.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Друг начин освен преинсталиране?!

    Хора, имам проблем с компютъра!
    Попринцип страшно много обичам да си събирам някакви стихчета и тем подобни, имам доста, обаче сега не искат да се отворят и умирам от яд!
    Повечето от тях съм ги запаметила чрез Notepad или Word. Досега никога не съм имала никакъв проблем с тези програми, но ето че последните дни почти нищо не мога да отворя. Само тук-таме някои документи, дето са на Word и то не всички! Когато отвори там notepad-a ми излиза access is denied. Въобще с нито една програма не искат да се отворят вече тея файлове! Помогнете ми!
    Доколкото знам Notepad е към windowsa...Има ли някакъв друг начин да оправя нещата, освен да преинсталирам целия уиндоус?

  2. #2
    Пробвай да влезнеш в администраторския акаунт и пробвай да ги отвориш оттам. Рестартираш си Windows-а и преди да е заредил помпай F8. Оттам в Safe Mode и след това в аминистраторския потребител. Ако стане ела да споделиш става ли.
    Клик ми (:

  3. #3
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Пробвай да влезнеш в администраторския акаунт и пробвай да ги отвориш оттам. Рестартираш си Windows-а и преди да е заредил помпай F8. Оттам в Safe Mode и след това в аминистраторския потребител. Ако стане ела да споделиш става ли.
    Da те светна че не на всеки компютъра safe moda се включва с ф8
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  4. #4
    Бих искал да науча другият метод за влизане в Safe Mode
    А по темата, копваш си стиховете в другият дял, след което преинсталираш Win-а

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Пробвай да влезнеш в администраторския акаунт и пробвай да ги отвориш оттам. Рестартираш си Windows-а и преди да е заредил помпай F8. Оттам в Safe Mode и след това в аминистраторския потребител. Ако стане ела да споделиш става ли.
    Da те светна че не на всеки компютъра safe moda се включва с ф8
    Да, ако не е с Windows
    Клик ми (:

  6. #6
    Guest
    Май е най-добре направо да го преинсталирам, защото нищо не разбрах от това, което сте ми казали да направя

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Май е най-добре направо да го преинсталирам, защото нищо не разбрах от това, което сте ми казали да направя
    Знаеш да преинсталираш ама не знаеш как да влезнеш в администраторски потребител през Safe-Mode ... ок
    Клик ми (:

  8. #8
    Guest
    Може да ти звучи смешно и да не вярваш, ама наистина не знам... или поне нищо не зацепвам...

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    дай малко инфо за грешките които ти излизат и защо не можеш да ги отвориш

  10. #10
    Guest
    "access is denied" - това ми излиза...

  11. #11
    Forslor
    Guest
    Направи един скрийншот и го качи в нета.
    Сканирай със антивирусната .
    Копирай файла и преименувай копирания файл. След което се пробвай да го отвориш пак.

    А да те питам само ти ли ползваш компютъра?

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    причината най вероятно е вирус и по точно троянец. може документите да са били заразени и антивирусната ти да ги блокирва. обикновенно така прави AVG и Norton

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си