.
Затворена тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    вагинално или бяло течение?

    Здравейте!Значи имам следния проблем-не мога да разбера бяло течение ли имам или вагинално!Значи течението ми е в бял или прозрачен цвят(не мога да определя точно)Не мирише.Нямам сарбеж отдолу!Та според вас това вагинално или бяло течение е?Моля ви помогнете-благодаря ви предварително!

  2. #2
    Щом ти и партньорът ти /ако имаш такъв/ нямате оплаквания, най-вероятно е просто вагинален секрет.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  3. #3
    нямам партньор-девствена съм!

  4. #4
    ТъпоТо
    Guest
    и аз имам същия проблем :/

  5. #5
    Аз също имам същия проблем. И също съм девствена, но не мога да определя какво е точно това течение. Някои казват, че бялото течение е съпроводено със сърбеж, гадна миризма.

  6. #6
    Секретът е нормален, когато представлява бистра или белезникава секреция без неприятна миризма. Всеки секрет, който:
    - мирише неприятно
    - е прекалено гъст
    - е жълтеникав или по-тъмен
    - причинява сърбеж или парене
    може да се окаже знак за инфекция.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Вероятно имаш вагинално течение.Попринцип то се появява малко преди да ти дойде месечния цикъл.А бялото течение е с по-неприятен мирис и е энак эа вътрешни инфекции.
    [size=7][b][u]fosse cos

  8. #8
    да де то на мен ми е дошло вече и за пъви път ми се появи вагинално течение 2 години преди да ми доиде

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Вагинално течение,може да имаш абсолютно всеки месец преди да ти дойде.А ако въпросното течение го имаш и преэ другото време,эначи вероятно имаш някаква инфекция.
    [size=7][b][u]fosse cos

  10. #10
    ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция!
    според вас имам ли инфекция?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция!
    според вас имам ли инфекция?
    Вагината ти е добре, но главата определено не е

  13. #13
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: вагинално или бяло течение?

    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Здравейте!Значи имам следния проблем-не мога да разбера бяло течение ли имам или вагинално!Значи течението ми е в бял или прозрачен цвят(не мога да определя точно)Не мирише.Нямам сарбеж отдолу!Та според вас това вагинално или бяло течение е?Моля ви помогнете-благодаря ви предварително!
    хайде някоя "разбирачка" да ми даде дифиренциално определение: що е то "бяло течение" и що е то " вагинално течение"(????!!!!)

  14. #14
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Щом ти и партньорът ти /ако имаш такъв/ нямате оплаквания, най-вероятно е просто вагинален секрет.
    е такова нещо като "вагинален секрет" в човешката физиология просто НЯМА!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция!
    Това ,че преди цикъл ти тече повечко е нормално.това е вагиналното течение.
    Но другото не е добре.Щом го имаш преэ цялото време ,эначи най-вероятно имаш някаква вътрешна инфекция.Нищо ,че ти е по малко..!Не случайно подчертах думата `вътрешна`,тъй като май май не схващаш.Това,че поддържаш добра хигиена,не водиш полов живот и иэполэваш интимен гел е много хубаво,но няма нищо общо с вероятната инфекция.Тя е вътрешна,вътре в органиэма ти .По-добре вместо да седиш пред компютъра,отиди на гинеколог.
    [size=7][b][u]fosse cos

  16. #16
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция!
    Това ,че преди цикъл ти тече повечко е нормално.това е вагиналното течение.
    Но другото не е добре.Щом го имаш преэ цялото време ,эначи най-вероятно имаш някаква вътрешна инфекция.Нищо ,че ти е по малко..!Не случайно подчертах думата `вътрешна`,тъй като май май не схващаш.Това,че поддържаш добра хигиена,не водиш полов живот и иэполэваш интимен гел е много хубаво,но няма нищо общо с вероятната инфекция.Тя е вътрешна,вътре в органиэма ти .По-добре вместо да седиш пред компютъра,отиди на гинеколог.
    ето я значи "разбирачката"

    жалкото е само че всичко написано е НЕ вярно!

  17. #17
    значи да не ходя на гинеколог нали-днес четах в 1 моя книжка-за побертета, че вагиналното течение е нещо съвсем нормално и не трябва да има повод за притеснение освен ако-мирише неприятно, е прекалено гъсто, причинява сърбеж или парене , е жълто или по тъмно-а при мен ги няма тези признаци

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    значи да не ходя на гинеколог нали-днес четах в 1 моя книжка-за побертета, че вагиналното течение е нещо съвсем нормално и не трябва да има повод за притеснение освен ако-мирише неприятно, е прекалено гъсто, причинява сърбеж или парене , е жълто или по тъмно-а при мен ги няма тези признаци
    А аз какво казах?
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  19. #19

  20. #20
    можете да заклучите темата-тя вече е обсъдена

  21. #21
    eo заключете шибаната тема

  22. #22
    добре ще бъда мила-моля ви се заключете темата-тя вече не се обсъжда и е приключена

  23. #23
    Guest
    xx moje da ne bydesh nahalna moderatorite si znaqt rabotata i bez da kazvash prez deset minuti da zakliuchat temata .. te shte go napravqt ili prosto se opitvash da trupash mneniq hmm .. !

  24. #24

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    добре ще бъда мила-моля ви се заключете темата-тя вече не се обсъжда и е приключена
    Teмата я заключвам. А авторката, отново я моля да използва търсачката и да редактира мненията си.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си