.
Отговор в тема
Страница 3 от 18 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 439
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от fryc_fryc
    yooo
    Piite si Akinitonn ama 1 blister i edna kana kafe
    i nqma vi se nalaga kuhnqta noja- banqta - venite i krai na problemite
    Ауе всеки втори пише за Акинитон кфо толкова ви први кеф уе
    Супер тъпо е да се пие такова долно нещо и да ти доведе Шизофрения

    Немога да разбера закфо пиете толко долнопробни хапчета като за няколко лв повече може да си вземете амфетки и да се размажете а не с акенитон... единственото е че си зациклен.... това става и може да ти се почвчт халюцинации това е... да ти е гадно после една седмица...
    Предпочитам амфетите и тревата ...
    PyUsKЪм Te yTnOfu Po MoЯTъ ПъЪrZAлKъЪ, пАk Se IзЛaGaШ кАтY PyTkA mALkAa...

  2. #52

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    5
    R&B_kychka

    hhaahah vseki vtori
    ama i ti se edna ot tqh :d
    sp0ko yee vse pak tfa e nai lesno dostupnoto
    osobenno ako aptekata ti se namira do daskalo a y

  3. #53
    da vzimala sum ....
    i kakvo ot tova vajno e 4e ve4e ne a pui i ti ne me poznava6 za da kaje6...

    DA TAKA E!!!
    PyUsKЪм Te yTnOfu Po MoЯTъ ПъЪrZAлKъЪ, пАk Se IзЛaGaШ кАтY PyTkA mALkAa...

  4. #54
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от fryc_fryc
    R&B_kychka

    hhaahah vseki vtori
    тия са пълни сдухани тЪпаци само като съм ги виждал.. аренби маймуните аренби клуба ебаси аренби простаците
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  5. #55

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Благоевград
    Мнения
    176
    ,,Не" на наркотиците!
    TWILIGHT :* :* :* H. POTTER :* :* :*
    [=
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211342 http://www.priqtelstvo.hit.bg
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му! Smile
    love..JB..love..Joe..love

  6. #56
    "Не" на тъпаците! те са по-вредни от наркотиците
    Metal is My Sound, Metal Is My heart, Metal is My Life And Metal will be FOREVER!!! \m/

  7. #57

    Re: Да кажем "НЕ!" на наркотиците!

    ne na drogata i az vseki den si kazvam ot utre spiram dneska za posledno i v kraina smetka zimam se pove4e i pove4e i ni ma ebe nachin na jivot, nachin na mislene. vseki si ima nqkakvi poroci-izkusheniq na koito ne moje da ustoi.Znae che sa vredni, dava si si4kite kinti za shemi i vypreki vsichko prodyljava.... moje bi toi sam namira smisal, nqma "ne" za drogata ako nqmash pri4ina .
    i 50 milqrda neshta da se kajat protiv narkoticite symnqvam se che shte iz4eznat, oshte egipetskite faraoni sa se drusali s opium.... v drevnostta oshte kogato e nqmalo samoleti i drugi kirii sys korabi sa prenasqni kilogrami s heroin s koito sa se otkupvali robi.... milionni godini nazad nadrusani hora , dnes nadrusani hora i v bydeshte shte gi ima ...
    kato ste trygnali da reshavate takiva globalni problemi shto ne obmislite kak da izbegnete vzriva na slynceto sled koito cqlata slyncheva sistema shte iz4ezne haxhxhaxahxhax uha az kakvi primeri hahxaxh ama nishto pone nqma lyja ...nqma izmama

  8. #58

    dg

    Защо дрогата трябва да бъде пропуск към определена компания?

    ami ti kak mislish? iskam da ta zatvorq v edna staq s 5 4oveka momi4eta i mom4eta da sa na vtori den neshto lapnali po dva bonbona i da mi kajesh kak e obshtuvaneto s tqh ?

    hora koito mislqt v edna posoka ti v druga... zashtoto narkoticite naistina te promenqt psihi4eski samo 4e pove4eto nqmat predstava kakvo neshto e psihikata , tova koeto se slu4va v mozyka ti ....

  9. #59
    "Употребяващите очакват бърз ефект и често взимат втора таблетка с която предозират. "
    nz koi q pisal tazi tema xaaaxxaa ama ddz humor i zabava e rabotata
    na party napravo dva bonbona navednyj i nqma problemi sled 4as neshto oshte polovin da sa dignesh i na aftyr vlizash s oshte edin i te stanaha 3 , 4 bonbona na4i ddz te horata sigurno pre-umirat, da ne govorim za 4asti slu4ai po 7 bonbona sa izqjdat ot edin 4ovek i pak harabiq

    super mnogo zavisi ot organizma kak shte te hvane bonbona, dali shte te vyrti maji ili samo shte te vdigne.... te sa 437859387498237832894378929874923 vida bonboni kak shi sa predoziram s 2 kato moje i s polovin da sa predoziram shtot ima bonki det sa pylen 4uk , moji da gi sdyv4a i dvata i nishto da ne mi stane vypros na kysmet xahxhhaxhxahxah

    " lapam vtori ako pyrviq ma pusni, treti ako vtoriq prekysni, 4etvyrti za vseki slu4ai pogleda da lyzni, shtqh da lapam i 5ti ama izvednyj sa setih 4e ma hvana tretiq" - maroman.mp3

  10. #60

    sdfghj

    Когато си купувате трева може в много случаи да се натукнете на така наречената "друсана" трева която има ефект на хапчета. А друг възможен вариант е да си купите джоинт с тютюн, джоджен, чубрица, и всякъкви примеси.


    emi kato si balyk i horata vijdat 4e mogad da te precakat zashto da ne go napravqt, koito razbira si ima hora utvyrdeni shemi predpo4itaniq opit i t.n. kato nishto ne razbirash kupuvai si chubrica, shtot ima takiva det im davash chubrica i te ak idvat i si zimat shtot im e haresalo....

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от cbncbd
    Липсата на качествена трева в БГ кара хората да използват твърди наркотици!
    mahni kachestvenata treva... (qsno mi e 4e v sofiq , plovdiv i t.n. cenite sa razlichni)
    vyv varna veche nqma shema 5 lv da si zemesh da pushish, 10 lv neshto 80sqdka - cigara s koqto moje da sa napushite 3ma 4oveka dovolno, za 10lv si vzimash i bonbon , 20 lv kantar amfeti , 20 lv gram hash....
    i sledva - da si zema dve cigarki li ili da sa nadrusam i da ne znam naistina ... a predi ne beshe tai za 5 lv si zimah mara vyv vestnik smqtai kolko e bilo 3, 4 -120ski amfetamina beshe 40 lv grama za bonbon ne bqh 4uvala ... promenq sa si4ko nqkoi den i v bg shi ima qka djonka xhaxhaaxhaxhhax dano po skoro

  12. #62

    awsdfgh

    Който не пие и не пуши ЩЕ УМРЕ здрав!

    Всичко има край и това всеки го знае.Животът е такъв какъвто сам си го направиш, и само ти имаш правото да определяш неговото качество.Въпрос на личен избор...
    За мен не е важно откъде идваш нито на къде отиваш, важното е това какъв си всъщност , какви са делата ти. и даже и тези неща нямат значение ако не си щастлив. ако наркотиците те правят щастлив - как да ти кажа недей ги взима.да знаеш че щастието ти е на едно телефонно обаждане и 5 мин път, и да не се изкушиш...
    Всички ще умрем едни днес , други някой друг път. едни ще са друсат, другите ще ги избягват. някой ще са щастливи, други не . някой ще преуспеят, други ще пропаднат... зависи какви решения си взимал през живота си - ТИ - в твоя живот - не са виновни наркотиците, затова че ти си бил лаком и ненаситен и не си можел да се ограничиш на време. Всичко в големи количества е вредно.
    дали всички, който употребяват наркотици са с помпа в ръка , под някоя пейка без обувки и семейство и изсъхнал черен дроб....
    Дали не може да съчетаваш полезното и приятното? ьхахьахьах някой могат други пишат върху теми по който са обсолютно некомпетентни.

  13. #63
    Повече от фен Аватара на Komshiikata
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Във филма
    Мнения
    343
    Въобще не ми хареса това което си написала,прекалено преувеличаваш,аз имам чувството,че дори не си пушила трева.След като не сте опитали от нещо,не говорете за него !
    Мечта: Да карам "Мицубиши" (бяло,защото от червените ми става лошо по завоите), да имам много "$" в джоба, двора ми да е пълен с "пеперуди", в басейна ми да има "делфини", децата ми да имат големи "".

  14. #64
    който зима наркотици... да не го прави честоо ) иначе винаги има специални моменти , заради които си заслужава да глътнеш хапа ... само не ме нападайтее ,плс всеки си има ппозиция :> а колко още неща са наркотици,а вие дори не подозирате за тях,понеже не са в забранената зона... аз например съм наркоманка на тема сладко,защото един ден ако не ям и се побърквам,ставам раздразнителна и тн ... ок вредят на здравето..хероина-твърде против него..но все пак човек живее един път,той сам е отговорен за себе си..така че щом иска да се друса... лошо няма.. трябва да се озакони употребата на наркотиции..сори,колкото и тъпо да звучи... Всеки може да си прави това,което на него му харесва,щом го кефи да друса,да си друса,но преди това да бъде информиран за последствията..пък.. той си решава :>

    п.с сурва весела година и да спрете хероина,нека в новогодишния чорап,дядо коледа остави хап

  15. #65

    бе да

    АБЕ ЛЕГАЛИЗИРАЙТЕ МАРИХУАНАТА Е 99% НЕ СТЕ НАЯСНО С НАРКОТИЦИТЕ ИМА ТУКА САМО 2-3ма и ТЕ ЗНАЯТ ЩОТ СА ОПИТВАЛИ СЕШ СЕ.. ХОРА КОИТО НЕ СА ПРОБВАЛИ МОГАТ ДА ДАВАТ САМО ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ НО НЕ И ФАКТИ !
    Един път се живее от всичко трябва да се опита!
    Гарван грачи кура ми се влачи!

  16. #66
    Голям фен Аватара на pathetic
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    731
    По-големи букви не откри ли бе, наркоманче малко.
    „Иронията е необходим естетически компонент на мисленето.“

  17. #67

    Re: бе да

    edit

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от Moonwalker85
    На наркотиците?НЕ! Майтап не се друсам споко
    Ти нали щеше да се самоубиваш ве пи4 Пак ина4е тва за наркотиците е вярно , ама не може без да опитш !!

  19. #69

    ...

    Човек Може Да Умре От Всичко...
    Аз Пия... Пуша... И Вземах... Карам И Мотор...
    Зеленчуците, Които Си Купувате Са Здравословни?... Аз Смятам, Че Не Са... Всичко Е Неестествено И Химично Създадено... Иначе Спортувам... Ама Даже Може Би И Това Вече Е Вредно Поради Газовете От Превозните Средства...
    Не Правя Нищо За Да Съм Готин... Просто Малко Неща Ме Карат Да Се Усмихвам Вече... Светът Е Кофти Устроен... Поне Гледките В България Са Ме Убедили В Това...
    Живея За Да Опитам От Всичко... Всички Ме Убеждават, Че Щастието Е Да Имаш Пари Да Имаш Добра Жена И Пр. ... Просто Мисълта Да Съм Робот, Който Живее Еднообразно И Да Робувам На Чужди Интереси, Не Ми Харесва... Виждал Съм Хора, Които Вземат Много По Тежки Неща От Мен... Аз Си Карам На Трева... Иначе От Всичко Почти Съм Пробвал (Ама Има Време)... Само Тревата Ми Доставя Удоволствието, Което Търся... Защо Наркоманите Са Лоши И Кучетата Болни Зверове? Като Видиш Говори... Вкарахме В Затвора Много Наркомани... Виновни Сме, Че Сме Почнали Да Продаваме, За Да Търсим Парата (Типичен Робот)... Евтанизирахме Много Кучета... Еми Ние Сме Си Виновни, Че Ги Изхвърляме На Улицата... Ние, Ако Сме Болни, Трябва Да Ни Убиват Сигурно... Споделете Какво Искате От Живота, Или Какво Искате Да Сте Направили Преди Да Умрете, Защото Рано, Или Късно Става...

  20. #70
    По-добре да се друсам отколкото да се напивам като свиня.

  21. #71
    не смятам,че да обвинявате и поучате хората взимащи наркотици има кой знае каква полза.Почти всеки наркоман знае какво се случва с неговото здраве и въпреки това пак го прави.А що се отнася до тревата немога да я нарека кой знае какъв наркотик.Лошото е,че смъква интелектуалното ниво иначe няма проблем.Просто когато се взима даден наркотик трябва да се взима по малко,защото иначе се стига до там,че неможеш да кажеш Стоп!
    lIfE iS aS kNoW iТ

  22. #72
    py6ete si jointa ve :P

  23. #73
    Тъпоооооо.Според мен е малоумно да се дрогираш по какъвто и да е начин.Не искам да опитвам само и само да докажа теорията си.Все някога закъсваш и не можеш да се откажеш.

    What i fell... what i know...sick and tired...i stand alone...

  24. #74
    така,ок...
    1во АБЕ ВИЕ ВЪОБЩЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЗАЩО НАРКОТИЦИТЕ СА НЕЗАКОННИ???!
    кво си мислите,че алкохолът и цигарите са по-малко вредни ли?или че не се пристрастяваш към тях ли?така че по тази логика не трябва да пиеш алкохол ,да пушиш, да ядеш/пиеш пържена, генно-модифицирана, топлиннообработена, съдържаща захар, бяло брашно, кофеин храна/напитка...
    2ро не знам кой малоумник го е писал това,но определено не е чел достатъчно за наркотиците...значи не можеш да се пристрастиш ФИЗИЧЕСКИ към екстазито,кокаина тревата...още повече,че беше казано,че от тревата ти се РАЗШИРЯВАТ зениците О.о абе добре ли сте бе...
    и се информирайте преди да говорите,още повече да поствате невярна информация,на вс отгоре да я правите важна тема...и също така как можете да сте против нещо,като дори не сте го опитали?как може да сте против тревата,като не сте я опитвали?или против каквото и да било...както и да съдите човек без да го познавате..това са просто тъпите ви предрасъдъци!!!

    аз съм пробвала mdma и трева...и мога да кажа,че след пила,започнах да проусмислям живота си и се взех ръце,започнах да чета и да уча, и в същото време не загубих умението си да се забавлявам...не съм против наркотиците,против алчните тъпи копеленца съм.айде образовайте се малко...

  25. #75
    НЕ !!! пуших трева един път ... и не ми хареса ! От тогава не ползвам тия гадости !
    Fena_17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си