.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    о-О
    Guest

    Косопад ... Фитовал??

    Косата ми започна да пада повече от нормалното. При всяко разресване или прокарване на пръсти през нея падат по 1-2 косъма и това започна много да ме притеснява. (Така е от няколко дни.) Отидох до аптеката, попитах за някакви таблетки и аптекарката ми даде Fitoval, не ме е питала колко съм годишна . Проблема е, че като се прибрах и прочетох листовката, се оказа, че са за над 15 годишни. Аз съм на 14 и 4 месеца , дадох 8лв. за таблетките, но още се колебая дали да започна да ги пия, понеже нямам 15. Косопада ме побърква, незнам как да постъпя, дайте ми някакъв съвет, моля ви се!

  2. #2
    Попринцип е нормално с идването на есента косата да пада повече от обикновено. По-добре си вземи шампоан Фитовал и някоя маска, а таблетките остави за след няколко месеца по-късно.Няма да им изтече срока на годност до тогава

  3. #3
    spokoino ako pro4ete6 e samu na vitamini kombinirani a za godinite mm nz az dnes si go kupih na 16 sam i dnes mi e 1vata tabletka te nali sa 60 vatre dano vitaminite mi pomognat:}spored men po4vai:}
    BeE Crazy Or laZy
    bEe Hot Or not
    beE ruLy Or unRuLY
    beE lovely or ugLy
    beE seXy oR Not
    ThE Choose is in YouR HanDs...;]~

  4. #4
    Аз пия Калмацин и днес фризьорката ми ми показа новата коса,която малко по малко е започнала да расте.

  5. #5
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    ми и аз имах такъв проблем и си направих маска:яйце,олио и мляко и стоях към 4 часа така и наистина има ефект сега не ми пада така коса както преди
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  6. #6
    Според мен косата ти пада повече от преди, защото сега идва есетна и при всеки е така!Дори и при мен!Но щом много се шашкаш си ги пий тези хапчета-няма значение, че си с 8 месеца по-малка!!А ако те притеснява фактът, че си по-малка иди в аптеката и питай дали можеш да ги пиеш!Ако аптекарката каже, че не може кажи и да ти даде други и да ги замени с други!Дано да пазиш касовата бележка...

  7. #7
    Годините са препорачителни но щом ще ги правиш след няколко месеца мисля че не би било проблем

  8. #8
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    системно ме канят да консултирам някакво производство като най-често иде реч за витамини и витаминоподобни в/ва като заплащането на тоя велик "труд" да се подпиша под отдавна известни зависимости но поднесени по начин такъв, че да внушават приносна инновация е твърде изкушаващо.

    когато косата ви започне да пада - това е нормално! и е продуцирано от различните хормонални съотношения във вашият организъм и няма пряко общо с никакъв годишен сезон.

    както и няма нищо, ама съвсем нищо общо с козметичните боклуци чиято лековата жертва ставате

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Ami az piq Fitoval ot edna sedmica,no ne za kosata,a za noktite.Su6tevremenno sum dovolna ot dvoiniq efekt,za6toto 6te mi podsili i kosata i spored men nqma problem da priema6 tabletkie!

  10. #10
    Аватара на TheCookie
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    гр. Варна
    Мнения
    240
    М според мен е нормално да ти пада..не знам..все пак сме в пубертета,сякакви промени настъпват с тялото- а и тази есен дойде изведнъж може да е от времето.. не знам.. предполагам
    All you need is a smile...

    Предишният ник: buBblE..gUm

  11. #11

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    20
    Имам абсолютно същия проблем.След като се среша по четката ми остава много коса ии....само леко да дръпна и пак пада..мисля че е от сезона нз..
    Който е приятел на всички, не е приятел на никого...

  12. #12
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Приемай много плодове, зеленчуци и вода.
    Купи си хума.
    Разтварят се няколко супени лъжици (зависи колко ти е дълга косата) в топла вода, докато стане кашичка.
    Измиваш си косата с вода и шампоан. Докато е мокра нанасяш хумата, много добре от корените до краищата. Слагаш една шапка за баня отгоре и прибираш цялата коса вътре. Седиш така 15-20 минути и после се измиваш САМО С ВОДА.
    Правиш го 1 или 2 пъти седмично. Абсолютно натурално е и адски много укрепва косата. А и няма да ти излезе скъпо. Хумата е м/у 2-5 лева, а шапката за баня е 1
    Успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си