.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Guest

    Запис на диск :(

    ммм малко тъп въпрос ,ама може ли да ми кажете как да си запиша диск с филм?

    Веднъж по случайнот явно направих един диск ,ама със един серял на няколко серий и после вече нещо не ми се получаваше.

    Пък искам да се гледа на ДВД и на комп ,а нямам ДВД в нас и ми е много интересно как изобщо се включват субтитрите и дали не трябва да се прави нещо по-спецялно като се записва диска?

    Имам предвид какъв трябва да е диска?ДВД,СД?Колко мегабайта ,защото като диска ми е примерно 700мб ,а филма ми 750 да кажем какво се прави?Аз съм с Nero 6 ultra edition ,ама не знам къда да натисна за различните дискове ,ако някой може да ми даде стъпките ,щото има супер много опций

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    еми ако СДто е 700 мб а филма 750 не можеш да го запишеш! освен да правиш архиви и други играчки! пробвай с ДВД
    Raise your fist!

  3. #3
    Guest
    а иначе на всякакъв диск ли може да се гледа на домашно ДВД?

  4. #4
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    зависи от самото ДВД
    Raise your fist!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    еми ако СДто е 700 мб а филма 750 не можеш да го запишеш! освен да правиш архиви и други играчки! пробвай с ДВД
    и тия архиви могат ли да се разархивират на ДВД изобщо?

  6. #6
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    MostHated Как се отварят архиви с Двд
    По темата: НЕ всеки Филм може да ти тръгне на двд-то Двд-то ти чете специални формати погледни формата на сериала ти какъв е
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  7. #7
    Guest
    не е серял , а е филм и е .avi

  8. #8
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Ако имаш Двд- записвачка си вземи един диск 4.7 Гб и запиши няколко
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Ако имаш Двд- записвачка си вземи един диск 4.7 Гб и запиши няколко

    мм значи просто трябва да имам достатъчно място на диска?Аз имам тука 1 диск CD-R пише ,че е 52X 700mb става ли?

    И никой не каза как да сложа субтитрите.Само ги мятам на диска и те после си се отварят на ДВД-то така ли?

  10. #10
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Да Трябва да оставиш място Отиваш и казваш един двд диск 4.7 gb До 1 лев са Този който ти го имаш можеш да запишеш нещо другу като музика.Защото той е до 700 мб а повечето филми са над 700 Мб
    Субтитрите се слагат в папката на филма
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Да Трябва да оставиш място Отиваш и казваш един двд диск 4.7 gb До 1 лев са Този който ти го имаш можеш да запишеш нещо другу като музика.Защото той е до 700 мб а повечето филми са над 700 Мб
    Субтитрите се слагат в папката на филма
    а какво значи това 52X?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Да Трябва да оставиш място Отиваш и казваш един двд диск 4.7 gb До 1 лев са Този който ти го имаш можеш да запишеш нещо другу като музика.Защото той е до 700 мб а повечето филми са над 700 Мб
    Субтитрите се слагат в папката на филма
    а какво значи това 52X?
    Вероятно скорост на записване. Записвай на по-малка 24Х, 32Х.
    Клик ми (:

  13. #13
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    32 Също е голяма за филм
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  14. #14
    Guest
    добре я да видим с нерото дали ще се справя.Имам една nero start smart и ми се вижда не мн. сложно ,но....отгоре трябва да избера какъв ми е диска нали?И аз избирам ДВД и после избрам photo and video-->make your own dvd video-->add viedo files обачее нещо не иска да ми добави субтитрите охх побърках се дайте стъпките плссссссс

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    И никой не каза как да сложа субтитрите.Само ги мятам на диска и те после си се отварят на ДВД-то така ли?
    Гледай субтитрите да са със същото име както и видео файла. При по стари DVD-да няма да имаш проблем със зареждането им. И разбира се трябва да са във формат .sub, .srt.

    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    32 Също е голяма за филм
    Зависи от DVD player-а. На един приятел му вървят перфектно филмите след като го запиша на такава скорост =). Но аз попринцип винаги използвам 24Х
    Клик ми (:

  16. #16
    Guest
    или трябва с неро бърнинг ром?

  17. #17
    Guest
    охх има и друго неро експрес 6 ??кое

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    добре я да видим с нерото дали ще се справя.Имам една nero start smart и ми се вижда не мн. сложно ,но....отгоре трябва да избера какъв ми е диска нали?И аз избирам ДВД и после избрам photo and video-->make your own dvd video-->add viedo files обачее нещо не иска да ми добави субтитрите охх побърках се дайте стъпките плссссссс
    http://i.data.bg/07/09/04/542393_orig.jpg

    http://i.data.bg/07/09/04/542397_orig.jpg
    Клик ми (:

  19. #19
    Guest
    [quote="MajeStic"]
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    добре я да видим с нерото дали ще се справя.Имам една nero start smart и ми се вижда не мн. сложно ,но....отгоре трябва да избера какъв ми е диска нали?И аз избирам ДВД и после избрам photo and video-->make your own dvd video-->add viedo files обачее нещо не иска да ми добави субтитрите охх побърках се дайте стъпките плссссссс

    и после next и burn?

  20. #20
    Да не забравиш, че субтитрите трябва да са с абсолютно същото име освен разширението. Да там Next > избираш скорост и име, ако искаш > почваш
    Клик ми (:

  21. #21
    Guest
    аха там долу writing speed и избирам 2.4X?Аз имам само 1X,2Х ,2.4Х и maximum?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    аха там долу writing speed и избирам 2.4X?Аз имам само 1X,2Х ,2.4Х и maximum?
    DVD диск ли правиш?
    Клик ми (:

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    аха там долу writing speed и избирам 2.4X?Аз имам само 1X,2Х ,2.4Х и maximum?
    DVD диск ли правиш?
    еми още нищо неправя ,щото нямам диск ,но ще правя ДВД да

  24. #24
    Guest
    абе наснах това ,което каза ти и само трябва да сложа диска да го запиша май

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    аха там долу writing speed и избирам 2.4X?Аз имам само 1X,2Х ,2.4Х и maximum?
    DVD диск ли правиш?
    еми още нищо неправя ,щото нямам диск ,но ще правя ДВД да
    Еми като вкараш първо DVD-то, направиш тези стъпки ще ти излезнат различни скорости. Зависи от диска мисля, че ще имаш 4x и вероятно, ако диска е по-качествен > 8х,12х... и го въртиш.
    Клик ми (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си