.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Само пикам,корема ми се подува..

    Пикам постоянно,а не пия толко течности.И корема също ми се подува,а си ям умерено,не преяждам.Не ме боли нито бъбреците нищо.Нормално ли е това?

  2. #2
    И на мен ми се е случвало.Мисля,че си настинал/а.Отиди на лекар,да ти каже какво точно е.
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    МАй май си настинала

  4. #4
    Отиди на лекар!!!!!!!!!!!
    Незабавнооооооооооооооооо оооо
    Незнаеш к'во може да стане

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Може да е цистит. Много неприятна работа Отиди на лекар при вси4ки положения

    Робинята на Quench

  6. #6
    ,,Пикам,, - мацка на какъв език говориш-да не си селянка

  7. #7
    Guest
    ,,Пикам,, - мацка на какъв език говориш-да не си селянка
    Пепи, миличка, незнам момичето селянка ли е каква е, ама ти с доста от постовете си правиш впечатление на рядко .... (незнам как да кажа по-меко думата тъп)... ъъъ... бездарен човек! Не се засягай, не го казвам с лоша умисъл, ама си мери приказките
    По темата: и на мен ми се е случвало. В смисъл ходи ми се по малка нужда често, дори без да пия особено много течности, тежко ми е на корема и ми е подут. Да ти кажа при мен решението е- да се опитам да ида по голяма нужда, някак си все едно това нещо съм задържала в себе си, а не урина. След това съм акто нова. Изчакай до утре- предполагам, че като идеш по голяма нужда, всичко ще е наред. А вариант е и да си настинала. За цистит се съмнявам- тогава има и болка при уриниране. Айде, да оздравяваш скоро

  8. #8
    оки оки хайде да не се заяждаме

  9. #9
    Guest

    Re: Само пикам,корема ми се подува..

    Цитирай Първоначално написано от blqqh
    Пикам постоянно,а не пия толко течности.И корема също ми се подува,а си ям умерено,не преяждам.Не ме боли нито бъбреците нищо.Нормално ли е това?
    mi to i dqdo mi e taka btw pi6e se PIKAQ ne pikam tupi dialekti

  10. #10
    moje da imash cestit
    Мечтите са безкрайни..

  11. #11
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    всичко др ми е ясно, но посветете плс нищожния професор в тайната - като как прочие дефинитивно разбрахте ПОЛА на респондента, че солидарно го идентифицирахте ругателно като "тя"?!?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си