.
Отговор в тема
Страница 12 от 18 ПървиПърви ... 28910111213141516 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 439
  1. #276
    Повече от фен Аватара на SunnyWinter
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    385
    Не съм опитвала какъвто и да е наркотик и не смятам да опитвам..

  2. #277
    НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ...но да на тревата...

  3. #278
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Цитирай Първоначално написано от chaotic
    Толкова смях не бях се смял. Вие незнаете значението на думата наркоман. А хора , които не са опитвали и грам нямат и идея за кво става въпрос , защо пишат ? Наркоман е човек , който е зависим от определен наркотик. Аз примерно си ползвам само , като ходя на парти , Пико или МДМА (макар , че е почти невъзможно да се намери хубав). Много невярно е твърдението , че тревата те кара да минеш на по тежки наркотици , аз примерно първо пробвах амфет(пълен ташак е , тука видях , че го хвалят , а мен никога не ме е хващал) и след тва козче.Неква п*тка , малко по горе , ще пише , че нямало нищо яко да се надрусаш .. ми като не си пробвала , кво пишеш неадекватни мнения ? Ако ти направя 1 ключ Пико , ще откачиш от кеф .. ама важното е да пишете глупости. А колкото до тревата , то тя си е за разпускане. А за вредното , всичко в големи количества е вредно. Некви самоубийства гледам пишете , а у .. ми , као употребявате некви боклуци , от несигурни така ще е.. Твърдо против венозно приемане на наркотици и халюциногени!
    Тоз пък,кво се вкарваш в филма е ? Големия разбирач станал .. ти като искаш си трови живота бе човек,ама не можеш да налагаш мнението си над другите.Цитираш някакво момиче какво написало кое е яко и кое не,еми да,ще си пише,на тебе какъв ти е проблема ? Ии бай дъ уей - не е нужно да се хвалиш кво си пробвал.

  4. #279

  5. #280
    Аватара на RaWw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 354
    Цитирай Първоначално написано от mimmimaow
    НЕ

  6. #281
    Всеки има мозък (предполагам) и може сам да реши да се "друса" или не.Най ме дразнят тея дето се правят на големите разбирачи ,а са пушили коз дали има и 2 пъти през живота си.Иначе целия свят се е побъркал ,вместо да се занимват с марихуаната ,да изкореняват всичко дето видят,да вкарват в районото некви безобидни хораа дето са намерили в тях дали има и 1 гр коз ..,да земат да арестуват тея гадни мутри дето разнасят натам-насам тонове със синтетика.Еее тях никой не ги пипа шото те са с парите налиии ?? Чудя се до каде ше стигнеме така .. щом като природата е създала марихуаната ,значи има полза от нея.А иначе за халюциногените..ня по-голям ташак.. и по-големи филми.Темата е доста важна ,въпреки че тея дето са си наумили да пробват нещо по-тежко и да четат и да не четат нищо не може да ги разубеди.Даже още повече ше се надъхат..Абее трошете си главите .. Гледах по NG за марихуаната.. таа в Холандия след като са я легализирали престъпноста е спаднала с 50% ..Смятайте..

  7. #282
    НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ!! ПОЗДРАВИ ЗА ТЕМАТА! =D>

  8. #283
    Цитирай Първоначално написано от DarkStar20
    НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ...но да на тревата...
    подкрепям

  9. #284

  10. #285
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    ДА

    Лапето на 13 години се обади..

    НЕ!


    Randy: Oh yeah? We'll lets re-direct the moment Mr. I'm So Original. Where's your motivation? Huh? Why copy yourself off of two high school loser ass dickheads? Stu was a pussy ass wet rag. And Billy Loomis? Billy Loomis, what the fuck? Jesus! Talk about a rat looking homo repressed momma's boy! Why not set your goals higher huh? You wanna be one of the big boys! Huh? Manson, Bundie, O.J, Son of...

  11. #286
    Цитирай Първоначално написано от WesCraven
    Цитирай Първоначално написано от Scourge
    ДА

    Лапето на 13 години се обади..

    НЕ!
    По-добре да заключим темата, защото 12 годишният онлайн трол нинджа е опитал всичко и като опитен наркоман заключава, че НЕ ТРЯБВА ДА НЕ СЕ ВЗИМА...

  12. #287
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от RevolvE
    Тихо се сипе белият прах,
    галено щипе ноздрите пак,
    паднах на двора аз като пън,
    след хероина всичко е сън.
    Шаро е нашто наркокутре,
    Шаро щом боцнем ще разбере!
    Колко си друсан, Шаро сега
    колко игриво шмъркаш праха!

    По темата не се друсам, батка!

  13. #288

  14. #289

  15. #290
    Нема кажем "не".

  16. #291
    Кирилица
    сиско

  17. #292
    Аз им казвам не ама сиско ми пише кирилица сиско баси несвързаното

  18. #293
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    По какви признаци ги делите на "леки" и "тежки"? Защото цигарите и колата за мен са си доста тежки наркотици.

  19. #294
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Aз пък казвам 'Да'

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  20. #295
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xxfI2FbqXx8[/youtube]
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  21. #296
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от JustShady
    Аз им казвам не ама сиско ми пише кирилица сиско баси несвързаното

  22. #297
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    :Disneyland :D
    Мнения
    380
    Цитирай Първоначално написано от blueeyess-
    Ako snegyt beshe cocain az shtqh da sym snegorin!
    А ако не беше толкова тъп/а нямаше да използваш такива заучени фрази. За какво ви е да се правите на големи герои като опитвате дрога?! Мислите се за страхотни, невероятни! Но си нямате и идея колко смешно звучите ('Туй тревата е велико нещо, брат', 'Ти като не си опитвала трева, откъде знаеш, че е толкова гадна и вредна?!', 'Не ми се прави на отворена, в тревата няма нищо вредно')... СМЕШНО Е!!
    I'm a GIRL ^^ I'm PROUD

    Американски форум - питаш и ти отговарят
    Руски форум - питаш и те питат
    Български форум - питаш и всички ти казват колко си тъп!

  23. #298
    Що да се лишаваме от неща не чак толкова лошо

  24. #299
    Фен Аватара на theseveredgarden
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    112
    Аз казвам ДАААА!

    А ако не беше толкова тъп/а нямаше да използваш такива заучени фрази. За какво ви е да се правите на големи герои като опитвате дрога?! Мислите се за страхотни, невероятни! Но си нямате и идея колко смешно звучите ('Туй тревата е велико нещо, брат', 'Ти като не си опитвала трева, откъде знаеш, че е толкова гадна и вредна?!', 'Не ми се прави на отворена, в тревата няма нищо вредно')... СМЕШНО Е!!
    А като не си опитвала верно откъде знаеш?
    Май ти се правиш на голям герой и много примерна, че не си опитвала. Йеа! Не че има лошо ама трябва ли да се хвалиш с тва?
    Всеки си решава - някои ползват наркотици, други - не. И това не е повод за гордост или не ...

  25. #300
    Моля ви някой който разбира да ми каже приличат ли си на външен вид амфетамина и метамфетамина ( като са на буци или прах ), по какво мога да ги различа и каква е цената на пикото?
    Обичам.. гушната в тебе да заспя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си