.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Guest

    До колко време ще разбера

    Дали са ми лепнали нещо венерическо? Така де, секс без презерватив с не особено познат човек... Гъбички и други подобни ще се обадят рано, знам, но доколко време е инкубационния период на хепатита например, или не6то друго такова. Смятам да си направя тест за СПИН, може ли и за хепатит да се изследвам едновременно /с едно вземане на кръв да мина?/ За какво друго да се изследвам? Дам, сама съм си виновна, спестете ми го... Та къде да си направя тия изследвания- предполагам че в ХЕИ, а?

  2. #2
    СПИН след 3 месеца...

  3. #3
    Оф откаде да знам дали си лепнала венерическа?Най-добре се изследвай за спин и при гинеколога си иди също да се изследваш!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Оф откаде да знам дали си лепнала венерическа?Най-добре се изследвай за спин и при гинеколога си иди също да се изследваш!
    Ако не си забелязала на този отдел пише Здравни и венерически болести, а момичето има въпроси по тази тема затова като не знаеш си трай!!
    По темата- отиваш до личната и тя трябва да те прати до някоя лаборатория където ти взимат кръв, изследват я и нз след колко време излизат и изследванията. Изследванията за спин са безплатни.

  5. #5
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: До колко време ще разбера

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Дали са ми лепнали нещо венерическо? Така де, секс без презерватив с не особено познат човек... Гъбички и други подобни ще се обадят рано, знам, но доколко време е инкубационния период на хепатита например, или не6то друго такова. Смятам да си направя тест за СПИН, може ли и за хепатит да се изследвам едновременно /с едно вземане на кръв да мина?/ За какво друго да се изследвам? Дам, сама съм си виновна, спестете ми го... Та къде да си направя тия изследвания- предполагам че в ХЕИ, а?
    това, което искате е трудно осъществимо с едно бодене.
    различните полово предавани болести имат различен инкубационен период, а той не винаги съвпада с вузможностите за засичане с ELISA тестовете ползвани повсеместно.

    най-общо инкуб периоди на някой популярни пп-болести са:
    -гонорея - до 14дни
    -хепатит А - до 45дни
    -сифилис - до 50дни
    -HIV - до 100дни
    -хепатит Б - до 8месеца,

    гадости като хламидиите зависят от методиката, която ги търси

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си