.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    как разбирате кога е до6ла истинската любов?

    може да ви се стори глупав въпроса ама ми е странно... кога разбирате 4е е до6ла истинста любов,4е сте се влюбили? как вие то4но разбирате 4е ве4е не изпитвате само вле4ение към въпросния обект,и не е само да го харесвате,ами и има не6то пове4е,някакви 4увства?говорете за себе си а не за любовта като цяло,извинявам се ако има такава тема
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  2. #2
    Мисля,че имаше преди такава тема...Това просто се усеща,не можа да се опише.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    LuNaTa
    Мнения
    592
    mi nz prosto seki den izlizahme...beshe ni mnogo hubavo i vednaj toi mi kaza che me obicha,no az vse oshte ne,no skoro i tova stana.,..prosto zapochnah mn silno da iskam da sam s nego da go vidq da go celuna i t.n...prosto da obichash nqkoi za men e da ne mojesh bez nego i da chakash momenta kogato shte se vidite!
    това 4е имам путка,не ме прави путка!!!!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Когато не мога да си представя живота без този човек!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Незнам!Не съм я срещнала може би!Като разбера ще ти кажа...

    П.П. Имаше такава тема!
    Обичам те <3 !!!


  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Kazanlak
    Мнения
    161
    Аз се като си харесам някой се влюбвам безнадеждно и нещастно и несподелено и всичко друго с не... за това незнам
    You're a looser. But I'm not.

  7. #7
    Ще дойде когато преди да напишеш такава тема вече ще знаеш отговора
    Клик ми (:

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Когато мисля за него пове4е отколкото мисля за себе си, когато минат 2 дни без да съм го виждала и ми се струва, 4е е минала цяла ве4ност. Когато съм до него и нищо на света няма зна4ение, когато знам, 4е той е 4овекът, на когото мога да се опра във всеки един момент независимо от ситуацията. Когато ме подкрепя, въпреки 4е може и да не съм права, когато заради него ве4е нямам желание да излизам с други хора, когато се окаже, 4е той ми е достатъ4ен и не искам никой и нищо друго

    Робинята на Quench

  9. #9
    Леле нямам представа. До сега не съм ходила или харесвала много момчета. Помня, че харесвах един и ако не го видя се побърквах или ако не ме поздрави някъде по улицата и беше много гадно, защото моята приятелка го харесваше. Мислех си, че не мога без него, но най-накрая разбрах че нищо няма да стане, отдръпнах се от него и всичко мина и сега се мразим....не знам защо
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  10. #10
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Когато усетя,че животът ми без този човек няма смисъл,че се нуждая да го видя повече от всичко друго и той е единственият,който искам да е до мен.Чувството може да се изпита,не може да се опише,както вече казаха.
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  11. #11
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Просто разбирам.Когато си влюбен си щастлив, вижда ти се розов целия свят(казано преносно) и още много.Искаш да го виждаш, имаш му доверие, искаш да си постоянно с него, желаеш го.

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    In cRueL w0rLd ..
    Мнения
    173
    не знам ! до сега не съм била истински влюбена и все още не съм намерила истинката любов!
    ~cLose t0 yoU~

  13. #13
    Guest
    KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...

  14. #14
    etka
    Guest
    az sum vliubena i kogato vidq mom4eto na me4tite mi iztrupvam!!!krakata mi se podkosqvat!!!ne moga da di6am!4uvstvoto e prekrasno!!!

  15. #15
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...
    btw tova bqh az
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  16. #16
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Мисля,че имаше преди такава тема...Това просто се усеща,не можа да се опише.
    съгласна съм

  17. #17
    Не разбрахте ли, че такова нещо като истинска любов няма ?!
    Сърцето ми плаче, крещи и не спира...

  18. #18
    Jewel``
    Guest
    kogato zapo4na da si mislq samo za neq kogato prosto totalno blokiram kogato q vidq togava useshtam che sym vluben...tova e v na4aloto est;] posle karai da vyrvi s pishkata napred xhahxahxa

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...
    btw tova bqh az
    яввно още не си се влюбвала.. но наистина е тъпо .. а как разбирам ли? ами... усещаш някак че нещата м/у вас не опират до едното кафе едната разходка.. целувки или секс.. нещо повече от това е ..

  20. #20
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...
    btw tova bqh az
    Разбира се,че родителите и близките са най-важни,но смятам,че никой нямаше предвид,че би зарязал семейството си заради въпросната личност.С моят пост аз имах предвид,че никой друг освен семейството няма значение.Мислех,че се подразбира.И ако се влюбиш истински,смятам,че няма да се изразяваш по следния начин "обичам най-много родителите и без тях не мога,другите да МРЪТ"
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...
    btw tova bqh az
    Ти май обичаш да си противоречиш...а?
    Като ти гледам всичките мнения,във всичките теми едно с едно еднакво няма...В една тема каза,дето щяха да те изнасилват мисля беше (много бързо си забрай страховете)...,че на майка ти не й пука за тебе...,а ся без родителите си неможеш!Много филми гледаш май,много си взела да се филмираш нещо...а?Ама да то трябва да има и такива като тебе по тия форуми,че поне такива като мене да има с какво да се забавляват!Само,че като си измисляш небивали истории едва ли ще стигнеш далеч!

  22. #22
    Dosega ne sam izjivqla golqmata si lubof.....imala sam samo vle4eniq kam gadjetata si,no ne i golqma lubof....

  23. #23
    Аватара на love_actually
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    някъде между рози и романтика,някъде близо до единствения...
    Мнения
    167
    ami vuv vseki slu4ei ne polu4avam izvestiq to e 4uvstvo ne moga da go opi6a a i ne smqtam 4e nqkoi moje...kato se vlubi6 6te razbere6 taka ne stava
    Because all I want is u ....

  24. #24

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    pLaZmA wOrLd
    Мнения
    114
    Обиновенно при мене любовтта идва още от първите моменти когато видя даденият човек ! Незнам не ми трябва опознаване да се влюбя в някого веднага - така и стана с сегашното ми момиче - просто я видях дори не се познавахме и си казах на ум " боже колко красива" и хлътнах после както обикновенно 2 седмици съм ял колкото мравка и коремът ми се беше свил на топка - знаете всички как е като се влюбиш

  25. #25
    амиии...хахах... ти не го ли усещаш...нещо по-особено...
    всяка вечер той ме чака зная
    все по-рядко ме дочаква знам
    всеобятна обич до безкрая
    трябва себе си да му отдам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си