.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    спешно жена гинеколог!!

    здравейте,днеска се престраших да си взема направлление от личния лекар за гинеколог. оба4е проблема е 4е в мойта поликлинка имасамо мъже в момента,а аз искам до 15 да съм отишла.моля ви кажете ми някъде в софия добър гинеколог-ЖЕНА!!!а нали направлението ще важи за всяка поликлиника?не съм сигурна.. моля ви моми4ета помагайте!!! [-o< [-o< [-o<

  2. #2
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Направлението важи 45 дена. Трябва само да работи със здравната каса
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  3. #3
    Guest
    nikoi li ne znae?!

  4. #4
    Ami v 30 poliklinika koqto se namira v kv.Obelq ima mnogo dobra genekologka. Probvai tam

  5. #5
    Guest
    az iskah da pitam za ginekologi4niq pregled ne6to.4udq se ako mi napravqt izsledvane to bezplatno li e ako si imam napravlenie?molq koio e siguren da pi6e

  6. #6
    оф жена та жена-ами не ли е все едно и двата поля гинеколози са виждали хиляди путки

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    az iskah da pitam za ginekologi4niq pregled ne6to.4udq se ako mi napravqt izsledvane to bezplatno li e ako si imam napravlenie?molq koio e siguren da pi6e
    Зависи от изследванията! Ако те прати в лабораторията много ясно, ще ще си плащаш! Ако те извика на контролен преглед и те прегледа в ехограф, ще си платиш ехографа!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    303
    v Voenna bolnica ima edna ginekolojka koqto e mn dobra..
    a za tova dali pla6ta6.. daaamn az si platih v4era haha l) samo pregleda ti e bezplaten s tova napravlenie... vsi4ki izsledvaniq se pla6tat
    Да се опиташ да забравиш някой,който обичаш е същото като да опиташ да запомниш някой,който никога не си виждал!!! {}

    Никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си