.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Идиотски постъпки от цял свят...

    1. Когато револверът 38-ми калибър засякъл по време на обир в Лонг Бийч, Калифорния, крадецът Джеймс Елиът направил нещо, което не може да не предизвика удивление: Надникнал в дулото и повторил опита си да възпроизведе изстрел. За щастие на присъстващите този път пистолетът сработил от раз.
    2. Опечалените роднини, присъстващи на погребението на Анна Бойчину в един румънски град останали силно озадачени, когато тя неочаквано изскочила от ковчега, който точно бил спускан в рова. Преди да могат да реагират по какъвто и да е начин, тя пробягала разстоянието до близкия път, където била ударена от връхлитаща лека кола и починала на място. След като се окопитили, близките я върнали в ковчега и траурната церемония продължила.
    3. В тексаските затвори е отнето правото на осъдените на смърт за `последна цигара` с мотив, че това е ... вредно за тяхното здраве.
    4. Главният готвач в един швейцарски хотел се лишил от палеца си, мушкайки го в месомелачката и след това подал иск в застрахователната компания. Обаче оттам се усъмнили във възможността това да се случи и пратили агент, който да проведе разследване. Той също изпробвал месомелачката, в резултат на което също загубил палеца си. След такава нагледна проверка удовлетворили иска на готвача.
    5. Американски турист в Южна Америка имал нещастието да бъде атакуван от пчели-убийци, докато си стоял на брега на Амазонка. Спасявайки се от пчелите, той скочил в реката и там моментално бил изяден жив от пираните.
    6. Мъж загубил час да разчиства място за колата си от снега по време на снежна буря в Чикаго. Като се върнал след малко с автомобила си за да паркира, установил, че мястото му вече е заето от някаква жена с кола. Застрелял я.
    7. След кратка отбивка за по чашка на крак в крайпътен бар, шофьорът на автобус в Зимбабве, който превозвал 20 психиатричноболни от една лудница в друга, установил, че поверениците му са избягали. Неискайки да си признае за запивката, той спрял на близка обществена спирка и любезно предложил на хората там безплатен превоз. Закарал пълния автобус в лудницата и казал на персонала, че пациентите са неспокойни и склонни да разказват странни истории. До пълното изясняване на случая минали 3 дни.
    8. Американски тийнейджър се лекувал в болница след сериозна травма на главата, получена при удар с влак. На въпроса как е бил ударен от влака, той отвърнал, че искал да разбере колко близо може да си приближи главата до минаващ влак, без да го докосне.
    9. Явно взели светъл пример от талибаните, които забраниха пускането на хвърчила, телевизията и белите обувки, властите в Иран също воюват с декадентството на гражданите си. Аятолахът им издал указ, в който се забранява разхождането на домашни кучета, защото това било "оскръбление за обществото чрез сляпо подражаване на Запада".

  2. #2
    И мене

    тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  3. #3
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    ...

    не мога да опишаколко се смях...и продллжавма да се мея
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  4. #4
    Това за тинейджъра с ударената глава обаче по принцип е невъзможно,защото при бързо движещ се влак човек трябва да стои най-малкото на 3-4 м разстояние,защото парата и самият въздух около движещите се колела са способни да придърпат човек на пред т.е. към релсите и изходът от там нататък е ясен...,но иначе това за мъжът,който чистил снегът направо ме разби

  5. #5
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Много се забавлявах докато ги четох.
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  6. #6
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    Тцтц
    Let The BEAT Control Your Body

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Какво толкова има смешно?

    По-скоро е гадно.

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Стана ми тъпо и ме сви сърцето.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ЕPu
    И мене

    тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?
    За клинична смърт чувал ли си?

  10. #10
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Цитирай Първоначално написано от ЕPu
    И мене

    тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?
    За клинична смърт чувал ли си?
    Стига, бе, човек.
    Хфаща ме страх като чета за такива неща..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Цитирай Първоначално написано от ЕPu
    И мене

    тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?
    За клинична смърт чувал ли си?
    а ти знаеш ли какво е клинична смърт???
    Да, знам

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и според теб какво е като знаеш???
    Временно спиране на функциите на основните системи в организма.

  13. #13
    Хаха...много са интересни =)

  14. #14
    USA forever
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от _Becko_
    Най-много се шашнах от 3-то!!! Просто глупостта и идиотщината на американците ме кара да съжалявам, че съм се родил човек!!!!
    Идиот! Пак обиждаш американците. Айде завиждай им де

  15. #15
    По принцип е така, но е имало случаи на по-особена клинична смърт, когато хора са били в състояние на нея от 2 до 3 дни.
    Чувал съм, че са погребвали хора на 1-вия, 2-рия ден от смъртта им, но след това те са се събуждали от тази "клинична смърт" и някои от тях даже са успявали да излезнат от гроба си.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    това не е клинична смърт...
    а какво е?

  17. #17
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    летаргия
    Boots and braces don't make racists!

  18. #18
    хаха яко
    SiLnO Obi4aM,LeSnO ne PrO6TaVaM,JeStOKo OtMa6TaVam I NiKoGa Za Ni6To Ne S1JeLqVaM!!!

  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Хаха, доста интересни работи. Само обаче не можах да разбера тази в ковчега жива ли е била и защо са искали да я погребват?

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    От къде ги копна? Искам още.

  21. #21
    Ерих фон Манщайн
    Guest
    верно е идиотска случката с американеца това показва че са необразовани

  22. #22

  23. #23

    Re: Идиотски постъпки от цял свят...

    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    6. Мъж загубил час да разчиства място за колата си от снега по време на снежна буря в Чикаго. Като се върнал след малко с автомобила си за да паркира, установил, че мястото му вече е заето от някаква жена с кола. Застрелял я.

  24. #24
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    7 най ме изкефи
    какво да кажа...навсякъде е пълно с луди...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  25. #25
    Повече от фен Аватара на Octofunk
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    New Kind of World
    Мнения
    420
    Eвала на пича от Чикаго!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си