.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Получих това писмо на пощата ми

    Дядо ми беше добър човек,но той падна от стола. Бог знае защо. Сега той е някъде там горе, гледа ни и се наслъждава.
    Сигурно времето е добро там горе, но това не променя факта че тука на нас хората ни е смешно. Дедо ми има пряка връзка с дедо коледа, но това не ми пречи да си мисля че той е професор по старобългаристика. Сега трябва да пиша есе за него, което ще е трудно, въпреки че никога не съм го познавал, смятам да построя едно есе на тема него.
    Културата на дядо ми е някаква никъква. Не че имам идея за неговата култура защото тоя като е паднал от стола, аз не съм бил роден още, така че за мене неговата култура остава някъде там…
    Прабългарите са живяли отдавна-това знам за тях. Но моя дядо знаел далеч повече за тези хора наречени прабългари, той е бил един любопитен професор, такъв извод правя аз, неговият внук. Смятам че тогавъшното правителство го е пръснало, поради факта че те са мислили че сме славяни, а не прабългари.
    Ако търсите тезата в това есе ще разберете, че такава всъщност не съществува, но ако я намерите ще осъзнаете целта на това произведение.
    Връзката на дедо ми с дедо коледа е некъква е такава.
    Той е разказвал много простотии и са го мислили за луд като е разпространявал теоремата за пра-българите. Междувременно подарява много видове подаръци на всичките пра-българи, които той познава. За мене това остана най-великата постъпка в пра-българистиката.
    Вие може да умирате от смях в момента, или да сте отишли в тоалетната да се изпикаете от смях. Аз лично смятам, че досега не съм писал глупости защото дядо ми е такъв, какъвто го описах.
    Обобщението в тоя случай е да разбереш какво правя в момента, тези които ме познават-знаят, но винаги целта е да разбереш какъв е бил дедо ти, и да разбереш неговата култура, както аз направих
    Ако имате въпрос, можете да ми го зададете по всяко време на скайпа ми, който ще ви дам на ЛС

  2. #2
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Аз си имам трима дядовци, демек 1 култура в повече от другите.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Аз си имам трима дядовци, демек 1 култура в повече от другите.
    без offtopic, моля, коментирайте поредният спам получен на пощата ми
    Ако имате въпрос, можете да ми го зададете по всяко време на скайпа ми, който ще ви дам на ЛС

  4. #4
    И аз си мислих точно това, ! Това е анти-комунистическа реклама
    Ако имате въпрос, можете да ми го зададете по всяко време на скайпа ми, който ще ви дам на ЛС

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си