.
Отговор в тема
Страница 14 от 18 ПървиПърви ... 4101112131415161718 ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 439
  1. #326
    Има ли във форума тема с отказващи се от тютюнопушенето (и въобще от никотина във всякаква форма), че вече не знам кой път се опитвам да ги спра тея смешни цигари и все нещо неочаквано ме кара да си купя кутия...та...да се хванем с някой заедно да ги отказваме?

  2. #327
    Повече от фен Аватара на Кенпачи
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    377
    Love you , Mery

  3. #328
    @ EarthHeaven

    Да, аз ги спрях след 6 години стаж, ако случайно пушиш по-малко от 3 години ще ти е доста лесно, след третата натам е едно и също.

    Като цяло спират се само от раз и с никакви оправдания за намаляване и т.н. Първите 2 седмици лично аз откачих, тогава цаката е да ядеш много сладко като се изнервиш, тютюнът създава физическа зависимост и нервните кризи в абстиенцията всъщност са кризи на хипогликемия; тъй като никотинът променя метаболизма на захарта, като спреш цигарите ти пада рязко кръвната захар, затова и апетитът ти се понижава.

    Истинското предизвикателство е да издържиш тези 2 седмици, както казах - ядеш сладко, ако няма хора наоколо и си много нервен може да риташ някоя кофа докато се успокоши и стискаш зъби.

    След втората седмица рязко пада нивото на цялата тази криза, да не кажа десетки пъти, и остава само психическата абстиненция. Тук вече си прочличава кой има воля и кой не. До 6тия месец затихва и то почти докрай и на 6тия месец извднъж искача пак желанието за пушене, което не е толкова силно както докато пушиш, разбира се, но е доста осезаемо. Оттогава насам, като изключим факта, че не ми се пуши когато съм сам, винаги когато пушат около мен ми се пуши и чувството не спада, трета година карам без цигари. Доколкото знам практически остава до живот. За информация: Никотинът създава по-силна зависимост от хероина и алкохола, той е номер 1 в класациите по зависимости.
    Остава само да ви посъветвам, че това е едно голямо предизвикателство, и щом ги спрете ще сте горди със себе си, че сте направили нещо толкова трудно. Колкото до това, че ще ви се пуши малко години наред а може би и цял живот - повярвайте ми, когато сте минали през ада на първите 2 седмици и сте постигнали това ниво ще си дадете сметка че е тъпо пак да почнете и ще се сдържите. Твърде много ще сте постигнали за да го разрушите с лека ръка.

    И не збравяйте: Тютюнът УБИВА най-много хора след наднорменото тегло, повече от алкохола и повече от всички нелегални наркотици взети заедно. Той е изключителноп токсичен, вреден и канцерогенен, дори хероинът е много по-безвреден. За информация: Хероиновите наркомани умират не от самия хероин, а от инфекциите, които си причиняват с иглите, или от свръхдоза, или боклуците, с които го мешат дилърите.

    И помнете: няма утре, няма още 1 кутия. СЕГА ИЛИ НИКОГА. И с парите, с които си купувате цигари всеки ден си купувайте 2 литра 100% натурален сок. След 3 седмици ще сте нов човек!

    Успех!

  4. #329
    Повече по темата намерете тук

  5. #330
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    НЕ !!!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  6. #331
    Не, разбира се! Само спорта.

  7. #332
    Banned
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    47

    Post

    Цитирай Първоначално написано от Celine Виж мнението
    Съгласна съм. Дори връстниците ми, като сметнем, че съм 6-ти клас, мислят, че е модерно да пият, да пушат и да се друсат?! Не, не .. казвам твърдо НЕ на НАРКОТИЦИТЕ .. Не мисля, нито сега, нито след години да съсипвам живота си! ;xx А бях прочела един коментар, че това, не го правят, за да избягат от проблемите си, а за забавление? Съжалявам, че го казвам, но как да се друсаш вече е забавление?! Съжалявам ги тези, които са се друсали и боли, и какво ли не още ...
    Харесва ми как разсъждаваш, права си, НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ!! Не е модерно да се пуши... Жалки са хората които си съсипват живота с тези боклуци ... :X

  8. #333
    Аз казвам не на наркотиците, ама те не ме слушат.
    Последно редактирано от mygalaxuon : 12-08-2012 на 21:22

  9. #334
    Пълна простотия е това дори с пробването на тия боклуци. Независимо дали става дума за "супер безвредната трева" или най-тежкия вариант-еднакво ниско мнение имам за всеки, който употребява. Кво значи за забавление? Забавлението е да вземеш нещо, което да те тресне в мозъка и да не знаеш къде се намираш?! Страхотна идея, няма що. Ебаси безотговорната работа е тва...
    Залагайте на спорта, не се занимавайте с неща, за които ще съжалявате.

  10. #335
    Цитирай Първоначално написано от mygalaxuon Виж мнението
    Аз казвам не на наркотиците, ама те не ме слушат.

    Ходи се хвърли от някъде.

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

  11. #336
    gurito
    Guest
    Здравейте промити мозъци ... щом тревата е толкова опасен , безмилостен , че дори и смъртоносен наркотик , може ли някой да ми обясни защо в САЩ се използва за МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ ? И как в Холандия , Чехия и т.н са абсолютно легални , бе ? Защо познавам хора които я пушат от повече от 10 -15 години и са нормални родители , усмихнати съседи , добри колеги и коректни данъкоплатци ? .Имате ли представа , че само ОТ ЦИГАРИ УМИРАТ СРЕДНО 5 МИЛИОНИ годишно , а това опасно растение КАНАБИСЪТ НЕ Е УБИЛ НИКОЙ , НИКОГА...това какво говори ? А знаете ли кой протестира срещу легализацията ? Това е необразования по темата човек с промит мозък който нищо не е прочел свързано с марихуаната , но знае понеже по телевизията за казали , че това е нещо много лошо , също срещу канабисът протестира мафията , защото това е най-търсеното (понеже пак казвам не вреди никому) и ако се легализира те губят пари . Третите които са против декриминализация са фармацефтичните компании , защото в половината от по-тежките лекарства има наркотици и легализацията ще убие част от безнеса им.Нали като сте толкова умни минавало ли ви е малко през акъла , че когато полицията не търси тревомана ще се насочи към тези на твърди наркотици , защото КАНАБИСА НЕ ПРИЧИНЯВА ЗАВИСИМОСТ , а хероина и кокаина причиняват ! Замисли се защото от канабисът не е само за пушене.от него се прави и хартия.1акър коноп = 4,5 акра дърво , а конопа расте всяка година , а дърветата растат стотици години ...

  12. #337
    Повече от фен Аватара на Muaythaifighter
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    387
    Само амфетки и екстази , другото не

  13. #338
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от WesSneijder Виж мнението
    Пълна простотия е това дори с пробването на тия боклуци. Независимо дали става дума за "супер безвредната трева" или най-тежкия вариант-еднакво ниско мнение имам за всеки, който употребява. Кво значи за забавление? Забавлението е да вземеш нещо, което да те тресне в мозъка и да не знаеш къде се намираш?! Страхотна идея, няма що. Ебаси безотговорната работа е тва...
    Залагайте на спорта, не се занимавайте с неща, за които ще съжалявате.
    По-безотговорни сме викаш? Колко години стаж имаш в спорта, кво работиш и кво ти е образованието? Сам ли се издържаш? Кви са ти най-завидните успехи? Да вземем да се сравним поне, като съм толко безотговорен, щом съм тревопушач.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #339
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    По-безотговорни сме викаш? Колко години стаж имаш в спорта, кво работиш и кво ти е образованието? Сам ли се издържаш? Кви са ти най-завидните успехи? Да вземем да се сравним поне, като съм толко безотговорен, щом съм тревопушач.
    Кофти е и сам го знаеш. Това, че ти си интелигентно момче, въпреки че пушиш, не значи, че всички са така. По-голямата част са пълен боклук - има и изключения от правилото.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #340
    Повече от фен Аватара на Muaythaifighter
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    387
    Цитирай Първоначално написано от WesSneijder Виж мнението
    Пълна простотия е това дори с пробването на тия боклуци. Независимо дали става дума за "супер безвредната трева" или най-тежкия вариант-еднакво ниско мнение имам за всеки, който употребява. Кво значи за забавление? Забавлението е да вземеш нещо, което да те тресне в мозъка и да не знаеш къде се намираш?! Страхотна идея, няма що. Ебаси безотговорната работа е тва...
    Залагайте на спорта, не се занимавайте с неща, за които ще съжалявате.
    Мишле едва ли тренираш повече от мен и си отдаден както , аз от 9 годишен не съм спрял да тренирам

    тВА не ми пречи да взимам квото си искам и да се размазвам на партитата , щото знам как да се забавлявам , а ти ще си седиш цял живот във форумчетата и ще хейтваш,докато не си промениш мисленето.

    Аз лично имам силен характер и никога няма да се зарибя .


    Eдин велик човек е казал : Haters gonna hate

  16. #341
    Цитирай Първоначално написано от mygalaxuon Виж мнението
    Аз казвам не на наркотиците, ама те не ме слушат.
    И аз така Малко кристалче никога не вреди :P

  17. #342
    ^ Ти виж се ква си гръмната ве, ебах ти и вещицата, да ти пусна Орк. Кристал не искаш ли?

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

  18. #343
    Ти пък чакай това на аватара да е реално момиче...
    http://emopussy.net/s/thumbs/19/19972.jpg xD
    Поредния фейк.

    По темата - казвайте ако искате и "шперц" на наркотиците - пак ще има хора, които ги употребяват.
    Само ще кажа едно нещо - като искаш да говориш на някого за нещо - най-добре ще е да си го пробвал преди това. Някой, който не е пушил трева, да не обяснява как е вредна и се затъпява от нея. Същото важи за всички останали наркотици. Да кажем, че само хероина е изключение, защото и един път от него е много...

  19. #344
    Добре де,какво против имате тревата след като тя е към леките наркотици а алкохола към тежките??

  20. #345
    Цитирай Първоначално написано от kir400 Виж мнението
    Добре де,какво против имате тревата след като тя е към леките наркотици а алкохола към тежките??
    ха. А замисляш ли се, че с алкохола винаги знаеш какво приемаш - има етикет, който е стандарт за качество.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #346
    А на тревата какво не й знаеш?
    И според мен тя е набедена неправомерно за "врата към по-тежки наркотици", "затъпяваща" и не знам още какво... Особено като се има предвид алкохолът колко по-сериозни вреди има от нея, а е широкоразпространен и напълно легален. Но не мисля, че има смисъл да се аргументирам.

  22. #347
    Ами не знаеш какво да очакваш освен ако не си я поръчваш и доставяш сам отнякъде, което аз няма да тръгна да правя. Последния път, в който пуших през живота ми, ми се случи дали некачествена, или друсана не знам, но щях да почина и повече няма да опитам. С алкохола не мога да си купя бутилка Джак и в нея да има ракия или метилов алкохол.
    А за затъпяването - виждам го около себе си. Факт. Пък и повечето хора когато се напушат са адски дразнещи. Имам само един познат, който е голям сладур напушен, но пък това неговото постоянно пушене му е попрецакало нервната система и е станал ужасно лабилен психически.
    В никакъв случай не можеш да ме убедиш, че тревата е по-лека от алкохол.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #348
    Няма и да се опитвам Само ще кажа, че всичко, с което се прекалява, е лошо. Било то трева, алкохол, цигари или дори Макдоналдс. За всичко си трябва мярка.
    Факт е обаче, че аз съм пушила само качествена трева, защото живея на място, където друга май няма, така че може би преценката ми не е чак толкова обективна.

  24. #349
    ako nqkoi iska da si pogubva jivota , nikoi ne moje da go spre !

  25. #350
    Какъв процент?Наясно ли си? Да станеш наркоман или зависим от вещество без значение какво е то изисква не една и.две причини.резултатът е следствие от начин на живот , характер и емоционално развитие. Не слагай всички под общ знаменател никога хората са различни а веществата още повече.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си