаламосал ви всички тцтцт
    skype: crypt_lord_93

  9. #9
    mani4eto__15__
    Guest
    abe hora skype si e skype stiga s tva oovoo izteglih go i da vi kaja nqma smisum su6toto e kato skype

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Толкова ли сте тъпи?!?!?!
    Скайп никъде няма да ходи!!!!!!!!

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    mAinA cItY...
    Мнения
    107
    nqkoi go e napisal tfa samo za reklama na oovoo sigurna sam
    HoUsE MuSiC mAkeS mE sTaNd,MaKEs mE DaNcE,MaKeS mE fEeL a LiVe LiStEn AnD uNcOvEr ThE rEaL eMOtIon...FeEL tHe pOwEr Of hOuSe,MakE yOuR bOdY mAdNeSS!HoUSe MuSiC wILL sAvE tHe World!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от [!
    p3rSoNaL s7yLe[!]]nqkoi go e napisal tfa samo za reklama na oovoo sigurna sam
    да..днеска колко хора ми викат да си го дръпна,че ше махат скайп

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    500
    a we tva oovoo e mnooo smotano koi go izmisli neznam no moga da mu kaja samo 4e oovoo e adski smotano i nemoje da zameni skype

  14. #14
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Ох тфа го получавам по 15 пъти на ден , както и още 10 подобни И това оовоо е мноу тъпо както казах вече !!!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Толкова ли сте тъпи?!?!?!
    Скайп никъде няма да ходи!!!!!!!!
    Обичам Ви!

  16. #16
    stanito_92
    Guest
    аве тва оовоо нз кво е ама не6то не6те да ми се отваря!изтеглям го и после не6те да се отваря !!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    Поредната тъпа и глупава тема.

  18. #18
    skypeman
    Guest

    6te ima skype

    ei tapaci ako 6tqha da mahat skype 6tqha da go napi6at v saita na skype. spored men tva sa izmislici.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    500
    o6te li se mu4ite s tazi bolna tema skype prjiveite go be hora ako iskat za go spirat ako iskat ne a tva oovoo e bokluk ni6to ne struva

  20. #20
    някой друг
    Guest
    Тц,тц,тц! Наистина не мога да повярвам,че хората все още се вързват на такива глупости а това ооВоо е едно към едно като скайп,само че е по-черно на цвят и интерфейсът му е малко по-разчупен... Скайп е по-доброто,не се заблуждавайте от разни глупави съобщения

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Психиатрична болница Св. Иван Рилски – Нови Искъp кв. Курило, България
    Мнения
    580
    Koлко теми трааа да пусна!!? Просто са го обновили!!!!! http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=124141
    Clip for our country -> http://www.image.bg/show.php?id=22

  22. #22
    Супер фен Аватара на flowerlina
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1 272
    НИКОЙ НЯМА ДА СПИРА СКАЙП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
    ОК?

  23. #23
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    аааааааа ше има скайп бееее а оовоо не струваааа
    .!.

  24. #24
    Съобщаваме ви че skype няма да бъде унищожен!Всичко е направено с цел преместване на всички абонати в новата имитираща skype програма наречена ooVoo!Нека всеки който получи това разбере че skype ВИНАГИ ЩЕ СЪЩЕСТВУВА!Изпрати го на всичките си абонати, за да разберат и те че skype винаги ще си го има!

    И ето малко повечко:
    http://www.zazz.bg/play:7ab4f389 към 0.36 е и на бр за тия дето не могат да си преведат

    И аре стига вече с тия глупости щото почвате да се илагате много няма да изчезне скайп тва че някой си е направил няква тъпа програмка и се е възползвал от тва че 2-3 дни е имало срив в мрежата на скайп не означава че всички като стадо трябва да се хвърляте и скачате на въдицата.Стига сте се хващали на подобни глупости
    Kakvo ti puka,che ti govorqt zad gurba,nali si pred tqh,neka ti gledat guza!!!
    * * * * * * * * * * Nikoi ne umira detstven jivota preebava vsichki!!!

  25. #25
    ronaldo girl
    Guest
    няма да спрат скайп това е ясно. Извинете за израза ама колко тъп трябва да е собственика, че да спре скайп и да загуби толкова много пари.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си