.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Потене... :(

  1. #1

    Потене... :(

    Момци,искам да ви питам,на някой от форума поти ли му се задника,когато е възбуден?Проблема ми е,че когато се възбудя и задника ми почва да се поти доста обилно и т'ва много ме притеснява...Не е проблем за умиране,но е доста неудобно...Я кажете дали някой има този проблем...

  2. #2
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от monityY

    Никой ли го няма тоя проблем,бе?

  4. #4
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Потене... :(

    Цитирай Първоначално написано от lizzard_92
    Момци,искам да ви питам,на някой от форума поти ли му се задника,когато е възбуден?Проблема ми е,че когато се възбудя и задника ми почва да се поти доста обилно и т'ва много ме притеснява...Не е проблем за умиране,но е доста неудобно...Я кажете дали някой има този проблем...
    това не е никакъв проблем, а елементарна НОРМАЛНА физиология!

    няма защо да се комплексираш и притесняваш.

    това състояние е налице в различно изразена степен при вс мъже като част от нормалната полова реакция на значим стимул.
    т.е Е нормална физиологична реакция (но механиката и изисква много писане, което ще прескочим)

    "задника" на Момчето си е ключова ерогенна зона реагираща на полова стимулация, и това НЕ значи че си гей, педал или хомо...просто тялото реагира нормално на дразненията, което не пречи да си абсолютен хетерак!

    само подсъзнателно съмняващите се в собствената си "хетеро"-ориентация момчета отричат подобни нормални вегетативни прояви и маниашки дистанцират тази си ерогенна зона от женските ласки.

  5. #5
    Мерси за инфото,аз не мисля,че съм педал,и че някога ще бъда такъв...
    Исках да питам дали някой друг е така...
    Само си се представям на всеки секс как се разхождам с нек'ва кърпа... Поне ще е забавно!

  6. #6
    Аватара на DEviL_BG
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    360
    Не

  7. #7
    Ми то сие нормалко да се поти.Все пак по цял ден е облечен.. к'во като е задник? Да не е маловажен орган? Пък т'ва,че се поти като си възбуден нз..Ама щом е задник сигурно трябва да се поти.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  8. #8
    Нека си се поти...Ще се опитам да не му обръщам внимание...

  9. #9
    Абе като пораснете малко и като ви се окосми стабилно задника ши ва питам дали не се поти .... Та за потенето, всеки мъж го има в различна степен и то не само когато е възбуден ... Дори когато седиш дълго време на едно място ....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  10. #10
    това не е проблем, а нещо нормално

  11. #11
    Ми фани го обрасни па мое и да спре да се поти ако е като разпънат гарван нема начин
    рискувай за да живееш и живей за да рискуваш..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си