.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Guest

    Радвате ли се,че сме европейци?

    radvate li se 4e stanahme evropeici?
    CoRrEctEd bY aB-uSeR
    Заглавието трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    България е в територията на Европа от 14 века..
    освен ако не си набор на Аспарух, не знам защо е тази тема

  3. #3
    най-се нервя на това изречение : "вече сме в Европа" или "вече сме европейци"
    а до сега къде бяхме...в Африка?!?
    пп:темата няма смисъл

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Ние сме си в Европа още през 681г. и винаги ще сме част от този континент. А що се отнася до ЕС не се радвам , че сме вътре.

  5. #5
    НЕ ! НЕ ИСКАМЕ ЕВРОПА ! НЕ ИСКАМЕ ПАРИ А ИСКАМЕ РАКИЯТА НА СТАРИТЕ ЦЕНИ !!!

  6. #6
    Guest
    ние сме си били винаги европеиици

  7. #7
    avtorat sigorno e iskal da kaje dali se radvame 4e vliazahme v ЕC ami az 4esno kazano nqma na kakvo da se radvam nito sa dignali koi znae kolko zaplatite nito ni6to samo cenite dignaha pove4ko (e na tova li da se radvame nie balgarite) dori i pensiite nali gi vijdate (10% samo)i nakraia iskate da se radvame eto naprimer u4itelskite zaplati v balgaria sa 250-300 lv maximum ama q gi vijte v rumania (800 evro) awe napravo sme za vazhi6tenie

  8. #8
    da radvam se 4e vliazahme v evrosauza utre sigorno 6te vlezeme i v evroroma kato gledam

  9. #9
    RADVAITE SE BRATIA BALGARI NA BEZPARI4IETO I MANGAL6TINATA !!!

  10. #10
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    ДА!
    Интернационализмът е хубаво нещо :P
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  11. #11
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от oho kolko sam gotin deeba
    RADVAITE SE BRATIA BALGARI NA BEZPARI4IETO I MANGAL6TINATA !!!
    =D> =D> =D>
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Ние винаги сме си били европейци.
    Влизането в ЕС не ни прави нито повече, нито по-малко такива.

  13. #13
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от Communist
    ДА!
    Интернационализмът е хубаво нещо :P
    Ако не друго то поне е невъзможно да имаме война със съседките си. Дано и другите държави от балканите да ги примеат, за да е невъзможно да имаме война с тях.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    България е в територията на Европа от 14 века..
    освен ако не си набор на Аспарух, не знам защо е тази тема
    Да. Точно така.
    Автора... правилно е да се напише
    -Радвате ли се, че влезнахме в ЕС/Европейския съюз?-
    тт
    Клик ми (:

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Communist
    ДА!
    Интернационализмът е хубаво нещо :P

    понятие интернационализъм няма. нещо като национализъм между няколко държави. това беше поредната еврейска измишльотина като част от мечтата за налагане на нов световен ред с едно световно правителство, световна банка, една световна армия и един световен човек - мелез между бял, черен и жълт. уви, провалихте се комунисти проклети и сега като глобалисти пак ще се провалите! вие с вашите господари евреите вървите против нормалното и доброто, и ще се провалите и този път. интересно е с кой път ще изчезнете от лицето на тази красива планета...

  16. #16
    Аватара на BlueSky
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    PC (Also stands for Paradise City)
    Мнения
    42
    Да, радвам се
    Това е най-хубавото нещо, случвало се на България!

  17. #17

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от BlueSky
    Да, радвам се
    Това е най-хубавото нещо, случвало се на България!
    =D>
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  19. #19
    Guest

    да нали!!! :(

    "да" много се радвам че вече ще може ЕС да ни прати всичките си стари коли машини и други боклуци в BG

    sy6to mnogo se radwam na evropeiskite ceni i BG zaplati

    mniogo se radvam 4e ve4e izgbihme i nai-cennoto si - strategi4eskoto mqsto mejdu evropa i aziq i ot tova ve4e nqma kak da zemem nqkakvi pari kato EC si patuvat bezplatno po be

    sy6to se radvam 4e ciganite 6te plyznat po EC s dumite "bulgar bulgar" i 6te "proslavqt " BG rod naveki kato kradci i mangali......

    i nqma kak da ne sam dovolen 4e konkorenciqta ot EC 6te zalee BG vmesto taka obe6tavanoto izlizane na BG firmi v EC v kraina smetka koi e po silen i koi kogo 6te zavladee .....

    tolkova veka uspqhme da zapazim edinti4nost BYLGARIN dori i prez tursko viznatiisko i socealizam asega bezmylvno se samozabravqme

    kakvo da kaja " sega radosta mi e pylna"

  20. #20
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    всичко си е както преди...само ми остава надеждата че тука ще се оправи положението...имам предвид цялата тая мизерия, ниски заплати, побоища, убийства и др....

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от BlueSky
    Да, радвам се
    Това е най-хубавото нещо, случвало се на България!
    Ще ми е интересно да прочета аргументите ти.

  22. #22
    Не, това е най-ужасното нещо, което се е случвало октак се помня. Имам чувството, че влизането в ЕС е началото на края. Интернационализма е хубаво нещо, стига да не живееш на шибаната граница. И някакви педалчета от румънски произход да си веят задничетата насам-натам и от тях да не може да се уредиш да пиеш кафе на любимото си заведение, да си запазиш маса за рождения ден или спокойно да си куиш хляб от някой хиперкарет. Цяла Румъния идва в Русе събота и неделя. Отвратително, гадно смотано е. Града е заприличал на едно нищо. И най-тъпото е, че наоколо се веят някакви надписи на лайняния им език, а не на нашия роден. Извинявайте, аз съм в България, доколкото знам тука официалния език е БЪЛГАРСКИ, а не румънски. Не знам какво хубаво виждате във всичко това. Цените ли ви харесват? А може би съотношението между заплатата на родителите ви и цените на наи-елементарните неща? И без тва не може да ходите в чужбина въпреки, че вече няма да ви проверяват на митница. Пак си оставаме бедни като църковни мишки и не може да си го позволим. Европейски парламент ли казахте: Да му се изпърдя на еврпопейския парламент и на не знам си кво още европейско.
    Memento moriendum esse!


  23. #23
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Звучиш точно като лумпенизирал дърт комунист
    Тук трябва да има млади хора, про-европейски, а виждам само партийното събрание на БКП.

    Европейският съюз е най-доброто, най-хубавото нещо...
    Ползите са безкрайни, няма да обяснявам какви са. Всеки с малко разум ще се сети сам

  24. #24
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    ние сме селяни, а не европейци...не ни е там мястото
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Звучиш точно като лумпенизирал дърт комунист
    Тук трябва да има млади хора, про-европейски, а виждам само партийното събрание на БКП.

    Европейският съюз е най-доброто, най-хубавото нещо...
    Ползите са безкрайни, няма да обяснявам какви са. Всеки с малко разум ще се сети сам
    Не ме интересува как мислиш, че звуча. И не смятам, че това да си млад човек значи да викаш ией, прецакаха ни, ние сме в евпопейския съюз, ией заплатите ни са ниски, политиците - корумпирани, а ценита са европейски ией, тая страна стана супер яка. Щом болшионството мисли като мен, трябва да се замислиш дали в случая ти си правия . Пердполагам сега като добър и образован човек ще съумееш да ми посочиш пет добри неща, които Европейския съюз ни е донесъл. Но внимавай - не искам да ми плямпаш глупостите на евродепутатите и чужденците - "Вие сте част от европейското семейство", "Една прекрасна страна се присъедини към Европа". И не искам дрънканията на българските политици "Заплатите ще се вдигнат, няма да има граници" и не знам си какво. Искам пет неща, които са на лице и българския народ ги ползва. А аз ще ти кажа 5 лоши неща, които донесе съюза на нас:
    1. Прецакаха ни с някаква тъпа членска вноска - като си помислиш само десет процента от брутния вътрешен продукт. За сравниение: България отделя 3.9 % от същия за образование. Европейския съюз за некви амфиоти - отворковци.
    2. Както виждаш, цените все повече се качават, а тенденцията заплатите да останат същите се затвърждава
    3. Наоколо щъкат някакви гадни чужденци, които изкупуват де що има всичко - за тях това, че безплатно минават в БГ само с лична карта е добре - понеже тук въпреки покачващите се цени е 3 пъти по-евтино. ПОНЕ! В резултат - дори и в големите суперкаркети и магазините за дрехи надценките, от които печелят продавачите стават все по големи. Чужденеца може да си пазарува в нашата страна, ма българина - НЕ.
    4. Заеъждат се някакви лайняни надписчета на разни западни езици, а отдолу или отгоре липсва такъв на български
    5. Затвориха ни атомната централа. В резлутат България вече не печели милиончета от търговията на енергия с Албания. През това време съседчетата румънчета почти завършиха своята и скоро НИЕ ще купуваме ток, а не те от нас.
    В резултат на тези пет неща, както виждаш, страната само все повече обеднява. Може да звуча като комунист, нацист и всички там гадни политически определения, които се сетиш, но го предпочитам пред това да звуча като хлапе, което сляпо вярва в доброто и не разбира, че НИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВИМ, А НЕ НЯКОЙ ДА ОПРАВЯ НАС. Всяка страна или съюз следи за своите интереси и ако нашите политици не оправят НАШАТА страна, няма кой друг да я оправи.
    Edit: Ако наистина местоположението ти е във Вашингтон и си там от много време, не знам за какво си вреш носа в тая тема. В крайна сметка ти си спасил кожата си, а аз мизерувам в България докато се наслаждавам на "ползите" от Европейския съюз. На романчета, книжки и новини всичко звучи прекрасно, но всъщност не е така розово, както го описват
    Memento moriendum esse!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си