.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: запек

  1. #1
    Guest

    запек

    имам запекот няколко дена знамче това не е хубаво и реших да пипитам вас-знаете ли някакъв плод,билка,лекарство,метод. ....или каквото и да е ,за да го избегна??? =D>

  2. #2
    Guest
    ricinovo maslo \/

  3. #3
    Guest
    qj kru6i i pii kompoti..mislq 4e pomaga

  4. #4
    Guest
    На мен ми се оправя от пиене на прясно мляко. Опитай!

  5. #5
    ricinovo maslo moje6 da vzeme6 v kriti4en slu4ai,no ot aptekata otidi i si vzemi bizakodil(sve6ti4ki)garanciq 4e deistvat.az imam redovno tozi problem i za da go izbegne6 prosto trqbva da pie6 sutrin po 4a6a gore6ta voda i okolo 2 litra te4nosti na den....qj mn kartofi,praskovi,pupe6i,dokato im e sezonat....no vzemi si tova lekarstvo,ako o6te ne si se opravil ..struva 4 lv i se slaga analno...ne boli i ima rezultat vednaga
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  6. #6
    Сливииии.След едно малко количество сливи..направо те прокарват та нз от къде излиза толкова.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Сливи, мед, кайсии, нектари от кайсии или круши, слабо кафе, мазно месце, сосчета без хляб, а с лъжичката, домати, зелении от рода н спанак, коприва, лапад........

  8. #8
    Чай. 1-2 литра ще свършат работа. А ако обикновеният не помогне, си вземи зърнастец, разхлабващ е.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  9. #9
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Продават се в аптеката шоколадчета "Комфорт", на първо време изяж не повече от 2 реда, че иначе положението, сигурно, ще стане лошо
    Аз съм яла 1-2 пъти такова, но майка ми редовно. Гадно е....ама аз не помня кога съм ходила всеки ден...наследство.

  10. #10
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Да,продават се такива шоколадчета
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  11. #11
    zna4i prodavat edin 4ai kitaiski kazva se САНИЕ mn dobre deistva pie6 go sutrin naprimer i nai kasno do ve4erta si OK \/ a i edin pat izqdoh kam dva burkana kiseli krastavi4ki i posle..... nali ama nai dobre probvai s 4aq
    MeGa...MEgA FEN nA ToZi ZVQRRRR

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    In cRueL w0rLd ..
    Мнения
    173
    zemi si shokoladche ot aptekata ;p
    ~cLose t0 yoU~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си