.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673

    Какво да направя?

    Има едно момиче от випуска, с което страшно много се сближихме по скайп в края на учебната година... Но в даскало почти не си говорехме...Така де...това не е от голямо значение. Тя почти няма приятелки от училище. Много хора не я харесват изобщо. Незнам защо..може би защото е малко по пълничка или просто защото не е като другите - перфектна фешънка Сега са направили клипче за нея, в което има страшно много обиди по неин адрес ... Това означава че през новата учебна година ще търпи страшно много обиди и критики от другите. От една страна не искам да се меся да я защитавам, защото ще си навлека неприятности. Но не ога и да я гледам да страда така.. Днеска като ми се обясняваше се разплаках Много ми е жал за нея, но просто незнам какво да правя

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  2. #2
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Ъм, извинете ме, но може ли и аз да видя това клипче?
    А по темата - ми, какви неприятности може да си навлечеш? Да обиждат и теб ли? Е, голяма работа. Щом момичето е готино, защо да не общуваш с нея в училище?

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    313
    Znam kakvo e vsi4ki da ti se podigravat.V minaloto mi daskalo posmqh da se opal4a na edna ot "fe6ankite".Moga da si predstavq kakvo i e zatova moq savet e 6tom momi4eto ne e lo6o i s ni6to ne e zaslajilo da i obarne6 vnimanie i da i okaje6 pone minimalna podkrepa.Za neq 6te zna4i mnogo,a dori da si navle4e6 problemi 6te znae6 4e si napravila kvoto trqbva.

    P.P: Moje li i az da vidq klip4eto?

  4. #4
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Цитирай Първоначално написано от sladko_f
    Znam kakvo e vsi4ki da ti se podigravat.V minaloto mi daskalo posmqh da se opal4a na edna ot "fe6ankite".Moga da si predstavq kakvo i e zatova moq savet e 6tom momi4eto ne e lo6o i s ni6to ne e zaslajilo da i obarne6 vnimanie i da i okaje6 pone minimalna podkrepa.Za neq 6te zna4i mnogo,a dori da si navle4e6 problemi 6te znae6 4e si napravila kvoto trqbva.

    P.P: Moje li i az da vidq klip4eto?
    Ще ти го пратя на ЛС...Ми аз я утешавам, но не смятам че ще имам смелостта да се изправя пред другите...

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    In the corner of my mind ...
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от sladko_f
    Znam kakvo e vsi4ki da ti se podigravat.V minaloto mi daskalo posmqh da se opal4a na edna ot "fe6ankite".Moga da si predstavq kakvo i e zatova moq savet e 6tom momi4eto ne e lo6o i s ni6to ne e zaslajilo da i obarne6 vnimanie i da i okaje6 pone minimalna podkrepa.Za neq 6te zna4i mnogo,a dori da si navle4e6 problemi 6te znae6 4e si napravila kvoto trqbva.

    P.P: Moje li i az da vidq klip4eto?
    На същото мнение съм..

    П.П. Може ли и на мен да ми го пратиш?
    `There is just too much that time cannot erase ...`


  6. #6
    kvo 6e re4e su6tnost da se "izpravi6 pred drugite"..smisul sumnqvam se da q mrazqt 4ak tolkova,a 6tom e gotina 6to ne se probva6 da q izvadi6 ot 4erupkata i.nemoje6 prosto da se durji6 kat ostanalite pri polojenie 4e ste stanali tolkova blizki.ne se strahuvai da bude6 sebesi
    One day I'll hear
    The laugh of children
    In a world where war has been banned.
    One day I'll see
    Men of all colours
    Sharing words of love and devotion.
    Stand up and feel
    The Holy Spirit
    Find the power of your faith.

  7. #7
    Вие кой клас сте, че да се държите така. и в моя клас тормозеха едно момиче но в 11 клас спряха.може би пораснаха. не че спряха де просто не беше така явно и злосно.
    е така де мен ме дразнеше, че я подиграват така, но и тя не беше стока. оплакваше се на директора. това момиче имаше приятелки в класа. те НЕ я защитиха нито веднъж дори до ден днешен (завърших тази година) я обсъждат зад гърбай (не лошо и гадно де, но все пак приказват)

    сама си избери дали да си добра приятелка или да се съобразиш с хорското мнение. аз лично бих си защитила приятелката ако много държа на нея. \/

  8. #8
    това са простотии ако не харесват момичето добре но нямат право така да се държат ти ако наистена я харесваш като човек защития покажи и че не е сама
    SiLnO Obi4aM,LeSnO ne PrO6TaVaM,JeStOKo OtMa6TaVam I NiKoGa Za Ni6To Ne S1JeLqVaM!!!

  9. #9
    Защити я! И аз бях така в предния ми клас, ама сега познавам повече хора от дааскалото и се спряха малко.
    П.П. Може ли и аз да го видя след като и другите могат?
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Аз съм виждала и пълни момичета , които са страшно яки. Не е до тялото , а до човека. Може да покаже малко самочувствие и достойнство и да се защити. Не с обиди , а с бой Или да им каже на "фешънките" да престанат да се занимават с нея , а те ако не спрат има и други методи до които не е много препоръчително да се прибягва.Като например директор , родители , приятели... Тя нека покаже , че не я е страх от тези "персони" и няма повече да я убиждат в очите (доколкото разбрах е така). Те ще си я убиждат , но поне зад гърба да не им слуша глупостите и така няма да се наранява.

    П.С. Прати ми и на мене това клипче?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си