.
Отговор в тема
Страница 2 от 18 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 439
  1. #26
    Аз също съм твърдо против твърдите наркотици.Все повече хора се заблуждават,било от любопитство или отчаяние и впоследствие разбират че живота им е бил много по-хубав без тях.
    Аз пуша само 3В от време на време и твае...мене лично супер си ми влияае :P
    "Да бъдеш напълно честен със себе си е хубаво упражнение."Фройд

  2. #27
    Незнам според мен!
    НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ ЩЕ УМРЕШ ПО МЛАД А И ПРОПАДАШ
    УЧИЛИЩЕ БЕЗ НАСИЛИЕ
    Не бъди безразличен, бъди различен!
    Говори с приятел: 0800 19100 -гореща линия за деца жертви на насилие

  3. #28
    Фен Аватара на Basketball
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Добрич
    Мнения
    184
    Цитирай Първоначално написано от Лошко
    Ами според мен идеята на тази тема не е да отказва някой от наркотиците, ами да накара тези, които не друсат, да не започват изобщо..

    Само с едно нещо не съм много съгласен, и то е че марихуаната била врата към твърдите наркотици. Това не е точно така, защото аз като стар пушач държа да отбележа, че досега НИКОГА не съм друсал с бонбони, амфети, картони или каквато и да било синтетика.. И това не е само при мен, познавам и други такива хора! Идеята ми е, че всичко зависи от човека, от психическата нагласа и т.н.
    Ти луд ли си бе, човек? Точно мога да ти кажа, че марихуаната е пътя към по твърдите наркотици (хапчета, амфети) имам една приятелка 2-3 години на Трева само.. После мина на Амфети, хапче, всичко, защото тревата не и стигала Не набивай такива факсове на хората! Само цигарки!
    ТВЪРДО ПРОТИВ НАРКОТИЦИТЕ СЪМ !
    Изморен съм да бъда, какъвто ти искаш да бъда чувствайки се толкова обезверен под повърхността. Не знам какво очакваш от мен. Тласкаш по принуда аз вървя по твоите стъпки.Всяка стъпка, която направя е поредна грешка за теб...

  4. #29
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    spored men trqbva da kajeme NE na alkoxo la 6toto b1lgaria e ebasi alkoxoliziranata strana
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  5. #30

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ловеч
    Мнения
    90
    Опитал/а ли си? Не? Не знаеш, какво е? Не знаеш...? Ми тогава, защо пишеш митове? И цигарите и алкохола могат да те доведат дори до по-тежки форми... Бих ти разбил/а митовете, но не разполагам с време. Не подтиквам найвниците да се друсат, но има доста невярности тук!
    lostinMINIMAL

  6. #31
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Az kazvam ne ,ama narkoticite na men mi vikat - ela ,ела вземи ме и то се получва Кофти тръпка и щях да съм мн. пропаднала ся ако не бях избягала от нашата любима страна ,щото бях почнала с хероин . . . ся 8 месеца бях казала - НЕЕЕ и не съм допирала АБСОЛЮТНО НИЩО ,но ся в момента в чантата си имам един масур и утре с кеф ще го врътна с един фр. И мисля тфа да продължи . . . само да не ми се размъти акъла както в БГ ,щото вече няма на къде да бягам

  7. #32
    с приказки не се задоволява любопитство...задоволява се с опит за това едва ли тая инфо ще повлияе на много

  8. #33

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    U nas
    Мнения
    85

    ---

    heee {SeXy_BaBy} kak taka kaza Ne na heroina. Kak go be6e po4nala? Pu6e6e li? Smurka6e li? Injektira6e li se? Q spodeli 4e mi e mn interesno
    OOOhhh Fucken Hard Techno U`re scrapinG My brain ...
    Don't sleep and close your eyes. I'll slowly dream inside your head.Don't be scared, fly away.Listen to the words I say...

  9. #34
    NEEEEE!!!!!

  10. #35
    то е лесно да се каже НЕ ама само на думи.Иначе да спреш не е никак лесно.Мисля,че и без тва може..не че е лошо и с тях,но зависи до къде ще стигнеш.Стигнеш ли до иглата трудно ще се измъкнеш от помията..за това пробвайте,но се постарайте да не продължавате...е само сас може от време на време.
    lIfE iS aS kNoW iТ

  11. #36
    с херойн и с кока и малко трева ще стигнеме доо края на света

  12. #37
    не?не бих казала
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  13. #38
    НЕ!!!( на наркотиците)

  14. #39
    лапай банана!
    Sinan Sakic rulzzz


  15. #40

  16. #41
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от F4e_stz
    не?не бих казал
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  17. #42
    лично аз ползвам леки наркотици , но ги ползвам само за да влезна вав филма, колкото и да казвате НЕ на наркотиците винаги има хора които не са на тфа мнение. ако се напрай една анкета в сайта за наркотиците . повечето юзъра или ще са пробвали или ще са редовни консуматори на наркотиците

  18. #43
    НЕ! Виждам, че тук има привърженици на наркотиците, но както моите думи не могат да им повлияят, така и техните не могат да повлияят на мен!
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  19. #44
    hahahahahha cbncbd kakwo nqma kachestweno .,,, twa che na tebe ne ti dawat neznachi che nqma esq si sedq i si chete napukan do pripadak










    Az ne polzwam narkotici i sam twardo protiw towa !

  20. #45

  21. #46
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от fakiu
    hahahahahha cbncbd kakwo nqma kachestweno .,,, twa che na tebe ne ti dawat neznachi che nqma esq si sedq i si chete napukan do pripadak










    Az ne polzwam narkotici i sam twardo protiw towa !
    ti me razbi !!!!!!
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  22. #47
    I az sum na mnenie 4e dnes mladoto pokolenie posqga kym narkoticite ne za da izbqga ot problemite a za da izbqga ot skukata...I btw trevata i amfetamina ne sa pristrastiteli Amfetamina e pistrastitel ako se priema adski dulgo vreme i po mnogo ili v po kradki srokove no venozno
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  23. #48

    Наркотици ...

    Аз пък казвам "ДА!" и кво сеа? Ще ме биете? Според мен с празни приказки няма да откажете хората от наркотиците и не моа да разбера, защо повечето хора, които казват Не на наркотиците, даже не са и пробвали...Дрън дрън Единственото което правите с тея Анти Дрога кампании е да дразните хората които си правят кефа
    Metal is My Sound, Metal Is My heart, Metal is My Life And Metal will be FOREVER!!! \m/

  24. #49

    Re: Наркотици ...

    Цитирай Първоначално написано от SnIpErKaTaA
    Аз пък казвам "ДА!" и кво сеа? Ще ме биете? Според мен с празни приказки няма да откажете хората от наркотиците и не моа да разбера, защо повечето хора, които казват Не на наркотиците, даже не са и пробвали...Дрън дрън Единственото което правите с тея Анти Дрога кампании е да дразните хората които си правят кефа
    Според мен си твърде прав...
    Оставете хората да си правят кефа да се друсат, нали те носят отговорност за действията аз се друсам когато трябва и когато ми е кеф
    няма да тръгна да се друсам когато неискам... Никой няма да се надруса ако не иска така че 99,9% се друсат защото го искат и ако не забелязвате над 50% от отговприте на тази тема са ДА! на наркотиците
    От МеН оЩе ЕдНо Да...
    Никой неможе да ми забрани да си права кефя...
    PyUsKЪм Te yTnOfu Po MoЯTъ ПъЪrZAлKъЪ, пАk Se IзЛaGaШ кАтY PyTkA mALkAa...

  25. #50

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    5
    yooo
    Piite si Akinitonn ama 1 blister i edna kana kafe
    i nqma vi se nalaga kuhnqta noja- banqta - venite i krai na problemite

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си