.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    pesni4ka
    Guest

    Море от любов

    Една песничка от предаването Море от любов днеска. Изпълнява я Кристина от Deep Zone Project, Светлин е създал музиката и песента се казва Tell me... Плс ако някой може да я намери ще съм много благодарна [-o<

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    In the bottom of heaven...
    Мнения
    692
    А да сещам се... неска го гледах тоя "епизод".. дайе сестра ми го записа на телефона си.. щото на моя батерията му падна... та и аз я искам тая песничка..

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    I az q iskamm mn qka beshe.Deep zone projekt-Tell me ama q nqma nikade da q frapna
    Next Time I`ll be True...

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Ако от някаде намеря предаването щте я рипна
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  5. #5
    И аз вчера я чух, песничката е много яка

  6. #6
    Винаги съм смятал че Deep zone project е съставен от 2ма (с думи ДВАМА) МЪЖЕ (с думи М-Ъ-Ж-Е) И нито един от тях не се казва Кристина...
    Скандали, въргали, надути кавали,
    Палежи, грабежи, пиянство, разврат!
    Без тях да живеем ще можем, едва ли.
    Към всичко това ще изпитваме глад...

  7. #7
    Guest
    еми по добре не смятай диип зоне проджект си имат вокал първо се информирай после смятай че ставаш смешен

  8. #8
    Silvering
    Guest
    аз я имам тая песен. Със Светлин сме бивши съученици и ми я прати.. а в нета още я няма.. ако Светлин се навие да я кача някъде.. ще ви дам линк

  9. #9
    Guest
    е кажи на светлин че една негова фенка го моли да й пратиш песента по скайп ... ако се навие кажи да си дам скайпа

  10. #10
    Above & Beyond
    Guest

    смешноооо

    абе деца, вие нямате ли си друга работа, тая песен не е нищо особено, само вокалката вкара някакви гласови данни..щом искате да слушате истинска яка клубна музика, теглете Тиесто, Армин ван бурен, те се знаят кои са грандовете на клубната музика и определено не са българи, булгарската музика е копие и пародия на истиснките Дж, пак за тъпата чалга да не почвам, че са ми смешни всички чалгари които обичат "българската музика" ( чалгата) , после защо всички държави са подиграват с България...ами като има толкова мн селяни в България.... няма как да е ина4е, хайде успех с песничките и peace

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Kazanlak
    Мнения
    161
    probvaite tuka: http://www.b359.com/
    You're a looser. But I'm not.

  12. #12
    Guest

    Re: смешноооо

    Цитирай Първоначално написано от Above & Beyond
    абе деца, вие нямате ли си друга работа, тая песен не е нищо особено, само вокалката вкара някакви гласови данни..щом искате да слушате истинска яка клубна музика, теглете Тиесто, Армин ван бурен, те се знаят кои са грандовете на клубната музика и определено не са българи, булгарската музика е копие и пародия на истиснките Дж, пак за тъпата чалга да не почвам, че са ми смешни всички чалгари които обичат "българската музика" ( чалгата) , после защо всички държави са подиграват с България...ами като има толкова мн селяни в България.... няма как да е ина4е, хайде успех с песничките и peace
    на тебе като не ти харесва не пиши в темата, а тва дали на нас ни харесва май си е наша работа и по скоро ти нямаш ли си друга работа ?

  13. #13

    =)

    Пишете в youtube "Море от любов", излиза на първо място мисля, има я, в момента я слушам. Може да не е mp3-ка, но... Все пак Адски добро парче

  14. #14
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  15. #15

    :)

    Е, по-добре е от нищо.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    еми по добре не смятай диип зоне проджект си имат вокал първо се информирай после смятай че ставаш смешен
    ГОСТ вокал. Както Камен на времето за Ела изгрей. Винаги са били 2ма мъже. Смятам се за достатъчно информиран по въпроса
    Скандали, въргали, надути кавали,
    Палежи, грабежи, пиянство, разврат!
    Без тях да живеем ще можем, едва ли.
    Към всичко това ще изпитваме глад...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си