.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Имам малък, но съществен проблем...

    Zna4i...predi okolo 2 sedmici mi se slu4i ne6to:
    Stava vapros za cikal...Doide mi za prav pat skoro i cikalat ne mi e redoven no to4no predi 2 sedmici i ne6to vidqh po pra6kite si nqkakva kafqvo 4ervena te4nost,estestveno pomislih 4e 6te mi doide za6toto ne mi be6e idvalo ot mesec i polovina no ne mi doide prosto v prodaljenie na nqkolko dena q imah tazi te4nost i posle sprq no i do sega o6te ne mi e do6lo...Kak si go obesnqvate tova za6oto az nemoga...slu4valo li vi se e??Molq vseki koito znae ne6to da si napi6e mnenieto za6toto nz kakvo da pravq

    Blagodarq na otzovalite se

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    emi zna4i moje bi ti e doshlo no prosto e bilo po malko 6tom ima6 cical ot skoro mi nz no mislq 4e nqma ni6to

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от mia
    emi zna4i moje bi ti e doshlo no prosto e bilo po malko 6tom ima6 cical ot skoro mi nz no mislq 4e nqma ni6to
    Да.това кафяво-червеното нещо мисля,че е бил цикълът ти,само че е бил слабичък,колкото да не те пропусне съвсем
    I just wanna live !
    Don't really care about the things that they say
    Don't really care about what happens to me...

  4. #4
    ами мисля че е бил цикълът ти, но не съм сигорна нормално ли е да ти е слабо????????

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    ОТ колко време имаш цикъл?
    Щом е отскоро,може да се каже че е нормално.Помня ,че и при мен когато ми беше в началото,ту идваше преэ два месеца,ту преэ две седмици...ту беше силно,ту слабо...абе това е нармално.Просто още не ти се е регулирал.И все пак не се энае.При братовчедка ми (преди няколко години) се случи нещо подобно.Тя понеже е по-притеснителна ,отиде на гинеколог.Окаэа се ,че има някаква вътрешна инфекция и пи антибиотици.Ако искаш все пак ,эа свое спокойствие отиди.


    П.С:Цък
    [size=7][b][u]fosse cos

  6. #6
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    e това кафявото е цикъл пак,ни6то 4е е кяфяв,няма проблеми 4е ти е нередовен,се пак си в на4алото,6те се улегорира с времето
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си