.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: PrObLeM sAs SiMs2

  1. #1
    Аватара на Samotno_Angel4e
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Малката Виена т.е Русе
    Мнения
    310

    PrObLeM sAs SiMs2

    Problemite mi sa 2:
    1.Neznam kade da si sloja izteglenite ka6ti i xora t.e v koq papka... Ako nqkoi znae da mi kaje...
    2.Neznam za6to e taka,no kogato iskam naprimer da si sloja tapeti ne mi dava...Sa6toto e i s stenite i baseina i ogradata,abe napravo si4ko v build mode...Ina4e buy mode mi raboti...Ako nqkoi e imal tozi problem i go e opravil da mi kaje i na men kak da go opravq...
    BLAGODARQ PREDVARITELNO...

  2. #2
    Guest

    Re: PrObLeM sAs SiMs2

    Цитирай Първоначално написано от Samotno_Angel4e
    Problemite mi sa 2:
    1.Neznam kade da si sloja izteglenite ka6ti i xora t.e v koq papka... Ako nqkoi znae da mi kaje...
    2.Neznam za6to e taka,no kogato iskam naprimer da si sloja tapeti ne mi dava...Sa6toto e i s stenite i baseina i ogradata,abe napravo si4ko v build mode...Ina4e buy mode mi raboti...Ako nqkoi e imal tozi problem i go e opravil da mi kaje i na men kak da go opravq...
    BLAGODARQ PREDVARITELNO...
    еми май на clone беше тоя рилийз дето не можеше да се строи. Свали си от zamunda Glamour Life и ще можеш да строиш. Тва е Add-on с нови дрехи, мебели и др глупости. Както личи от заглавието - луксозни.


    За свалените от теб предмети и др глупости трябва да имаш My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads такава директория. В нея ги копирай
    Ако нямаш там папка Downloads си я създай.
    Не преименувай имената на файловете, защо няма да ги имаш после в играта

    успех

  3. #3
    Аватара на Samotno_Angel4e
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Малката Виена т.е Русе
    Мнения
    310
    Mersi...

  4. #4
    Аватара на Samotno_Angel4e
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Малката Виена т.е Русе
    Мнения
    310
    Izvinqvam se,4e pak pitam no kato izteglq glamour life kade trqbva da q instaliram...Tarsix iz temite za sims,no ne namerix...

  5. #5
    Guest
    ми инсталирай си го където си инсталирала тhe sims 2

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си