.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    pls help
    Guest

    Много важно относно скайп

    hora problema mi e 4e biv6eto gadje mi znae6e parolata v skype i sega e vleznal i nai-tupoto e 4e mi e smenil i parolata na e-maila i ne moga da si evlezna v skype.A mi e syper vajno zaradi sega6niq mi priqtel,a i vsi4ko hora koito sa v skype.Kak da razbiq parolata na sobstveniq si skype.Molq vi se pomognete ako mojete

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

  2. #2
    Не можем.
    Клик ми (:

  3. #3
    Ооо, няма надежда, сори Прави нов акаунт направо или там както се казва...
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  4. #4
    help me
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    Ооо, няма надежда, сори Прави нов акаунт направо или там както се казва...
    stiga be toi 6e me poburka tam imam syper vajni raboti i ako gi razprostrani napravo ymiram

  5. #5
    той не може да ти получи хронологията спокойно...освен да го питаш друг начин няма
    И кФо кЪт ТеБе Е цЕлУвАл,нАлИ мЕнЕ е РеВнУВаЛ[!]И Кф0 КъТу тЕбЕ е ЕбАЛ,НаЛи За МеНе Е мЕчТал[!]И Кфо сЯ мИ сЪ НадУвАш,НалИ уТ меНе п0еЧе нЕ СтрУвАш[!][!][!]

  6. #6

  7. #7
    Да сте чували за ЛИЧНА САМОРАЗПРАВА но в този случай си представяш че момичето е момче.

  8. #8
    li4na samorazprava ama sum momi4e.
    Registrirah se vuv foryma,tui kato osuznavam 4e e syper tupo nqkoi da mi otg na vuprosa tyka.Molq vi se pomognete,4e naistina sum go zakusala.Pi6ete mi li4no suob6tenie pls,koito razbira [-o< [-o< [-o<

  9. #9
    Преди време имах подобен проблем - пратих мейл до съпорта на скайп - отговорът беше, че трябва да платя някакви пари ако желая да си възстановя акаунта - да получа нова парола. Възмутих се от отговорът им, и не им отговорих повече. На мен също ми беше много важно да си получа нова парола, но бях забравил да си напиша мейл-а в настройките и нямаше как да си сменя паролата. Та идеята ми е, че можеш да им пишеш до съпорта, но вероятно отговорът ще е подобен... За друга възможност не се сещам, освен саморазправа
    Успех!

  10. #10
    da i az probvah da mi go izpratqt na mail-a oba4e toi mi e smenil i parolata na mail-a,s koeto napravo me razbi

  11. #11
    Браво бе каква каша си забъкала та до гуша си затънала .Добре вариант 2 : Отиваш до най близката казарма купуваш (на черно) съозотворен газ меташ го през прозореца на стаята на бившия след това го завръзваш и започва най-хубавата част Измъчването За видове мъчения ми пиши на ЛС

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Snoop Doggy Dogg
    Браво бе каква каша си забъкала та до гуша си затънала .Добре вариант 2 : Отиваш до най близката казарма купуваш (на черно) съозотворен газ меташ го през прозореца на стаята на бившия след това го завръзваш и започва най-хубавата част Измъчването За видове мъчения ми пиши на ЛС
    Dobre,4e pone me razsmiva6 dokolkoto e vuzmojno

  13. #13
    Радвам се ,че те разсмивам и споко след 1 месец даже няма да се сещаш за това

  14. #14
    А т'ва ме подсети нещо.Като доиде време примерно за раздяла крадеш всички пароли,номера,кодове,пинов минове и там квото можеш.И после правиш мазалото.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  15. #15
    оф и моя ми сменя паролите.. напрао нз ае кви са такива тея момчета ве да ги е**
    SiLnO Obi4aM,LeSnO ne PrO6TaVaM,JeStOKo OtMa6TaVam I NiKoGa Za Ni6To Ne S1JeLqVaM!!!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ZaHaRcHe
    оф и моя ми сменя паролите.. напрао нз ае кви са такива тея момчета ве да ги е**
    Той няма да тръгне така безпричинно да ти сменя паролите...направила си нещо сигурно си го засегнала незнам...сега определено иска да ти отмъсти за нещо

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  17. #17
    Е и аз съм момче но никога не права подобни малоумни глупости има ги всякакви идиоти.

  18. #18
    Guest
    Da napravih my ne6to:Kazah my,4e iskam da skusame i toi dokaza,4e sum bila prava

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Da napravih my ne6to:Kazah my,4e iskam da skusame i toi dokaza,4e sum bila prava
    Tova bqh az de

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ZaHaRcHe
    оф и моя ми сменя паролите.. напрао нз ае кви са такива тея момчета ве да ги е**
    Po-skoro kakvi sa tiq hakeri deto ne mogat da razbiqt edna parola.Yj mn razbirat ama kato se naloji ne6to...

  21. #21
    САМОРАЗПРАВА! само аз ли съм била при директор за побой над мом4е? МОМИ, СТЕГНЕТЕ СЕ ВЕ!!! АРЕ ША ГИ БИЙМ ТЕЯ МИШКИ МОМ4ЕТАТА!!!! бууууууууунт

  22. #22
    ...
    PALI GUMI,A NE DU6ATA SI

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    САМОРАЗПРАВА! само аз ли съм била при директор за побой над мом4е? МОМИ, СТЕГНЕТЕ СЕ ВЕ!!! АРЕ ША ГИ БИЙМ ТЕЯ МИШКИ МОМ4ЕТАТА!!!! бууууууууунт
    Малиии какво ще правим момчета
    Нов човек съм

  24. #24
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Mi dai na zabravena parola i 6te ti pratqt nova na e-maila smenq6 ot tam passa na skype.Posle smenq6 passa na e-maila i nikoi nqa ti rovi ve4e.
    Next Time I`ll be True...

  25. #25
    а наистина тва със скайп съм го правил,но не за да си отмъщавам
    PALI GUMI,A NE DU6ATA SI

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си