.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Жо!
    Guest

    Повръщане.

    Здравейте. Искам да ви попитам дали знаете за някакъв лек против повръщане по време на път с рейс ? Защото като патувам с рейс и ми се гади и някой път повръщам Мерси предварително

  2. #2
    Имам сигурен лек. Аз цял живот съм така...Вземаш лимони, изтискваш ги. Ако не обичаш кисело, разреждаш сока с достатъчно вода. Изпиваш известно количество от сока преди пътуването и си вземаш и за из път. Обаче трябва да са поне 1 килограм лимони...не става с 1 лимон
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  3. #3
    Аз хапвам нещо като ми стане кофти мн ми помага

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Tazadar
    Аз хапвам нещо като ми стане кофти мн ми помага
    Ако на човек му се гади наистина, яденето не помага...аз като малка драйфах на всяка екскурзия...излизах навън, ядях, пиех...ставаше ми по-добре уж...и после пак...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  5. #5
    Жо!
    Guest
    От ядене и пиене не става, а ти се повръща още повече А колко лимона да изстискам и да ги изпия ? Имаше нещо сол в плат се слага и се прави на топка и се слага под колана да те притиска и помагало

  6. #6
    Иди в аптеката и аштекарката ще ти даде нещо

  7. #7
    Guest
    ima edni xomeopati4ni xap4eta misl q4e s ekazvat kukuline ili ne6to takova be6e .....i pone na men vinagi mi deistvat

  8. #8
    Хващаш 3-4 лимона и ги изпиваш преди това...и за из път вземаш сок от още толкова...не е много полезно за стомаха, но помага...

    А за хапчетата...има, да. Преди години бяха ми купили едни и действаха...но преди може би година пак взехме някакви и въобще не действаха...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Враца - София
    Мнения
    329
    Има хапчета...Мисля че се казваха Dimeinhydrinat или нещо такова..Като кажеш в аптеката ще ти дадат..Със сигурност действат
    TaKe OFf YoUr CloThES...RelAx oN YoUr bEd,ClOsE YoUr EyEs AnD OpEn YoUr LeGs As MuCh As You CaN..It'S TiMe FoR.....PAMPERS!
    http://textove.com/text.php?song=4775

  10. #10
    Guest
    Благодаря ви много

  11. #11
    И аз съм така особено на по дълги разстояние в автобуса за даскалото е пълно и много често седя права защото хващам автобуса от втората спирка коята е най-близко до нас а на автогарата вече е пълна и после се пълни с още хора ужас понякога съм припадала даже понеже пътувам с градския автобус а не с уцилищния е още по кофти защото се качват и други хора и става един малък ад.Когато се пребрам пък използвам училищния освен ако не ходя някъде после но и там и да седна положението е същото затова вземи си минерална вода дъвки и хапчета против лошо ама от тези който се смучат.И ако ти стане лошо издишай и вдишвай и ще се оправиш до няколко минути аз така правя и има ефект.

  12. #12
    Хомеопатичното лекарство за целта е Кокулин.
    Дименхидринатът е подходящ, но успива много.
    Подходящ е Цинаризин. Взима се 1 таблетка 30 мин. преди пътуване. Втора може да се пие най-рано след 7 часа.
    Друго добро е Медрин.
    Също и Арлеверт - това е комбинация от Цинаризин и
    Дименхидринат.

    Всички се пият 30 минути преди пътуването, по 1 табл.
    Прочетете листовките за повече инфо

  13. #13
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    И аз съм мн зле в автобуси,но уцелих хапче да ми помага
    Значи вземаш Дименхидринат вечерта и сутринта ако е екскурзия и плюс Деган...и няма да имаш проблеми

    А ако си само за из града... 1 деган ще ти стигне Мен ме държат тея двете за цял ден и нямам проблеми и също сядай по-напред в автобуса
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ThePowerOfLove
    И аз съм мн зле в автобуси,но уцелих хапче да ми помага
    Значи вземаш Дименхидринат вечерта и сутринта ако е екскурзия и плюс Деган...и няма да имаш проблеми

    А ако си само за из града... 1 деган ще ти стигне Мен ме държат тея двете за цял ден и нямам проблеми и също сядай по-напред в автобуса
    ТОВА, КОЕТО ПРАВИШ С ДЕГАНА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРОСТОТИЯ.!!
    ДЕГАН СЕ ПИЕ ЗА ДА СПРЕШ ВЕЧЕ НАЛИЧНО ПОВРЪЩАНЕ ОТ ХРАНА И ДРУГИ ПРИЧИНИ..ЗА ДА ПРЕДОТВРАТИШ ЕВЕНТУАЛНО ГАДЕНЕ И ПОСЛЕДВАЩОТО ПОВРЪЩАНЕ В РЕЙС НЕ СЕ ПИЕ ДЕГАН! РАЗБЕРЕТЕ ГО НАЙ-СЕТНЕ!

    BTW АЗ СЪМ МЕДИЦИНСКО ЛИЦЕ

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NqKuDe MeJdU AdA i RaIa
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от Shogi
    Има хапчета...Мисля че се казваха Dimeinhydrinat или нещо такова..Като кажеш в аптеката ще ти дадат..Със сигурност действат

    tova sas sigurnost pomaga.I az sam go pila predi i ve4e nqmam problemi,no bratov4edkite mi i brat mi go piqt i ne ni pravqt iznenadi po vreme na patq

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    313
    Kato mi se naloji piq Medrin i mi pomaga.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си