.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем с интернет

    zdraveite,naskoro bez da iskam si iztrih programata za internet,i ne mojeh kqkolko dena da vlizam v neta,mojeh da polzvam samo skypa,i po skypa edna priqtelka mi prati programata ama ne6to ne e kakto trqbva,moga da otvarqm samo 2 saita navednuj i ako iskam da otvrq drug sait trqbva da zatvorq ediniq,a ako ne go napravq mi blokirva komputara.Kakvo da napravq,dali da izvikam tezi hora deto mi dostaviha neta i ako gi izvikam 6te mi zemat li pari i dali izob6to 6te mogat da mi pomognat?Pi6ete mi!

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
    vsi4ki muje sa gotini,ako ne po harakter to pone v legloto!

  2. #2
    я пробвай да влизаш в internet през My Computer... :Р няма как да не стане
    Клик ми (:

  3. #3
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    - Всички авто-части на едно място!

  4. #4

    Re: problem s internet

    Цитирай Първоначално написано от koreloska
    zdraveite,naskoro bez da iskam si iztrih programata za internet,i ne mojeh kqkolko dena da vlizam v neta,mojeh da polzvam samo skypa,i po skypa edna priqtelka mi prati programata ama ne6to ne e kakto trqbva,moga da otvarqm samo 2 saita navednuj i ako iskam da otvrq drug sait trqbva da zatvorq ediniq,a ako ne go napravq mi blokirva komputara.Kakvo da napravq,dali da izvikam tezi hora deto mi dostaviha neta i ako gi izvikam 6te mi zemat li pari i dali izob6to 6te mogat da mi pomognat?Pi6ete mi!
    Не е възможно да си изтрила програмата за интернет - вероятно става въпрос за IE. Изтрила си "шорткъта" на десктопа вероятно.. Потърси си иконата във Windows папката или в Program Files..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си